PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه فرمت کردن گوشی های نوکيا

علي اصلاني
10th November 2010, 20:39
نحوه ی فرمت گوشی های سری 40 :
1 - برای فرمت اين گروه از گوشی های نوکيا رمز يا روش خاصی وجود ندارد و برای بازگردانی تنظيمات اين مدل ها میتوان از داخل منوی گوشی در بخش تنظيمات گزينه ی Factory Reset يا تنظيمات کارخانه ای را انتخاب نمود.

نحوه ی فرمت گوشی های سری 60 :
1 - می توان از کد #7370#*استفاده نمود پس از ارسال کد رمز ايمنی گوشی از شما درخواست می شود
2 - در حالت گوشی خاموش کليد های * و عدد 3 و کليد ارسال (سبز) را نگه داشته و در همان حالت گوشی را روشن کنيد و اين کليد ها را تا زمانی که علامت NOKIA چشمک بزند يا صفحه ی فرمت گوشی ظاهر شود نگه داريد .

نحوه ی فرمت گوشی های سری 80 :
1 - کليد های Ctrl + Shift + F را نگه داشته و باطری را متصل نماييد تا روی صفحه نمايش عمليات فرمت گوشی آغاز شود .

نحوه ی فرمت گوشی های سری 90 :
1 - می توان از کد #7370#*استفاده نمود پس از ارسال کد رمز ايمنی گوشی از شما درخواست می شود
2 - دو کليد پايينی سمت چپ و در سمت راست کليد دوم از بالا را نگه داشته و گوشی را روشن نماييد تا عمليات فرمت گوشی آغاز شود .

azarwww
27th October 2011, 23:14
با سلام.من یک گوشی نوکیاx3دارم که رمزشو عوض کردم وحالا هم یادم رفته بدون فلش کردن نمیشه؟ لطفا راهنمایی کنید اگه میشه

HrM.MOB!LE
27th October 2011, 23:31
با سلام.من یک گوشی نوکیاx3دارم که رمزشو عوض کردم وحالا هم یادم رفته بدون فلش کردن نمیشه؟ لطفا راهنمایی کنید اگه میشه

باسلام
دوست عزیز بدون باکس نمیشه کاری کرد
فلش نیاز نیست شما با باکس میتونید رمز گوشیتون رو ریست کنید

باسپاس...

kr@l k@mel
31st October 2011, 02:56
دوست عزیز اگر شما حرفه ای باشین میتونین با usb بدون اینکه فلش کنین رمز رو بردارید .زیادم سخت نیست

kr@l k@mel
31st October 2011, 03:01
نحوه ی فرمت گوشی های سری 40 :
1 - برای فرمت اين گروه از گوشی های نوکيا رمز يا روش خاصی وجود ندارد و برای بازگردانی تنظيمات اين مدل ها میتوان از داخل منوی گوشی در بخش تنظيمات گزينه ی Factory Reset يا تنظيمات کارخانه ای را انتخاب نمود.

نحوه ی فرمت گوشی های سری 60 :
2 - در حالت گوشی خاموش کليد های * و عدد 3 و کليد ارسال (سبز) را نگه داشته و در همان حالت گوشی را روشن کنيد و اين کليد ها را تا زمانی که علامت NOKIA چشمک بزند يا صفحه ی فرمت گوشی ظاهر شود نگه داريد .

نحوه ی فرمت گوشی های سری 80 :
1 - کليد های Ctrl + Shift + F را نگه داشته و باطری را متصل نماييد تا روی صفحه نمايش عمليات فرمت گوشی آغاز شود .

نحوه ی فرمت گوشی های سری 90 :
2 - دو کليد پايينی سمت چپ و در سمت راست کليد دوم از بالا را نگه داشته و گوشی را روشن نماييد تا عمليات فرمت گوشی آغاز شود .

نحوه ی فرمت گوشی های سری 40

این مدل گوشیها با #7780#* نیز فرمت میشوند

hadizamani
8th November 2011, 13:00
نحوه ی فرمت گوشی های سری 40

این مدل گوشیها با #7780#* نیز فرمت میشوند

سلام دوست عزیز با این کد گوشی فقط تنظیمات حالت کارخانه میشه و فرمت نمیشه و چیزی پاک نمیشه

kr@l k@mel
10th November 2011, 21:19
سلام دوست عزیز با این کد گوشی فقط تنظیمات حالت کارخانه میشه و فرمت نمیشه و چیزی پاک نمیشه

دوست عزیز بله فقط تنظیماتش برمیگرده . فقط روش فرمت کردن کارخانه ای مثل سری 60 ویرایش سوم باید با usb فلش نمود

azarwww
11th November 2011, 00:35
با سلام وعرض تشکر.من یک سوال داشتم گوشی نوکیا سی 5مدل5 مگاپیکسل مشخصات سری ونگارشش چیه وچه نرم افزاربرای جی پی اس وغیره کاربرد بالاتری براش داره اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

hosaini 2000
11th November 2011, 00:42
با سلام وعرض تشکر.من یک سوال داشتم گوشی نوکیا سی 5مدل5 مگاپیکسل مشخصات سری ونگارشش چیه وچه نرم افزاربرای جی پی اس وغیره کاربرد بالاتری براش داره اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

دوست عزیز
شما باید سوال خود را با موضوع مجزا و در جای مناسب مطرح کنید..

مخمل جان
11th November 2011, 01:50
فلش 6303iclassic و x2 لطفا برم بزارید

hosaini 2000
11th November 2011, 13:44
فلش 6303iclassic و x2 لطفا برم بزارید

استاد عزیز
بنده در تاپیک فوق به کاربر تذکر دادم..
شما دوباره اشتباه ایشون رو تکرار میکنید؟
شما درخواست خود را به صورت تاپیک جدا گانه و برای هر مدل در بخش زیر مطرح کنید
فایل فلشهای درخواستی نوکیا فقط در این تاپیک (http://kiansat.kim/showthread.php?t=29332)