PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دکوراسیون یک تعمیرگاه چگونه باید باشد ؟

modern
22nd October 2010, 16:27
با عرض سلام به دوستان.من به دنبال مدل های شیک واستاندارد از نمای داخلی یک تعمیرگاه مجهز صوتی وتصویری هستم.نمای قسمت پذیرش.قسمت تعمیرگاه.میز کار استاندارد.قسمت انباروغیره.آیا از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه این مدل ها رو ازکجامیشه تهیه کرد.متشکرم:0018:

sharp-pc
29th October 2010, 04:33
دوست عزیز مشکل شما دغدغه سال گذشته بنده بوده
ابتدا درخواست و نیازهتون را به ترتیب الویت مشخص سپس ابعاد و شکل مکان را ترسیم ویا توضیح و در آخر 100% باید مشخص بشه که مغازه استیجاریه یا مالک هستید
بهد میتونم چندتا پیشنهاد توپ بدم که اگه مقبول بو استفاده بشه :(81):

رامین فرهادی
29th October 2010, 16:05
سلام علیکم
در چنین موادری باید به چند نکات توجه کنید
استیجاری و مالک بودن مکان فوق
مقدار پولی که در نظر دارید هزینه کنید
اندازه و ابعاد مکان و ........
بیشتر ارایش و دکوراسیون بستگی به سلیقه اشخاص دارد که این سلیقه در بسیاری از افراد متفاوت است بنظر بنده خود شما بهتر از کسی میتوانید با استفاده از موقعیت مکان و محدویت های محیط تصمیم گیری کنید

pal-electronic
29th October 2010, 22:11
بسمه تعالی
دوست عزیز سلام
به فرمایش دوستان بحث دکوراسیون مغازه بستگی به سلیقه شخصی خود شما دارد
ولی در مورد میز کار باید خدمت شما عرض کنم که اگر به دنبال تعمیر ال سی دی و پروجکشن هستید ! میزکاری باید طراحی کنید که عرض آن حدود یک مترونیم و طول آن حدود سه الی چهار متر باشد
سعی کنید قسمت انبار مشخص نباشد
قسمت تعمیرات نیز اگر دور از چشم مشتری باشد بهتر است
قسمت پذیرش نیز به گونه ای باشد که مشتری یا افراد متفرقه قادر به امدن به قسمت های دیگر نباشند
موفق باشید

modern
1st November 2010, 01:54
با عرض سلام وسپاس از نظرات مفید شما.مغازه70مترمربع.عرض آن4متر.من با نظرشماموافقم.من بیشتر بدنبال نمای قسمت پذیرش.قفسه نگهداری دستگاهها هستم.یک سئوال دیگه هم که داشتم اینکه برنامه حسابداری برای ثبت اطلاعات.صدور قبض.مشخصات دستگاه ومشتری.آمارانبارو....چی پیشنهاد میکنید.به عبارت دیگه چه نرم افزاری پیشنهاد میکنید.متشکرم

KOUROSH 5
1st November 2010, 04:21
با سلام خدمت شما دوست عزیز
من خودم چون این مشکل را داشتم اوایل قبض صادر میکردم با اعتباریک ماه بعضی
از مشتریان یا گم میکردند- فراموش میکردند-بعد ازچندماه یا سال و ...برنامه حسابداری به سلیقه خودم سفارش دادم و در کامپیوترنصب کردم و تمامی کارهای انجام شده یک دستگاه و مشخصات آورنده یا مشتری را ثبت میکنم و فقط بخود ان
شخص تحویل میدهم موفق باشید

ARIYA
1st November 2010, 09:02
با عرض سلام وسپاس از نظرات مفید شما.مغازه70مترمربع.عرض آن4متر.من با نظرشماموافقم.من بیشتر بدنبال نمای قسمت پذیرش.قفسه نگهداری دستگاهها هستم.یک سئوال دیگه هم که داشتم اینکه برنامه حسابداری برای ثبت اطلاعات.صدور قبض.مشخصات دستگاه ومشتری.آمارانبارو....چی پیشنهاد میکنید.به عبارت دیگه چه نرم افزاری پیشنهاد میکنید.متشکرم

درود
این نرم افزار حجمش کم هست و کار کردن باهاش هم راحته
ورژنهای بالاتر هم اگر سرچ کنید فکر کنم باشه
اگر هم در فارسی نوشتن مشکل داشت به لینک دوم مراجعه کنید
http://shahramonline.com/smm/?dl_id=10

http://saharsoftware.com/farsi.html

رامین فرهادی
1st November 2010, 11:27
سلام علیکم
برادر من شما میتوانید از نرم افزاری بنام هلو تهیه کنید و استفاده کنید
همه امکانات را دارا میباشد و بیشتر در تعمیرگاه ها و مراکز فروش مورد استفاده قرار میگیرد و مبلغ ان نیز خیلی پایین است

modern
3rd November 2010, 00:56
باعرض سلام به همکاران عزیز.آقا مهدی58 بنده ابعادو گفتم .مغازه استجاری هست منتظر پیشنهادات شما هستم.متشکرم

bbc90
8th January 2012, 02:33
سلام 21 متر زمين در بهترين جاي بازار دارم به تازگي پروانه ساخت گرفتم اجازه ساخت زير زمين را دارم ولي اجازه ساخت طبقه بالا را ندارم يه پيشنهاد توپ براي يك دكوراسيون خوب براي 21 متر جا وزيرزمين جهت تعميرات وفروش قطعات ميخواهم :0018: