PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزار دیاگ گاز Samand 405 OMVL

محمد دهقان
7th November 2010, 19:20
نرم افزار دیاگ گاز Samand 405 OMVL

:lay::lay::lay::lay:

hz_hamed
13th November 2010, 01:32
سلام
موقع Extract کردن به پارتهای 10 و 11 ایراد میگرد

محمد دهقان
13th November 2010, 09:24
سلام
موقع Extract کردن به پارتهای 10 و 11 ایراد میگرد

سلام
دوست عزیز دوباره دانلود کنید همون قسمتهایی رو که مشکل دارد
چون من خودم تست کردم و مشکلی نداشت
باز هم اگه مشکلی بود بفرمائید دوباره آپلود میکنم

متشکرم

hz_hamed
13th November 2010, 20:14
با تشکر از شما مشکل حل شد

morteza2255
19th November 2010, 17:05
نرم افزار دیاگ گاز Samand 405 OMVL

:lay::lay::lay::lay:

سلام دوست عزیز

من اطلاعات زیادی در مورد دیاگ وچگونگی استفاده از اونو ندارم اما دوستم که یک میکانیک هستش دستگاه دیاگ داره ...میخواستم سوال کنم که این نرم افزارها میتونه مورداستفاده ایشون قراربگیره...هم دستگاه دستی داره هم لب تاب ...واگرلبتاب داشته باشه از چه لودری باید استفاده کنه؟میتونه نرم افزارهای قبلی که هنگام تهیه اون خریده ابدیت کنه؟

استادعزیزممنون میشم راهنمائی بفرمائید
باتشکر موفق باشید

محمد دهقان
20th November 2010, 14:51
سلام دوست عزیز

من اطلاعات زیادی در مورد دیاگ وچگونگی استفاده از اونو ندارم اما دوستم که یک میکانیک هستش دستگاه دیاگ داره ...میخواستم سوال کنم که این نرم افزارها میتونه مورداستفاده ایشون قراربگیره...هم دستگاه دستی داره هم لب تاب ...واگرلبتاب داشته باشه از چه لودری باید استفاده کنه؟میتونه نرم افزارهای قبلی که هنگام تهیه اون خریده ابدیت کنه؟

استادعزیزممنون میشم راهنمائی بفرمائید
باتشکر موفق باشید

سلام
دوست عزیز این نرم افزار با سخت افزار آیکو دیاگ کار میکنه و اگه سخت افزار آیکو رو داره این آخرین ورژن نرم افزاره
اگه آیکو باشه بله آبدیت میشه

arash_3792
9th April 2011, 21:45
سخت افزار مورد نیاز این کار چگونه می شه تهیه کرد
آیا با کامپیوتر شخصی می شه این کار رو انجام داد؟

farhadsal
6th July 2013, 19:54
دوست عزیز این نرم افزار بادستگاه پرتابل مهاد همخوانی دارد یعنی میشود روش نصب کرد؟

m.aminifar
7th July 2013, 00:01
دوست عزیز این نرم افزار بادستگاه پرتابل مهاد همخوانی دارد یعنی میشود روش نصب کرد؟

خیر امکان نصب با سخت افزار دیگر نیست حتما باید سخت افزار نرم افزار با هم هماهنگ باشن