PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییر شماره سریال سونی اریکسون (IMEI)

علي اصلاني
31st October 2010, 10:20
با سلام

فايل پيوست شده را از طريق باوتوس يا كابل به گوشي انتقال بديد
فايل مورد نظر رو در گوشي اجرا كنيد
گوشي شما به حالت preioader mode خواهد رفت و خاموش خواهد شد(كاملا طبيعي است)
برنامه SETOOL را اجرا كنيد و به قسمت settings برويد
در قسمت settings قسمت هاي زير رو تيك دار كنيد
Enable preloader secarity Bypass
Patch OTP<>GDFS Check in Firmware
Allow to Change IMEI when unlocking
به قسمت سوني اريكسون بازگرديد
حالت Interface رو در حالت COM قرار بديد
كليد UNLOCK/REPAIR رو فشار بديد

.

علي اصلاني
31st October 2010, 10:26
در مورد CID51 می تونین از فایل Script استفاده کنین و CID گوشی رو ارتقاء داده و با آموزش CID52 شماره سریال گوشی رو تغییر بدین. البته اون فایل JAR که تو پست اول تاپیک هم هست واسه تغییر IMEI گوشی هایی هست که CID52 دارن (روی همه ی CID ها کار نمی کنه)

طریقه تغییر IMEI گوشی هایی که CID53 دارند :
(فعلا" تنها راهی هست که اطلاع ازش دارم و اگه راه سریعتری پیدا کردم اعلام می کنم)

- ترجیحا" از آخرین نسخه ء SETool استفاده کنین
- گوشی رو از طریق کابل USB به کامپیوتر باید متصل کنین
(بنابراین اینترفیس SETool باید روی USB قرار بگیره و درایور USB گوشی نصب باشه)
- گوشی رو با فایل Main و FS و زدن تیک های 1 و 5 (از طریق USB) فلش بزنین تا فایل REST همین فیرمور رو برنامه بشناسه

- بعد از اتمام فلش سیم کارتی رو توی گوشی قرار بدید
- تیک های 1 ، 3 ، 8 و 9 رو زده و بدون انتخاب فایل فلش بر روی گزینه Unlock/Repair کلیک می نماییم که بعد از دقایقی پیام زیر به نمایش در خواهد آمد :

DISCONNECT PHONE NOW
INSERT SIM CARD, FULLY TURN PHONE ON AND ATTACH AGAIN
BE SURE THAT YOU SET PHONE IN "PHONE MODE"
IF ASKED, INSTALL PHONE DRIVERS

- در این حالت كابل را از گوشی جدا كرده ، گوشی را با سیم كارت روشن كرده و مجددا" كابل را به گوشی متصل كرده و در صورتیكه انتخاب حالت در گوشی ظاهر شد ، " PHONE MODE " را انتخاب كنید
- پس از لحظاتی برنامه گوشی را شناسایی كرده و ادامه عملیات را انجام میدهد و در اواخر عملیات برنامه پنجره Enter new IMEI را نمایش میدهد

توجه:در هنگام این عملیات نیاز است برای چندین بار کابل رو از گوشی جدا کرده و دوباره با نگاه داشتن دکمه C و وصل کردن کابل USB به عملیات ادامه دهید.