PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایردا در منبع تغذیه اداک مدل PS 302

sharp-pc
29th October 2010, 04:17
سلام دوستان
از زحمات آقای پناهی و همگی دوستان محترم بسیار سپاسگذارم
یه منبع تغذیه اداک مدل PS 302 تا 30 ولت 2 امپر دارم که امپر ان از زمان روشن شدن به مدت 1 ساعت افت داره بعد درست میشه تمام قطعات مشکوک تعویض شده ولی نشد که نشد . اگه دوستان راه حل یا پیشنهادی دارن و ارائه بدن ممنون میشم .
سپاس و درود بر همگی

ARIYA
29th October 2010, 04:42
سلام دوستان
یه منبع تغذیه اداک مدل PS 302 تا 30 ولت 2 امپر دارم که امپر ان از زمان روشن شدن به مدت 1 ساعت افت داره بعد درست میشه تمام قطعات مشکوک تعویض شده ولی نشد که نشد . اگه دوستان راه حل یا پیشنهادی دارن و ارائه بدن ممنون میشم .
سپاس و درود بر همگی

درود
با توضیحات داده شده احتمالا مشکل از خرابی خازن های الکترولیت مدار است
خازنهای مدار را با دقت بررسی کنید (خازنهای با ظرفیت پایین هم در صورت مشکوک بودن تعویض شود)

رامین فرهادی
29th October 2010, 15:57
سلام دوستان
سپاس و درود بر همگی

سلام علیکم
همانطور که دوست عزیزمان اشاره کردند این ایراد مربوط به خازنهای الکترولیتی میباشد که باید تعویض شود و در مسیر ان قطعات را چک کنید و در ضمن ولوم امپر ان را تا اخر باز کنید سپس ولتاژهای خروجی تغذیه را بهم اتصال دهید اگر در نمایشگر امپر ان شماره 2 امپر را نشان داد بی شک در مسیر خازن و دیود های ان معیوب شده است