PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک مخصوص پرسش و پاسخ مشکلات سیستم های حفاظتی خودرو (دزدگیر)

صفحه ها : [1] 2

pal-electronic
13th November 2010, 21:26
لطفا سوالات و مشکلات خود را در خصوص سیستم های حفاظتی و دزدگیر خودرو در این تاپیک مطرح نمایید

yasharararart
14th November 2010, 16:35
سلام خدمت اساتید گرامی
ماشا الله هیچکی چیزی آپلود نمیکنه
بابا کم خسیس بازی در بیارید والله ثواب داره
فایل آپلود کنید اطلاعات رد و بدل کنید

ahmad66i
15th November 2010, 03:33
سلام خدمت اساتید گرامی
ماشا الله هیچکی چیزی آپلود نمیکنه
بابا کم خسیس بازی در بیارید والله ثواب داره
فایل آپلود کنید اطلاعات رد و بدل کنید

سلام . میشه درمورد فایلی که پیوست کردین یه کم توضیح بدین ؟ ممنون

ahmad66i
15th November 2010, 03:43
با سلام و خسته نباشید.

یک خودروی سمند معمولی مدل 82 هست که آژیر دزدگیر آن در اثر ورود آب یا هر دلیل دیگری سوخته است و غیر قابل تعمیر میباشد. جهت خرید آژیر نو مراجعه کردم اما فروشنده میگوید چون مدل ماشین قدیمیست آژیر آن را شرکت نمیزند. از دوستان خواهشمند است راهنمایی بفرمایند. ممنون

yasharararart
15th November 2010, 10:30
دوست گرامی این فایل ایپرام آی سی سنخگو است
حقیقتا پیش نیومده از فایل استفاده کنم
ولی وقتی سنخنگو برنامه بپرونه استفاده میشه مطمینه

m.aminifar
15th November 2010, 11:13
سلام: اژیر سمند از نوع بک اپ است شما میتونی 1 اژیر معمولی یابک اپ بخری نصبش کنی

ahmad66i
15th November 2010, 17:48
سلام: اژیر سمند از نوع بک اپ است شما میتونی 1 اژیر معمولی یابک اپ بخری نصبش کنی

سلام خدا قوت : اگه میشه اطلاعات بیشتری برام بذارین و اسم اونو به صورت لاتین هم بنویسین . متشکرم

ahmad66i
15th November 2010, 17:55
دوست گرامی این فایل ایپرام آی سی سنخگو است
حقیقتا پیش نیومده از فایل استفاده کنم
ولی وقتی سنخنگو برنامه بپرونه استفاده میشه مطمینه

سلم خسته نباشید .

سمند ما وقتی ماشینو روشن میکنی درها قفل نمیشه در حالی که تو سمندهای دیگه دیدم که بعد از روشن کردن ماشین درها قفل شده و برای باز کردن از کلید شماره 1 استفاده میکنند. علت چیست ؟ متشکرم

pal-electronic
15th November 2010, 18:04
سلم خسته نباشید .

سمند ما وقتی ماشینو روشن میکنی درها قفل نمیشه در حالی که تو سمندهای دیگه دیدم که بعد از روشن کردن ماشین درها قفل شده و برای باز کردن از کلید شماره 1 استفاده میکنند. علت چیست ؟ متشکرم

دوست عزیز سلام
شما به دفترچه راهنمای استفاده از خودرو مراجعه نمایید و از طریق برنامه آن میتوانید مورد فرموده را فعال نمایید
موفق باشید

ahmad66i
15th November 2010, 18:16
دوست عزیز سلام
شما به دفترچه راهنمای استفاده از خودرو مراجعه نمایید و از طریق برنامه آن میتوانید مورد فرموده را فعال نمایید
موفق باشید

باسلام خدمت آقای پناهی . خسته نباشید .

متاسفانه این دفترچه را ندارم لطفا راهنمایی بفرمایین. با تشکر

yasharararart
15th November 2010, 19:30
سلم خسته نباشید .

دوست گرامی سنخگو ها کلا 5مدل است که کارکرد آنها از لحاظ نشان دادن کیلومتر.اتومات قفل کردن درها . نشان دادن میزان سوخت. و............ غیره است احتمالا خودرو شما مدل 82 یا اول 83است که این خاصیت را ندارد

m.aminifar
15th November 2010, 20:40
سلام خدا قوت : اگه میشه اطلاعات بیشتری برام بذارین و اسم اونو به صورت لاتین هم بنویسین . متشکرم

سلام: siren back up سوکت اژیر که روی دسته سیم ماشین هست 3 عدد سیم داره سیم سبز خط زرد منفی 2عدد سیم دیگه متصفانه رنگش نمیدونم ولی یکیش برق+ که با تستر میتونین پیداش کنین یکی دیگش از کیت دزگیر هست که زمانی شوک سنسور تحریک بشه برق +دار میشه سیم های اژیر هم زمانی که می خرین راهنمای نصب داره

ahmad66i
15th November 2010, 22:10
سلام: siren back up سوکت اژیر که روی دسته سیم ماشین هست 3 عدد سیم داره سیم سبز خط زرد منفی 2عدد سیم دیگه متصفانه رنگش نمیدونم ولی یکیش برق+ که با تستر میتونین پیداش کنین یکی دیگش از کیت دزگیر هست که زمانی شوک سنسور تحریک بشه برق +دار میشه سیم های اژیر هم زمانی که می خرین راهنمای نصب داره

سلام خدمت شما .
قیمتشون چقدره استاد ؟

احمد برقکار
15th November 2010, 22:16
سلم خسته نباشید .

دوست عزیز درهای سمند موقع روشن شدن ماشین قفل نمیشه مگه موقع حرکت وکیلومتر ماشین از بیست رد کنه

m.aminifar
15th November 2010, 23:03
سلام خدمت شما .
قیمتشون چقدره استاد ؟

سلام اگه منظورتون قیمت اژیره بین 10تا 15 هزار بستگی به جنسش داره

karim_9
7th December 2010, 09:08
با سلام من تا بحال دزد گير نصب نكردم ميشه راهنمايي كنيد نصب دزد گير چگونه هست ممنون ميشم

m.aminifar
7th December 2010, 14:05
سلام دوست عزیز شما زمانی که 1 دستگاه دزگیر می خرین شرکت سازنده راهنمای نصب داخل پک دزدگیر گداشته و شما باید راه روش نصب روی هر خودرو خودتون پیدا کنین یا پیش کسی که کار دزگیر انجام میده اموزش ببینین در مجموع کار ساده ای هست فقط باید به سیم کشی ما شین ها اشنای داشته باشین

opo87
18th December 2010, 11:12
با سلام و خسته نباشيد:
من يه خودرو خريدم كه روش يه دزدگير نصبه كه رو قطعاتش zong chuan نوشته مي خواستم كاتالوگ نصبش رو پيدا كنم اگه دارين لطفا تو سايت بذاريد. با تشكر

morteza2255
31st January 2011, 20:45
سلام استاد عزیز
من یه سمند موتور ملی دارم پایه گاز سوز ...میخواستم ببینم ایا میشه سخنگو وبرنامه های دیگه اون رو از قبیل مصرف یا مقدار بنزین ویا ماشین حساب به اون اظافه کرد؟اخه دوستم سمند مدل 83 داره واین امکانات رو داره...خواهشمندم که اگر راهی داره تا بتونیم اون رو ابدیت کنیم زحمت بکشید و برنامه واموزش انتقال اون رو برامون بزارین ...از محبت شما سپاس گذارم....

احمد برقکار
1st February 2011, 00:01
با سلام شما با تعویض دستگاه هوشمند ویکسری دستکاری میتونید اما بنظرم نیازی نیست شما ماشین حساب رو تو موبایلت داری ومقدار مصرف ماشین رو با تنظیم کار کرد کیلومتر اندازه بگیر لزومی ندار در حین حرکت حتی برای 2 ثانیه از مسیرت غافل بشکی بعضی که این سیستم رو ندارن برای نمایش سوخت سنج با بردن صفحه کیلومتر به تعمیر کاران واونایی که کیلومتر پایین این گذینه رو خواهن داشت ولی بیشتر جنبه نمایشی داره

amir.r.m
4th February 2011, 00:51
با سلام و خسته نباشید
آقا من دزدگیر ماجیکار433 ریموت معمولی دارم نمیدونم چه جوری صدای آژیرو با ریموت غیر فعالکردم. حالا با چه دکمه هایی باید فعالش کنم؟؟؟؟

karim_9
6th February 2011, 23:19
با سلام من دزد گیر ماشینم استل میت تصویری هستش رنگ دستگاه قهوه ای هست مشکل که داره چشمی که وست شیشه جلو قرار میگیره که سه تا LEDداره مرتب چشمک میزنه قانونش اینه که وقتی خودر رو خاموشه باید چشمک زن ابی چشمک بزنه ولی مال من هنگام رانندگی هم چراغ ابی مرتب چشمک میزنه چمک زدن چراغ ابی با عث بهم ریختن اعصاب میشه دوستان لطف کنند راهنمایی کنند بنده چطوری میتونم رفع مشکل کنم

davodpor
7th February 2011, 01:42
با سلام من دزد گیر ماشینم استل میت تصویری هستش رنگ دستگاه قهوه ای هست مشکل که داره چشمی که وست شیشه جلو قرار میگیره که سه تا LEDداره مرتب چشمک میزنه قانونش اینه که وقتی خودر رو خاموشه باید چشمک زن ابی چشمک بزنه ولی مال من هنگام رانندگی هم چراغ ابی مرتب چشمک میزنه چمک زدن چراغ ابی با عث بهم ریختن اعصاب میشه دوستان لطف کنند راهنمایی کنند بنده چطوری میتونم رفع مشکل کنم
با سلام دوست عزیز بدنه چشمی گراند را قطع کنید وبه vccوصل کنید

karim_9
7th February 2011, 09:58
ممکنه بیشتر توضیح بدین من کروکی ندارم رنگ دستگاه قهوه ای هستش تصویری یا vccدوم سیم هست

karim_9
8th February 2011, 09:07
سلام خدمت تک تک دوستان کیان ست بنده دزد گیر استل میت تصویری دارم کاتولک نصب نداره اگه دوستان کالتولک نصب دارن بزارن ممنون میشم رنگ رنگ دزد گیر قهوه ای هستش

احمد برقکار
15th February 2011, 14:57
با سلام خدمت اساتید وهمکاران عزیزلطفان اگه نقشه این نمونه دزد گیر رو دارید در سایت اپلود کنید واگه هم نیست لطفان 3 سیم قفل مرکزی ودرب کابود وسویچ لادری ری رو رنگ اونو مشخص کنید این دزدگیر برای 405 شرکت ایساکئو که نقشه اون گم شده حالا میخوام روی پراید نصب کنم بیشتر سیم های اونو مشخص کردم فقط مونده محرک قفلدربها وسیم کاپوت باتشکر

hp_127
13th March 2011, 13:34
با سلام و خسته نباشید
دزد گیر ماشین من استیل میت میباشد ولی برای کد دهی به ریموت سوراخی یا میکرو سویچی که گفتید روی کیت وجود ندارد
لطفا راهنمایی بفرمایید.

davodpor
25th March 2011, 01:32
با سلام دوست عزیز اکثر یونیت مرکزی استیل میت میکرو سویچ دارند در بعضی از مدلها هم جای جمپر وجود دارد شما به دقت نگاه کنید

مهدی چیت بند
3rd April 2011, 01:25
سلام
:1205219183::1205219183: طی تجربه عرض میکنم دوستان و همکاران محترم در صورت مراجعه مشتری بمنظور بی کد کردن (بخصوص فقط آوردن ایسیو) احتیاط لازم رو بخرج بدید تا باقی عمرتون رو با لقب سارق چند سالی زندان رو خدای ناکرده ...
طبق سفارش یکی از دوستان اداره آگهی :
حتما از فرد کپی گواهینامه - قولنامه - شناسنامه اتومبیل و حداقل شماره تلفنش رو بگیرید:45:
تا اگر خدای نکرده ندونسته با آقا دزده همکار شدید مدرکی برای رفع اتهام یا اثبات بی گناهیتون داشته باشید.
در مواردی دیده شده همکاران اتومبیل رو برای چند ساعت نگه میدارند و صاحب ماشین محل رو ترک میکنه...
میدونید اگر همون روز تا هفته ها بعد حتی اگر اون ماشین دزدیه بشه شما مظنون شماره 1 هستید :0011: چون مشتری به آخرین کسی که فرصت ساختن کلید یا ... دزدگیر ... رو داشته فکر میکنه...:0011:
(این موضوع برام اتفاق افتاد 6 عصر تحویل دادم 11 شب ماشینو میدزدند اگر طرف آدم پدر مادر داری نبود الان داشتم خاطرات یک DECODER:(81): رو تو زندان مینوشتم :dani:)
الان اگر ماشین هرقدرم کارداشته باشه صاحبشو نگه میدارم....
در کل تجربه ای بود:100: و نیاز به مطرح کردن داشت

0111mohammad
3rd April 2011, 09:18
سلام داش مهدی
مطلبت بسیار آموزنده و بجا بود
برای من هم بسیار پیش اومده که یارو با Ecu اومده پیشم واسه بی کد کردن . ولی زیاد حواسم به این مطلب نبود .
موضوع جالب و بجایی رو مطرح کردی .

مهدی چیت بند
3rd April 2011, 12:29
دقیقا وقتی طرف رو میگیرند و میبینند اصلا طرف سواد نداره دنبال یه همکار بحساب براش میگردند و اونم میگه فلانی...
اونوقت خدای ناکرده ماکسیموم برای 100 تومن که اونم نمیدن ... 5-4 سال ...

اسکار
22nd April 2011, 17:46
سلام وخسته نباشین خدمت شما دوستان عزیز من رویه 206 و زانتیا بر رویه نصب قفل و شاسیه لای دربش مشکل دارم اگه میشه با نقشه عملی یا راهنمایی نوشتاری منو راهنمایی کنین

---------- Post added at 17:46 ---------- Previous post was at 17:43 ----------

سلام دوباره خدمت شما دوستهایه عزیز من یه مشکل برایه پیدا کردن سیم پمپ بر رویه خودروهایه پزو و پزو پارس دارم نمیدونم از کدوم سیمش استفاده کنم که هم سویچ دستیش کار کنه هم دزدگیرش

imanpak
27th April 2011, 01:04
با سلام خدمت دوستان بخصوص مدیران عزیز این بخش
ببخشید که پا تو کفشتون کردم....ولی چون خودم مدتی دزدگیر خودرو کار کردم گفتم که اطلاعاتی که دارم شاید بدرد دوستان بخوره....در مورد نصب دزدگیر خودرو در وهله اول باید با مراجعه به کاتالوگ دستگاه اینکار رو انجام داد....ولی من رنگبندی سیمهای دزدگیر که در اکثریت دزدگیرها مشترکه رو خدمتتون عرض میکنم....سیم قرمز ضخیم برق مثبت ورودی است که باید به یک سیم مثبت دائم و قوی متصل شود مانند سیم ورودی سوئیچ...سیم مشکی ضخیم مربوط به منفی دزدگیر است که باید به بدنه بطور محکم وصل شود....سیم سفید نازک سیم ON دزدگیر است که باید به خروجی سوئیچ وصل شود همان سیمی که با باز کردن سوئیچ دارای برق مثبت میشود...که در صورت فعال بودن دزدگیر اگر کسی سوئیچ به ماشین انداخت دزدگیر فعال شود....سیم صورتی سیم آژیر است و به سیم قرمز آژیر وصل میشود....سیمهای قهوه ای مربوط به راهنماها میباشد که طریقه پیدا کردن سیم راهنماها به این صورت است که به یک سمت راهنما میزنیم و یک سر لامپ تست را به بدنه وصل کرده و سر دیگر را به سیمهای خروجی دسته راهنما میزنیم سیمی که با وصل شدن به آن لامپ تست شروع به چشمک زدن کرد یکی از سیمهای راهنماست....البته چک کنید که در حالت وسط و در حالت راهنمای جهت مخالف لامپ تست چشمک نزند...دوسیم راهنما را به این نحو پیدا کنید...سیم آبی نازک سیم لادری منفی میباشد و جهت ماشینهایی مثل پراید که لادریشان منفی است کاربرد دارند....سیم سبز نازک هم معمولا لادری مثبت است و جهت خودروهایی است که سیم لادریشان مثبت است....سیم قرمز نازک معمولا برای صندوق پران است....دوعدد سیم نارنجی در خودروهایی مانند پراید و پیکان و غیره که قفل مرکزیشان از یک در فرمان میگیرد به سیم منفی یا همان مشکی ضخیم وصل میشود...دو عدد سیم زرد نیز به برق مثبت ورودی وصل میشود...در خودروهایی مانند پژو که قفل مرکزیشان از هر دو در فرمان میگیرد دوعدد سیم نارنجی ضخیم حذف شده و دوعدد سیم زرد به برق منفی ورودی وصل میشوند...سیم زرد نازک نیز متعلق به رله قطع کن میباشد....در خودروهایی مانند پراید که قفل مرکزی از یک در فرمان میگیرد دوسیم سفید ضخیم را به سیمهای موتور پمپ سمت راننده وصل میکنیم سیمهای سبز و آبی هستند معمولا....ولی در خودروهایی مثل پژو که از هر دو در فرمان میگیرد اگر رکاب سمت راننده را باز کنید تعدادی سوکت میبینید که اگر با لامپ تستی که یک سر آن به بدنه وصل شده تک تک سیمها را تست کنید دو سیم وجود دارد که با زدن لامپ تست به آنها قفل مرکزی عمل میکند و دوسیم سفید را باید به آنها وصل کنید...البته فراموش نشود که سیمهای نارنجی را حذف کرده باشید و سیمهای زرد را به منفی وصل کرده باشید ....نکات تکمیلی را بزودی خدمتتان عرض میکنم
موفق باشید

ali_sh
1st May 2011, 19:41
برای قفل مرکزی پارس باید از سیم شماره 5 و7 رله استفاده کنی تا هم ریموت فابریک کار کنه هم دزدگیر

hani20
20th May 2011, 13:32
سلام اگر کسی در مورد نصب دزدگیر بر روی پراید جدید 131 اطلاعاتی دارد راهنمایی کند و آیا بغیر از نصب پمپ جدید میتوان قفل باز دزدگیر را نصب کرد ؟

davodpor
23rd May 2011, 00:44
سلام اگر کسی در مورد نصب دزدگیر بر روی پراید جدید 131 اطلاعاتی دارد راهنمایی کند و آیا بغیر از نصب پمپ جدید میتوان قفل باز دزدگیر را نصب کرد ؟
با لام دوست عزیز اگر به صورت 5 سیم است میتوان به وردی پمپ خروی دزدگیر را وصل کرد اما قفل مرکزی از کارمیافتد بهترین را استفاده از نقشه دزد گیر مطابق با انواع قفل مرکزی است

ali_sh
23rd May 2011, 14:52
سلام دوست عزیز : منظور ایشون این بود که شما باید سیم منفی چشمیتون را وصل کنید به پله دوم سوئیچ

karim_9
23rd May 2011, 15:35
با سلام دوست من دزد گیرم اسال میت تصویری هست ماشنم پراید صبا هست صندوق پرون نصب نیست ممکنه راهنمایی کنید من صندوق پرون را نصب کنم اگه تصویری باشه بهتره ممنون

reza batri
11th July 2011, 13:54
با سلام خدمت دوستان کیانست
میخواستم بپرسم کسی د مورد نحوه کد دادن به ریموت فابریک گل اطلایی داره با تشکر از شما

osnaser
22nd July 2011, 13:35
سلام خسته نباشید همکاران عزیز علت روشن نشدن مانیتور ال سی دی سام سونگ مدل 470nw در ضمن چراغ پاور هم روشن است

ali_sh
23rd July 2011, 13:36
با سلام دوست من دزد گیرم اسال میت تصویری هست ماشنم پراید صبا هست صندوق پرون نصب نیست ممکنه راهنمایی کنید من صندوق پرون را نصب کنم اگه تصویری باشه بهتره ممنون
بادوست عزیز :معمولاء تو سیم کشی استیل میت یه سیم توی سوکت بزرگ به رنگ قرمز خط مشکی وجود داره که خروجی مثبت صندوقه. حالا شما میتونی با نصب یه پمپ 2سیم داخل صندوق و بستن یکی از سیمها به بدنه و وصل کردن سیم دیگه پمپ به خروجی دزدگیر (همون قرمز خط مشکی ) صندوقپرونو وصل کنی .از اینجا دیگه باید کمی حوصله به خرج بدی تا پمپو تو صندوق سوار کنی و میله پمپ به میله قفل صندوق ببندی

reza_zolfi2005
26th July 2011, 13:31
سلام دوست عزيز
اين كار كه خيلي راحته
همينطور كه دوستمون گفت معمولا يك سيم مخصوص پمپ هست و تازه اگر نبود شما ميتونيد
ازمثبت سيم يكي ازپمپ هاي در گرفته و يك پمپ معمولي دو سيم راكنارقفل نصب نماييد و يك سيم بدنه
وسيم ديگر رابه مثبت وصل نماييد وپمپ را طوري تنظيم نماييد كه زماني كه به انتها ميرسه قفل ازاد بشه
فقط يكم بايد در نصب دقت نماييد

ac121
28th July 2011, 01:15
سلام من یک دزگیر مجیکار با سیم کشی فابریک روی 206 نصب کردم و برای سنسور درها فقط روی در جلو از لادری استفاده کردم اگه دوستان بتونند راهنمایی کنند چطور درهای عقبو بدون نصب لادری به دزدگیر وصل کنم ممنون میشم چون نمیخوام بدنه رو سوراخ کنم

ali_sh
28th July 2011, 12:11
با سلام :دوست عزیز شما دفترچه نصب مخصوص دستگاهت را نگاه کن اگه سیم لادری مثبت داره میتونی از بغل ستون جلو سمت راننده که سه تا سیم رفته . یه سیم نازک فکر میکنم به رنگ ابی باشه اون سیم لادری 4 تا دره .( برای اطمینان با تستر تست کن ) و سیم لادری مثبت دستگاهت را بهش وصل کن . برای صندوق هم از سیم لادری منفی دستگاه استفاده کن

معراج
29th July 2011, 12:35
ضمن سلام به همكاران محترم درصورت امكان روش پروگرام آيسي فلش سخنگوي سمند

at27c256R را توضيح دهيد متشكرم

reza_zolfi2005
3rd August 2011, 21:53
سلام من یک دزگیر مجیکار با سیم کشی فابریک روی 206 نصب کردم و برای سنسور درها فقط روی در جلو از لادری استفاده کردم اگه دوستان بتونند راهنمایی کنند چطور درهای عقبو بدون نصب لادری به دزدگیر وصل کنم ممنون میشم چون نمیخوام بدنه رو سوراخ کنم
سلام دوست عزيز
شما ميتونيد از سنسورهم استفاده كنيد تاكسي درب عقب را باز كرد
دزگير بلافاصله فعال بشه

saman 20
10th August 2011, 09:41
سلام
دوستان دزدگیر ماشین من کنترلش یکی در لباسام شسته شده و دیگری هم گم شده ؛ روی دستگاه یه میکروسوئچ هست که فروشنده وقتی که خریدم کنترل دومی رو خودم جور برداشتم با اون یکی فرق داشت گفت هر وقت میخای از این استفاده کنی میکروسوئچ روی دستگاه رو بزن بعد از روی کنترل کلید قفل رو بزن دستگاه مچ میشه وهمین کار رو هم کردم درست شد حالا با این تفاسیر میخام کنترل دیگه روش جور کنم هر چه میکنم نمی شه کنترل هم از یه دستگاه دیگه چینی است بنام پرادو نو هم هست فعال نمی شه در ضمن کنترل اولی که در جیبم شسته شده بود هم ال ای دی هاش روشن میشه حتی کلی تعمیرات روش انجام دادم کارم تعمیرات صوتی وتصویری میباشد ولی روی دستگاه کار نمی منه ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایین

pangan
16th August 2011, 20:04
لطفا سوالات و مشکلات خود را در خصوص سیستم های حفاظتی و دزدگیر خودرو در این تاپیک مطرح نمایید

سلام
می خواستم بدونم سوییچ 206 رو بعد از اینکه کد دادم چیکار کنم که ماشین توسط ریموت کنترلش دستور قفل وباز قبول کنه؟

pangan
16th August 2011, 20:09
شما میتونید سیم قرمز(لادری+) دزدگیر رو به سیم آبی ستون راننده ی 206 ببندید. موفق باشید

m.aminifar
16th August 2011, 22:34
سلام
دوستان دزدگیر ماشین من کنترلش یکی در لباسام شسته شده و دیگری هم گم شده ؛ روی دستگاه یه میکروسوئچ هست که فروشنده وقتی که خریدم کنترل دومی رو خودم جور برداشتم با اون یکی فرق داشت گفت هر وقت میخای از این استفاده کنی میکروسوئچ روی دستگاه رو بزن بعد از روی کنترل کلید قفل رو بزن دستگاه مچ میشه وهمین کار رو هم کردم درست شد حالا با این تفاسیر میخام کنترل دیگه روش جور کنم هر چه میکنم نمی شه کنترل هم از یه دستگاه دیگه چینی است بنام پرادو نو هم هست فعال نمی شه در ضمن کنترل اولی که در جیبم شسته شده بود هم ال ای دی هاش روشن میشه حتی کلی تعمیرات روش انجام دادم کارم تعمیرات صوتی وتصویری میباشد ولی روی دستگاه کار نمی منه ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایین

سلام:اول از همه باید کنترل هم مارک دستگاهتون باشه 2-شما وقتی شاسی قرمز رنگ روی دستگاه فشار دادین از هر کنترل یک دکمه فشار بدین فرقی نمی کنه کدوم دکمه باشه

m.aminifar
16th August 2011, 22:44
سلام
می خواستم بدونم سوییچ 206 رو بعد از اینکه کد دادم چیکار کنم که ماشین توسط ریموت کنترلش دستور قفل وباز قبول کنه؟

سلام:وقتی تعریف سوییچ تمام شد دستگاه دیاگ بهتون میگه برای معرفی ریموت یکی از شاسی های ریموت 20ثانیه نگه دارید بعد سوییچ ببندین شما تا زمانیکه سوییچ نبستین باید شاسی ریموت نگهداشته باشین بعد سویچ ببندین زمانیکه سوییچ بستین حدود 30 ثانیه بعد ریموت و bsiبا هم هماهنگ میشن

pangan
17th August 2011, 12:22
سلام
دوستان خوبم سیم لادری سمندو ازکجا بگیرم که سیمهای هر چهارتا در بهش متصل باشه؟ ممنون

m.aminifar
17th August 2011, 12:37
سلام
دوستان خوبم سیم لادری سمندو ازکجا بگیرم که سیمهای هر چهارتا در بهش متصل باشه؟ ممنون

سلام:شما مسیر سیم چراغ سقف دنبال کنید فکر کنم از زیر قاب ستون (کنار شیشه جلو)سمت شاگرد رد شده باشه سیم چراغ سقفی سمند برعکس 206 هست منفی داره در ضمن تایمردارهست

pangan
17th August 2011, 17:55
سلام
دوستان سیم لادری سمند رو ازکجا بگیرم که به هرچهارتا شاسی در و صندوق متصل باشه؟

pangan
17th August 2011, 18:00
سلام:شما مسیر سیم چراغ سقف دنبال کنید فکر کنم از زیر قاب ستون (کنار شیشه جلو)سمت شاگرد رد شده باشه سیم چراغ سقفی سمند برعکس 206 هست منفی داره در ضمن تایمردارهست

جسارتا سیم لادری آنی می خوام، چون سیم شاسی دزدگیری که الان رو ماشین نصبه تاخیری قبول نمیکنه

m.aminifar
17th August 2011, 18:14
جسارتا سیم لادری آنی می خوام، چون سیم شاسی دزدگیری که الان رو ماشین نصبه تاخیری قبول نمیکنه

دراینصورت فقط با باز شدن همون در دزدگیر فعال میشه چون سیم های شاسی های لای درب سمند هر کدوم جداگانه به روی کامپیوتر سخنگو رفتن واز کامپیوتر یک سیم به صورت تایمر دار برای چراغ سقفی رفته

pangan
20th August 2011, 20:48
سلام
دوستان خوبم چیکار بکنم دزدگیرسیلیکونی که برروی206 نصب شده به تایم چراغ سقف حساس نباشه و با دستورقفل ریموت، درهاقفل بشن؟ یه برنامه ای داشت به این ترتیب که در باز، سوییچ باز،شاسی ریست روفشاربدیم و... بقیش یادم نمیاد. ممنون میشم از راهنمایتون

m.aminifar
20th August 2011, 22:03
سلام
دوستان خوبم چیکار بکنم دزدگیرسیلیکونی که برروی206 نصب شده به تایم چراغ سقف حساس نباشه و با دستورقفل ریموت، درهاقفل بشن؟ یه برنامه ای داشت به این ترتیب که در باز، سوییچ باز،شاسی ریست روفشاربدیم و... بقیش یادم نمیاد. ممنون میشم از راهنمایتون

سلام:دوست گرامی دزدگیر شما سیم لادری مثبت داره یانه

pangan
21st August 2011, 08:47
سلام صح بخیر
آره،سیم لادری مثبت داره و اونو بستم به سیم آبی ستون(لادری مثبت206)

m.aminifar
21st August 2011, 10:23
سلام صح بخیر
آره،سیم لادری مثبت داره و اونو بستم به سیم آبی ستون(لادری مثبت206)

نباید مشکلی داشته باشین من با این روش زیاد دزدگیر بستم

pangan
21st August 2011, 11:03
نباید مشکلی داشته باشین من با این روش زیاد دزدگیر بستم

بقیه ی دستگاهها جواب میدن ولی سیلیکون بخاطر تایم چراغ سقف206 قبول نمیکنه و چندتا چریپ آژیر میزنه یعنی که یکی از درها بازه. در نهایت چون نقشه سیلیکونو ندارم، مجبورم سیم لادری مثبت دزدگیرو ببندم به سیم unlock ماشین. از وقتی که گذاشتید ممنونم

pangan
21st August 2011, 13:35
سلام
پراید131 سیمهای راهنما: شامل سبز و قهوه ای از دسته سیم پایین ستون راننده.
سیم شاسی لادری:سفید از دسته سیم پایین ستون راننده(شاسی منفی).
سیم شاسی صندوق: سیم آبی صندق وصل شود به سیم سفید یکی از درها.
ACC،منفی،مثبت،رله قطع کن مثل پرایدهای معمولیه.
قفل مرکزی:

قفل مرکزی131 از تیپ206 هستش،یعنی هم میتونیم روکش درسمت راننده رو بازکنیم و سیم کشی دزدگیرمونو ازنوع پراید وپیکان درست کنیم و سفید و سفید خط مشکی دزدگیر رو به سیمهای سبز و قرمز در راننده ببندیم و یا:

سیمهای سبز و قرمز یونیت قفل مرکزی 131 رو برش بدیم و سیمهای زرد و زردخط مشکی به مثبت دائم - سفید به سیم سبز برش خورده ای که برای پمپ میره - سفیدخط مشکی به سیم قرمز برش خورده ای که به پمپ میره - نارنجی به سیم سبز برش خورده ای که به یونیت قفل مرکزی میره - نارنجی به خط مشکی به سیم قرمز برش خورده ای که به یونیت قفل مرکزی میره.

توجه مهم:
در تمام مراحل نصب سیمهای قفل مرکزی، حتما یونیت قفل مرکزی رو از سوکتش جدا کنید.
ساده توضیح دادم که همه ی دوستان متوجه بشن، موفق باشید.

pangan
24th August 2011, 10:28

سلام اساتید گرامی و همکاران عزیز

مدت زمان زیادی نمیشه که عضو سایت شدم، قبل عضو شدن فکر میکردم که دوستان خیلی فعال تر از الان باشن و مشکلاتی که تو نصب و تعمیر سیستمهای حفاظتی بهش برمی خورن با بقیه در میون بذارن تا هم مشکل خودشون حل بشه و هم بقیه تجربه ای کسب کنن ولی متاسفانه اینجور نیست!!
دوستان و همکاران عزیز مگر نه اینکه زکات علم نشر آن است؟!

پس یذره وقت بیشتری بذاریم و تبادل اطلاعات کنیم بخدا ضرر نمیکنیم. بنظرم هرکسی بگه که چی بلده و تا یه حدود کوچولویی خودشو معرفی کنه خیلی خوبه، اول از خودم شروع میکنم:
با اجازه اساتید و سروران عزیز-آقایان پناهی و امینی فر- دوستان اگه سوالی در مورد نصب دزدگیر بر روی خودروهای L90 - 206 - تیبا - ریو - پراید111 - 131 - 132 - انواع پژو405 - RD و... و همچنین دزدگیر اماکن بود باجان و دل حاضرم تجربیات اندکم رو در اختیار شما بذارم.
در ضمن از آنجایی که نماینده دزدگیر تلمتیکس هستم میتونم تا اندازه ای به سوالات در این خصوص جواب بدم.
از اینکه بی ادبی کردم عذر می خوام.

alisony
12th September 2011, 13:02
کمک باسلام خدمت شما همکاران عزیزلطفاطریقه نصب آژیرمعمولی برروی سمندlxرومیخواستم لطفا راهنمایی کنید ممنون

pangan
14th September 2011, 09:41
کمک باسلام خدمت شما همکاران عزیزلطفاطریقه نصب آژیرمعمولی برروی سمندlxرومیخواستم لطفا راهنمایی کنید ممنون

سلام
سوال خوبیه، مشکلیه که منم بهش برخوردم. می خواستم ملودی ببندم روی سمند، آخه آژیرش سوخته بود.
خروجی آژیر سمند4تا سیم داره قرمز، سبز، مشکی، قهوه ای.
یکی از2سیم سبز و قهوه ای در آژیر سمند که سالم باشه با تحریک منفی، آژیر میزنه، حال موندم که چه جوری نصب کنم.
همکارای عزیز اگه لطف کنید و جواب بدید، منت بر ما گذاشتید.
باسپاس فراوان

pangan
14th September 2011, 10:00
سلام
پراید131 سیمهای راهنما: شامل سبز و قهوه ای از دسته سیم پایین ستون راننده.
سیم شاسی لادری:سفید از دسته سیم پایین ستون راننده(شاسی منفی).
سیم شاسی صندوق: سیم آبی صندق وصل شود به سیم سفید یکی از درها.
ACC،منفی،مثبت،رله قطع کن مثل پرایدهای معمولیه.
قفل مرکزی:

قفل مرکزی131 از تیپ206 هستش،یعنی هم میتونیم روکش درسمت راننده رو بازکنیم و سیم کشی دزدگیرمونو ازنوع پراید وپیکان درست کنیم و سفید و سفید خط مشکی دزدگیر رو به سیمهای سبز و قرمز در راننده ببندیم و یا:

سیمهای سبز و قرمز یونیت قفل مرکزی 131 رو برش بدیم و سیمهای زرد و زردخط مشکی به مثبت دائم - سفید به سیم سبز برش خورده ای که برای پمپ میره - سفیدخط مشکی به سیم قرمز برش خورده ای که به پمپ میره - نارنجی به سیم سبز برش خورده ای که به یونیت قفل مرکزی میره - نارنجی به خط مشکی به سیم قرمز برش خورده ای که به یونیت قفل مرکزی میره.

توجه مهم:
در تمام مراحل نصب سیمهای قفل مرکزی، حتما یونیت قفل مرکزی رو از سوکتش جدا کنید.
ساده توضیح دادم که همه ی دوستان متوجه بشن، موفق باشید.
دوستان خوبم
یه راه جالب، راحت و بی دردسر اینه که:
همه ی سیمهای دزدگیریی رو که می خوایم بر روی111 - 131 -132 -141جدید و تیبا ببندیم، همشونو از سیمهای یونیت قفل مرکزی بگیریم یعنی سیمهای: مثبت - منفی - راهنما - صندوق پران - شاسی لادری - قفل مرکزی و ACC.
البته سوکت فابریکش در بازار موجوده.

pangan
18th September 2011, 16:50
با سلام و خسته نباشید
آقا من دزدگیر ماجیکار433 ریموت معمولی دارم نمیدونم چه جوری صدای آژیرو با ریموت غیر فعالکردم. حالا با چه دکمه هایی باید فعالش کنم؟؟؟؟

سلام
بی صدا و با صدا کردن: شاسی قفل و باز رو برای نیم ثانیه همزمان فشار بدید.
اعزام به تعمیرگاه(ولت): شاسی قفل و صندوق پران بمدت نیم ثانیه.
حذف و اضافه شوک سنسور: شاسی بی صدا و باز بمدت نیم ثانیه.
قفل کودک: شاسی بی صدا و قفل بمدت نیم ثانیه.

aziz man
20th September 2011, 11:46
باسلام خدمت شما دوست وهمکار گرامی من تازه عضو این سایت شدم و میخواستم جواب این سوال شما رو بدم برای این کار نیاز به یک عدد رله 12 ولت دارید و باید سوکت اژیر فابریک سمند رو ببرید و سیم قرمز رنگ سوکت رو باسیم قرمز اژیر ببندید. سیم سبز سوکت رو به پایه شماره 86 رله وصل کنید بعد پایه شماره 30 و 85 رله رو باهم به همان سیم قرمز اژیر وصل کنید سپس سیم سفید اژیر رو به پایه شماره 87 رله ببندید و سیم مشکی اژیر هم به بدنه وصل کنید . امیدوارم موفق باشید

aziz man
20th September 2011, 12:00
باسلام خدمت شما دوست وهمکار گرامی من تازه عضو این سایت شدم و میخواستم جواب این سوال شما رو بدم برای این کار نیاز به یک عدد رله 12 ولت دارید و باید سوکت اژیر فابریک سمند رو ببرید و سیم قرمز رنگ سوکت رو باسیم قرمز اژیر ببندید. سیم سبز سوکت رو به پایه شماره 86 رله وصل کنید بعد پایه شماره 30 و 85 رله رو باهم به همان سیم قرمز اژیر وصل کنید سپس سیم سفید اژیر رو به پایه شماره 87 رله ببندید و سیم مشکی اژیر هم به بدنه وصل کنید . امیدوارم موفق باشید

javad_vitamin
24th September 2011, 14:09
با عرض سلام و خسته نباشید لطف کنید نقشه سیم کشی دزدگیر خودرو سمند مدل 1390 رو برام بزارین

---------- Post added at 13:09 ---------- Previous post was at 13:02 ----------

با سلام خدمت همکار گرامی جناب پناهی لطف کنید در مورد سیم کشی دزدگیر سمند مدل 90 من رو راهنمایی کنید

siavash2010
7th October 2011, 02:55
با سلام
من يک دزد گير تلماتيکس fc3 بر روي پژو 405 دارم که امروز زمان روشن بودن ماشين، کليدهاي 1 و 2 رو بطور همزمان چند ثانيه فشار و نگه داشتم که در نتيجه ماشين خاموش شد و صداي دزد گير درآومد. بعدش هم الان هم ماشين روشن نمي شه و هم دزد گير غير فعال شده و کار نمي کنه. چکار کنم تا اين مشکل حل بشه.
با تشکر فراوان

m.aminifar
7th October 2011, 16:40
با سلام
من يک دزد گير تلماتيکس fc3 بر روي پژو 405 دارم که امروز زمان روشن بودن ماشين، کليدهاي 1 و 2 رو بطور همزمان چند ثانيه فشار و نگه داشتم که در نتيجه ماشين خاموش شد و صداي دزد گير درآومد. بعدش هم الان هم ماشين روشن نمي شه و هم دزد گير غير فعال شده و کار نمي کنه. چکار کنم تا اين مشکل حل بشه.
با تشکر فراوان

شما همان کلید های 1و2 نگهدارین تا از برنامه که به دستگاه دادین خارج بشه اگر نشد باطری ریموت کنترل و سوکت برق کیت دزدگیر برای مدتی در بیارین تا دستگاه ریست بشه

moniri
12th October 2011, 22:57
سلام دوستان
یه سمند 84 مراجعه کرده که ریموت سویچش کار نمی کنه
خودش می گه یونیتش سوخته مثل اینکه در عرض 2 هفته دو بار یونیت رو تعویض کرده و این سومین باریه که سوخته.
هر یونیت ریموت فقط 2 روز کار کرده و از کار افتاده ، روی یونیتی که عوض کرده نوشته SHaiankav
سوال من این هست چطوری می شه فهیمد که یونیت سوخته و چه دلیلی داره که یه ماشین انقدر یونیتش بسوزه؟
لطفاً دوستانی که تجربه دارند راهنمایی کنید

saly_eky
19th November 2011, 16:56
با سلام
سیم کشی سمند مولتی پلکس برای نصب دزد گیر رو کسی میدونه . ؟؟؟؟؟

mehdi150622
21st January 2012, 20:40
سلام به همه دوستان
لطفا درمورد ریموت تویوتا کمری کمکم کنید اصلا کار نمیکنه.باطری ریموت هم سالمه.

amir765
22nd March 2012, 14:26
با سلام . اتومبیل زانتیا مدل 85 بعد از گذاشتن باطری در ریموت دزدگیر سریع باطری خالی میکند . لطفا" راهنمایی فرمایید. با تشکر

amir765
28th March 2012, 13:19
اساتید گرامی کمممممممممممممممممممممممم مممک.آیا در این سایت کسی نیست مرا یاری کند؟

sajadnasirpor
28th March 2012, 14:31
سلام دوست گرامی میشه یکمی واضح تر توضیح دهید مشکل شما چیت باطری اتومبیل خالی میشود یا باطری دزدگیر

amir765
29th March 2012, 21:41
با تشکر استاد ارجمند و با تبریک سال نو. باطری ریموت دزد گیر خالی میشود

sajadnasirpor
30th March 2012, 10:31
با تشکر استاد ارجمند و با تبریک سال نو. باطری ریموت دزد گیر خالی میشود
سلام دوست عزیز مدل دزدگیر خودرو رو ذکر نکردین اگه تصویری باشه میتونه از تنظیمات ریموت باشه یا یه عملکرد دزدگیر رو فعال کرده باشین و در ضمن باطری ها جنس خوبی ندارن یه باطری مرغوب تهییه کنید

amir765
30th March 2012, 13:58
با تشکر. ریموت اورجینال خود زانتیا میباشد. در ضمن با باطریهای مختلف هم امتحان کردیم ولی نتیجه همان است.آیا احتمال دارد از آی سی حافظه داخل ریموت باشد؟

sajadnasirpor
30th March 2012, 14:42
سلام بله دوست عزیز میتونه از خود ریموت باشه

torkan
23rd April 2012, 22:07
با سلام
اشگال در نصب سیم های دزگیر اردی
ایا گسی می دونه که سه عدد سیم با ز و بسته خروجی دزگیر را به کدام سیمهای ماشین می بندند
من سر سیمهای خروجی رله هارا بستم به سه عدد سیم پمپ درب سمت راننده ولی باز کردن ان خوبه ولی برای بستن در بیشترین موارد تا قفل را می زنم چندین بار باز وبسته میشه لطفا راهنمایی کنید
با تشگر

sajadnasirpor
24th April 2012, 09:45
با سلام
اشگال در نصب سیم های دزگیر اردی
ایا گسی می دونه که سه عدد سیم با ز و بسته خروجی دزگیر را به کدام سیمهای ماشین می بندند
من سر سیمهای خروجی رله هارا بستم به سه عدد سیم پمپ درب سمت راننده ولی باز کردن ان خوبه ولی برای بستن در بیشترین موارد تا قفل را می زنم چندین بار باز وبسته میشه لطفا راهنمایی کنید
با تشگر
سلام دوست عزیز باز و بسته شدن پشت سر هم قفل مرکزی این ایراد اکثرا از خود قفل درب راننده یا شاگرد میباشد شما هم باید این طوری عیب یابی کنید موقعی که قفل مرکزی موقع بستن خود به خود باز و بسته میشه با کلید درب راننده رو ببند اگه باز وبسته شدنش درست شد مشکل از قفل درب راننده میباشد یا بر عکس درب شششششاگرد رو امتحان کن

torkan
24th April 2012, 14:27
سلام دوست عزیز باز و بسته شدن پشت سر هم قفل مرکزی این ایراد اکثرا از خود قفل درب راننده یا شاگرد میباشد شما هم باید این طوری عیب یابی کنید موقعی که قفل مرکزی موقع بستن خود به خود باز و بسته میشه با کلید درب راننده رو ببند اگه باز وبسته شدنش درست شد مشکل از قفل درب راننده میباشد یا بر عکس درب شششششاگرد رو امتحان کن
================================================== ======
با سلام :lay:
استاد گرامی فیش سه تایی که مربوط به پلاتینهای باز وبسته است را از روی پمپ ها ی درب راننده وشاگرد در اوردم باز همان اشگال را دارد در حالت عیب هم با کلید برطرف نشد :(81):
با تشگر از نظر شما:0018:

sajadnasirpor
24th April 2012, 16:50
با سلام :lay:
استاد گرامی فیش سه تایی که مربوط به پلاتینهای باز وبسته است را از روی پمپ ها ی درب راننده وشاگرد در اوردم باز همان اشگال را دارد در حالت عیب هم با کلید برطرف نشد :(81):
با تشگر از نظر شما:0018:
سلام دوست عزیز اول شما سیم کشی خود ماشین رو چک کن ستون سمت چپ راننده سوکت مشکی سیم های سبز و قرمز هست که یکی یکی منفی میدی با یکی درب باز و یکی درب بسته میشه و لا دری هم سیم سبز هست و ضامن قفل درب راننده ببند و این سیم ها رو امتحان کن ببین مدار قفل مرکزی درست عمل میکنه یا نه اگه درست بود سیمهای باز وبستن دزدگیر رو به اونا ببند

torkan
24th April 2012, 22:07
سلام دوست عزیز اول شما سیم کشی خود ماشین رو چک کن ستون سمت چپ راننده سوکت مشکی سیم های سبز و قرمز هست که یکی یکی منفی میدی با یکی درب باز و یکی درب بسته میشه و لا دری هم سیم سبز هست و ضامن قفل درب راننده ببند و این سیم ها رو امتحان کن ببین مدار قفل مرکزی درست عمل میکنه یا نه اگه درست بود سیمهای باز وبستن دزدگیر رو به اونا ببند
با سلام:lay::lay::lay::lay::lay::lay::lay:

استاد سیم اتصال ماشین رویک بار به سیم سبز و بار دیگر به سیم قرمز در فیش مشگی زدم یک بار باز کرد ولی برای بستن چندین بار خود به خود باز وبسته می شود :(81)::(81):

با تشگر :0018:

sajadnasirpor
25th April 2012, 09:31
با سلام:lay::lay::lay::lay::lay::lay::lay:

استاد سیم اتصال ماشین رویک بار به سیم سبز و بار دیگر به سیم قرمز در فیش مشگی زدم یک بار باز کرد ولی برای بستن چندین بار خود به خود باز وبسته می شود :(81)::(81):

با تشگر :0018:سلام دوست من پس شما مشکل اتصال سیم کشی دارین برای پیدا کردن اتصال اول سوکت درب راننده رو از کنار ستون سمت چپ در بیار ببین باز هم مشکل رو دارین اگه باز هم مشکل بر طرف نشد سوکت درب شاگرد رو دربیارین و اگه باز هم مشکل حل نشد یه رله قفل مرکزی تعویض کنین ببینین باز هم مشکل هست یا نه

karim_9
26th April 2012, 01:20
درود
دوستان چند روزی میشه درب های ماشین من با ذزد گیر عمل نمیکنه فقط درب سمت رانند بادزد گیر کار میکنه بقیه رو باید با دست قفل کنم اگه راهنمایی بفرمایین ممنون میشم
پراید صبا دزد گیر استل میت قهوه ای رنگ

m.aminifar
26th April 2012, 02:20
درود
دوستان چند روزی میشه درب های ماشین من با ذزد گیر عمل نمیکنه فقط درب سمت رانند بادزد گیر کار میکنه بقیه رو باید با دست قفل کنم اگه راهنمایی بفرمایین ممنون میشم
پراید صبا دزد گیر استل میت قهوه ای رنگ

سلام:با سوییچ چطور قفل مرکزی عمل میکنه یا نه اگر با سوییچ هم عمل نمیکنه ایراد به ترتیب میتونه 1-فیوز 30 امپر جعبه فیوز 2-رله قفل مرکزی 3-پمپ قفل مرکزی (سمت راننده)4-سیم کشی میتونه باشه در بیشتر مواقع ایراد از پمپ قفل مرکزی هست

karim_9
26th April 2012, 12:03
درود
بازدن زدن علامت باز وبسته ریموت فقط سمت راننده عمل میکنه بقیه نه

sajadnasirpor
26th April 2012, 12:40
سلام با اجازه از استاد بزرگ جناب امینفر دوست عزیز شما اولین کاری که باید بگنین رله قفل مرکزی رو دربیارین و ببینین تو سوکت رله برق دایم دارین یا نه اگه دارین برای اینکه ببینین رله سالم هست یا نه بهتره که از یه رله نو استفاده کنین و بعدا سوکت پمپ درب راننده رو یکی یکی منفی بدین اگه با منفی دادن درب باز و بسته شد که هیچ اگه عمل نکرد قطعی سیم کشی دارین و بعدا هم پمپ رو چک کنین

karim_9
27th April 2012, 10:32
درود
دوست عزیز تمام فیوز ها سالم هستند اگه ممکنه بفرمایید رله جاش کجای خودرو قرار گرفته در ضمن با جازن سویچ یه لحظه هر تا تا درب عمل میکنه

karim_9
27th April 2012, 12:41
با سلام مجدد
با تعویض پمپ سمت رانند مشکل رفع شد

sardarshams
23rd August 2012, 01:22
سلام
در مورد رفع عیبهای متداول سخنگوی سمند اطلاعاتی می خواستم

mtco
24th August 2012, 10:21
سلام دوست عزیز سخنگوی سمند اطلاعات خود را از سنسورها و سوئیچ لای در و اینجور قسمتها میگیرد حالا یا این قطعات خراب میشن و اطلاعات نادرست میدن و سخنگو ااشتباه اعلام میکنه و یا تو مسیر اتصالی سیم کشی داریم و یا خود سخنگو از داخل مشکل سخت افزار یا نرم افزار پیدا کرده.

sardarshams
24th August 2012, 22:05
سلام دوست عزیز سخنگوی سمند اطلاعات خود را از سنسورها و سوئیچ لای در و اینجور قسمتها میگیرد حالا یا این قطعات خراب میشن و اطلاعات نادرست میدن و سخنگو ااشتباه اعلام میکنه و یا تو مسیر اتصالی سیم کشی داریم و یا خود سخنگو از داخل مشکل سخت افزار یا نرم افزار پیدا کرده.

سلام
باتشکر از راهنمایی شما ولی بیشتر منظورم این بود که روش حل مشکلات سخت افزاری خود سخنگو را بیان می کردید

mtco
25th August 2012, 01:12
شرمنده آموزش خاصی پیدا نکردم خودم هم دو تا استوک خریدم تا با تست روی خودرو دیتاشیت برد را در بیارم متاسفانه یا وقت نشده یا ماشین نبوده که حدسم به یقین تبدیل بشه اگه موفق شدم تجربیاتم را در اختیار شما و سایر دوستان قرار میدهم.

dimareas
30th September 2012, 21:17
با سلام
چند روزی هستش سمند LX دوگانه سوز EF7 ایموبلایزر دار وقتی ماشین رو خاموش میکنم و درهارا بکمک ریموت قفل میکنم قفل نمیشود دزدگیر فعال میشود.
باتری خودرو صعهیف بود عوض کردم بعد 2 روز مجددا این ایراد شروع شده و نعایتا باید چند دقیقه ای سر باتری رو جدا کنم تا احیانا درست شود
به نظرم رسیده از درب موتور یا یکی از درها مشکل دارد
لطفا راهنمایی کنید که اشکال رو به چه صورت میتوانم رفع کنم؟
سپاس

vafadar
18th October 2012, 02:37
سلام بر دوستان واساتید محترم سمند مدل 83 با یونیت فابریک خود به خود باز وبسته میکنه وگاهی پمپ درها در حالی که قفل است دوباره قفل میشود وچهار راهنما فعال میشود و در کل باطری میخوابد .دوستان لطفاراهنمای کنند این عیب از کجا میتونه باشه . با تشکر

m.aminifar
18th October 2012, 02:49
سلام بر دوستان واساتید محترم سمند مدل 83 با یونیت فابریک خود به خود باز وبسته میکنه وگاهی پمپ درها در حالی که قفل است دوباره قفل میشود وچهار راهنما فعال میشود و در کل باطری میخوابد .دوستان لطفاراهنمای کنند این عیب از کجا میتونه باشه . با تشکر

سلام:یکی از پمپ ویا قفل درهای خودرو مورد دارد که معمولا این ایراد از درهای جلو هست

vafadar
18th October 2012, 12:02
سلام:یکی از پمپ ویا قفل درهای خودرو مورد دارد که معمولا این ایراد از درهای جلو هست

ممنون اقای امینی فرپمپها را تستکردم خوب نشدباطری ریموت در اوردم بازم درست نشد . گیرنده ریموتا از یونیت جدا کردم بر طرف شدایا امکان داره گیرنده دستور خود سر بده .باتشکر

sajadnasirpor
18th October 2012, 15:06
سلام دوست من شما سوکت پمپ های هر دو در های جلو رو در بیارین ببینین باز هم همین مشکل رو دارین یا نه سوکت سه سیم رو در بیارین کافیه

dimareas
21st October 2012, 21:18
با سلام
چند روزی هستش سمند LX دوگانه سوز EF7 ایموبلایزر دار وقتی ماشین رو خاموش میکنم و درهارا بکمک ریموت قفل میکنم قفل نمیشود دزدگیر فعال میشود.
باتری خودرو صعهیف بود عوض کردم بعد 2 روز مجددا این ایراد شروع شده و نهایتا باید چند دقیقه ای سر باتری رو جدا کنم تا احیانا درست شود
به نظرم رسیده از درب موتور یا یکی از درها مشکل دارد
لطفا راهنمایی کنید که اشکال رو به چه صورت میتوانم رفع کنم؟
سپاس

دوستان لطفا اگه راهنمایی کنید ممنون میشم. مجبورم خودرو رو بدون ریموت و بکمک کلید ماشین قفل کنم.

rezayavar
24th October 2012, 17:05
سلام اقای امینی فر نمیدانم ایا بایستی سوالم در همین تایپکمطرح کنم؟ با اینحال اگر اشتباه بود راهنمائی کنید کجا مطرح شود
من برای ای سی دزدگیر به شماره SN 8p2613 sb و LC 9806 معادل و اگر خودش رو داشتید برای فروش پی ام خصوصی بگذارید

m.aminifar
25th October 2012, 01:27
سلام اقای امینی فر نمیدانم ایا بایستی سوالم در همین تایپکمطرح کنم؟ با اینحال اگر اشتباه بود راهنمائی کنید کجا مطرح شود
من برای ای سی دزدگیر به شماره SN 8p2613 sb و LC 9806 معادل و اگر خودش رو داشتید برای فروش پی ام خصوصی بگذارید

سلام:من برای تعمیرات کیت دزدگیر خودرو اطلاعی ندارم منتظر نظرات دیگر دوستان باشید

dvb 7
25th October 2012, 03:10
پمپ در راننده احتمالا نیم سوز شده .
ضمنا اتصلات مکانیکش ابتدا خوب بررسی شود ولی احتمال نیمسوز شدن پمپ خیلی زیاده . . .

bb2002
9th December 2012, 16:09
سلام
من دزدگیر استیل میت ردبت روی ماشین نصب کردم و از طریق کاتالوگ فارسی که در یکی از سایتها پیدا کردم تونستم سیستم پین کدش رو فعال کنم. منتها دستوری که برای غیر فعال کردنش داده بود عمل نکرد. خیلی تلاش کردم و ازطرق مختلف میخواستم روش غیر فعال کردنش رو منوجه بشم غافل از اینکه با این کار پین کد رو عوض کردم و حالا دزد گیر غیر فعال نمیشه و عملا از ماشین نمیشه استفاده کرد. اگر میشه کمک کنید تا بتونم اون رو غیر فعال کنم. خیلی ممنون

bb2002
9th December 2012, 21:44
تورو به خدا یکی راهنمایی کنه؟
خانومم میخواد پوستمو بکنه::621221_LaieA_011: :399619_koc8w2z6c06m

bb2002
9th December 2012, 22:59
:31719_301:به من بدبخت بی نوا کمک کنید

m.aminifar
10th December 2012, 01:03
سلام
من دزدگیر استیل میت ردبت روی ماشین نصب کردم و از طریق کاتالوگ فارسی که در یکی از سایتها پیدا کردم تونستم سیستم پین کدش رو فعال کنم. منتها دستوری که برای غیر فعال کردنش داده بود عمل نکرد. خیلی تلاش کردم و ازطرق مختلف میخواستم روش غیر فعال کردنش رو منوجه بشم غافل از اینکه با این کار پین کد رو عوض کردم و حالا دزد گیر غیر فعال نمیشه و عملا از ماشین نمیشه استفاده کرد. اگر میشه کمک کنید تا بتونم اون رو غیر فعال کنم. خیلی ممنون

دوست گرامی متوجه منظورتون نشدم که چکارکردین میخوان پوست بکنن ولی شما سربطری ماشین نیم ساعت بردار باطری ریموت کنترل در بیار هر کاری روی دزدگیر کرده باشین ریست میشه و به حالت اولیه برمیگرده

bb2002
10th December 2012, 01:39
خیلی ممنون که جواب دادین
من حرفه ای نیستم و زیاد سر رشته ای در این مورد ندارم و فکر کردم درست کردنش مستلزم صرف وقت و هزینه زیادی باشه
فقط ریموت شارژی هستش حتما باید باطریش رو در بیارم یا اگه خاموشش کنم کافیه؟

m.aminifar
10th December 2012, 02:17
خیلی ممنون که جواب دادین
من حرفه ای نیستم و زیاد سر رشته ای در این مورد ندارم و فکر کردم درست کردنش مستلزم صرف وقت و هزینه زیادی باشه
فقط ریموت شارژی هستش حتما باید باطریش رو در بیارم یا اگه خاموشش کنم کافیه؟

اگر باطری شارژی هست کار مشکلی شما نمیتونین فقط سرباطری خودرو بردارین ببینین چی میشه

bb2002
10th December 2012, 22:42
اگر باطری شارژی هست کار مشکلی شما نمیتونین فقط سرباطری خودرو بردارین ببینین چی میشه
سلام دوست گرامی
من سر باطری رو برداشتم یک دفعه مثبت و یک دفعه منفی و بیشتر از نیم ساعت طول کشید ولی دستگاه هیچ تغییری نکرد. تونستم با برداشتن یکی از فیوزهاش دزدگیر رو غیر فعال کنم و ماشین رو روشن کنم. پیش یه نصاب دزدگیر رفتم ده دقیقه ای باهاش سر و کله زد و لی نتونست کاری کنه و گفت که باید آیسی کدش رو عوض کنند. البته با اون آقا و مهارتش آشنایی ندارم. می خواستم ببینم واقعا راه دیگه ای نداره. از راهنماییتون خیلی ممنون میشم

IRANIA
11th December 2012, 00:56
سلام دوست گرامی

من سر باطری رو برداشتم یک دفعه مثبت و یک دفعه منفی و بیشتر از نیم ساعت طول کشید ولی دستگاه هیچ تغییری نکرد. تونستم با برداشتن یکی از فیوزهاش دزدگیر رو غیر فعال کنم و ماشین رو روشن کنم. پیش یه نصاب دزدگیر رفتم ده دقیقه ای باهاش سر و کله زد و لی نتونست کاری کنه و گفت که باید آیسی کدش رو عوض کنند. البته با اون آقا و مهارتش آشنایی ندارم. می خواستم ببینم واقعا راه دیگه ای نداره. از راهنماییتون خیلی ممنون میشم

سلام دوست عزیز
نصاب باطری ریموت را جدا کرد بازم نشد؟

روش غیر فعال کردن کد عبور :
وقتی دزدگیر غیرفعال است سوییچ را باز کنید، ترمز را نگه داشته و کلید بیصدا را برای 2 ثانیه نگه دارید سیستم یک بیپ میزند و کد عبور غیر فعال میشود

m.aminifar
11th December 2012, 01:21
سلام دوست عزیز
نصاب باطری ریموت را جدا کرد بازم نشد؟

روش غیر فعال کردن کد عبور :
وقتی دزدگیر غیرفعال است سوییچ را باز کنید، ترمز را نگه داشته و کلید بیصدا را برای 2 ثانیه نگه دارید سیستم یک بیپ میزند و کد عبور غیر فعال میشود

در تکمیل فرمایش اقای IRANIA برای اینکار حتما باید سیم قفل کودک (سیم نارنجی ) به سیم استپ ترمز نصب باشد

IRANIA
12th December 2012, 00:38
دوست عزیز احتمالا با کددهی مجدد ریموت دستگاه ریست شود
برای کددهی ریموت با دستگاه استیل میت به روش زیر عمل میکنیم

در قسمت بالای قاب کیت اصلی دستگاه استیل میت یک سورخ وجود دارد که اگر داخل سوراخ را مشاهده نمائید یک میکروسوئیچ را خواهید دید آن را یک ثانیه فشار داده ورها کنید وبلافاصله یکی از دکمه های ریموت را فشار دهید واگر دستگاه دو ریموت داشت پس از فشار دادن دکمه ریموت اول پس از سه ثانیه دکمه ریموت دوم را یکبار فشار دهید و سپس ده ثانیه صبر کنید تا دستگاه از برنامه کددهی خارج شده وآنگاه ریموت ها را آزمایش کنید.(توضیح اینکه حتما پس از فشار دکمه میروسوئچ دستگاه،سریعا یکی از دکمه های ریموت اول وپس از سه ثانیه ریموت دوم را فشار دهید ).

bb2002
12th December 2012, 06:53
سلام دوستان عزيز
1- نصاب باطري ريموت را قطع نكرد ولي اگر اطمينان داريد كه با اين كار درست خواهد شد من امتحان خواهم كرد
2- براي غير فعال كردن رمز عبور از همين روش استفاده كردم و عمل نكرد كه باعث شد به اشتباه رمز را تغيير كرده و اين اتفاق بيفتد و طبق فرمايشات شما احتمالا آن سيم نارنجي وصل نشده است. و اگر اينطور باشد احتمال اينكه روش هاي ديگر براي ريست كردن دستگاه هم جواب ندهد وجود دارد؟ چون پيش نصابي كه رفته بودم مي گفت بعضي از اين مدلها با ۷ بار باز و بسته كردن سويچ ريست مي شوند!
و اگر اين سيم متصل نبود در پژو 405 slx به كدام سيم بايد وصل شود؟

IRANIA
12th December 2012, 08:28
سلام دوستان عزيز
1- نصاب باطري ريموت را قطع نكرد ولي اگر اطمينان داريد كه با اين كار درست خواهد شد من امتحان خواهم كرد
2- براي غير فعال كردن رمز عبور از همين روش استفاده كردم و عمل نكرد كه باعث شد به اشتباه رمز را تغيير كرده و اين اتفاق بيفتد و طبق فرمايشات شما احتمالا آن سيم نارنجي وصل نشده است. و اگر اينطور باشد احتمال اينكه روش هاي ديگر براي ريست كردن دستگاه هم جواب ندهد وجود دارد؟ چون پيش نصابي كه رفته بودم مي گفت بعضي از اين مدلها با ۷ بار باز و بسته كردن سويچ ريست مي شوند!
و اگر اين سيم متصل نبود در پژو 405 slx به كدام سيم بايد وصل شود؟

احتمالا سیم نارنجی قطع است
زیر داشبورد بالای پدال ترمز را نگاه کنید استپ ترمز قابل دیدن است فیش آن 2 سیم است
برای وصل کردن سیم ترمز دزدگیر سیم نارنجی را به صورتی به سیم های استپ ترمز وصل می کنید که با فشار ترمز برق وصل شود

bb2002
13th December 2012, 00:32
عرض سلام و تشکر به همه دوستان
با کددهی مجدد ریموتها دستگاه ریست شد و پین کد نیز از بین رفت. جهت اطلاع دوستان و به عنوان یک تجربه باید این مطلب رو می نوشتم تا از اون استفاده بشه.
ولی حالا که خیلی زحمت دادم خواستم در یک مورد دیگه هم راهنمایی ام کنید
روی خود ماشین صندوق پران نصب هست و کلید اون روی داشبورده، حالا اگر بخوام صندوق پران دزدگیر رو هم به اون وصل کنم نیاز به لوازم دیگه ای هست یا نه؟ و چگونه آنها را به هم متصل کنم و کدام سیمها؟
چیزی که در ذهن خودم هست اینه که فقط باید سیم آنها را به هم متصل کنم ولی با توجه به اینکه سیستم خود ماشین تایمر دار و دارای بورد هست با اتصال این 2 سیم احتمال اتصالی وجود دارد و شاید به این دلیل نیاز به وسیله ای مانند برد و یا شاید یک عدد دیود باشد.
اگر لطف فرموده و راهنمایی نمایید ممنون میشوم

IRANIA
13th December 2012, 00:51
عرض سلام و تشکر به همه دوستان
با کددهی مجدد ریموتها دستگاه ریست شد و پین کد نیز از بین رفت. جهت اطلاع دوستان و به عنوان یک تجربه باید این مطلب رو می نوشتم تا از اون استفاده بشه.
ولی حالا که خیلی زحمت دادم خواستم در یک مورد دیگه هم راهنمایی ام کنید
روی خود ماشین صندوق پران نصب هست و کلید اون روی داشبورده، حالا اگر بخوام صندوق پران دزدگیر رو هم به اون وصل کنم نیاز به لوازم دیگه ای هست یا نه؟ و چگونه آنها را به هم متصل کنم و کدام سیمها؟
چیزی که در ذهن خودم هست اینه که فقط باید سیم آنها را به هم متصل کنم ولی با توجه به اینکه سیستم خود ماشین تایمر دار و دارای بورد هست با اتصال این 2 سیم احتمال اتصالی وجود دارد و شاید به این دلیل نیاز به وسیله ای مانند برد و یا شاید یک عدد دیود باشد.
اگر لطف فرموده و راهنمایی نمایید ممنون میشوم

سلام دوست عزیز
در دزدگیر استیل میت سوکت بزرگ سیم دومی( قرمز خط مشکی) مربوط به صندوص پران است و تحریک مثبت میدهد
باید با چراغ تست سیم صندوق پران را روی فیش یونیت قفل مرکزی پیدا کنید و به آن وصل کنید

ahad1
5th March 2013, 03:32
سلام من یه ریموت ماجیکار دارم بشتش نوشته rf2n که تصویری هستش متاسفانه صفحه نمایش اون شکسته

اگه کسی داره ازش میخرم . دسته دوم باشه هم مشکلی نیست لطفا اگه کسی داره بیغام بزاره ممنون

ahad1
5th March 2013, 03:35
لطفا اگه کسی دفترچه راهنای دزدگیر ماجیکار تصویری رو داره واسم بزاره ممنون میشم اخه من vip نیستم واجازه دان ندارم

ASHKAN-NO
5th March 2013, 03:39
سلام من یه ریموت ماجیکار دارم بشتش نوشته rf2n که تصویری هستش متاسفانه صفحه نمایش اون شکسته

اگه کسی داره ازش میخرم . دسته دوم باشه هم مشکلی نیست لطفا اگه کسی داره بیغام بزاره ممنون

درود
دوست عزیز می توانید با نمایندگی تهران تماس گرفته و ریموت جدید
خریداری کنید

IRANIA
5th March 2013, 08:27

سلام
دوست عزیز مدل دزدگیر را بفرمایید چون ریموت ها در مدل های مختلف در بازار موجود است

ahad1
5th March 2013, 22:36
M909F/M939F ماجیکار تصویری دارای استارتر وصندوق بران میباشد.
سوال دیگه اینکه یه دیب سویچ 2تایی روی برد اصلی دزدگیر داره که نمیدونم کارش چیه ! راهنمایی کنید ممنون میشم
:10::10::10:

IRANIA
6th March 2013, 00:56
M909F/M939F ماجیکار تصویری دارای استارتر وصندوق بران میباشد.
سوال دیگه اینکه یه دیب سویچ 2تایی روی برد اصلی دزدگیر داره که نمیدونم کارش چیه ! راهنمایی کنید ممنون میشم
:10::10::10:

سلام دوست عزیز
منظور شما دیپ سوئیچ های زیر قاب کشویی است؟

شاه کلید
28th March 2013, 19:43
با سلام خدمت دوستان در مورد تعمیر خود ریموت های غیر تصویری اطلاعاتی میخواستم در مواقعی که فرکانس نمیدند یا فرکانس مدام تغیر میکنه و .....

hamid206
8th April 2013, 18:04
لطفا منو راهنمایی کنید یه دزدگیر خوب وارزان قیمت میخاستم تصویری هم نباشه چون فکر کنم تصویریش گران باشه/مدل پراید132

IRANIA
8th April 2013, 21:29
لطفا منو راهنمایی کنید یه دزدگیر خوب وارزان قیمت میخاستم تصویری هم نباشه چون فکر کنم تصویریش گران باشه/مدل پراید132

سلام
دزدگیر های ارزان قیمت بازار همه یکی هستند فقط اسم و طرح ریموت های آنها فرق دارد برای پراید 132 سوکت طراحی شده از نصاب بخواهید دزدگیر را با سوکت فابریک نصب کند
به نظر من دزدگیر های هوتای کیت plc کیفیت بهتری دارند
موفق باشید

hojat_ramezani
15th April 2013, 19:19
سلام خسته نباشید
من دزد گیر پی ال سی مدل 3000 دارم که به محض دادن برق و منفی راهنما و اژیر شروع به زدن می کنن لطفا راهنمایی کنید در ضمن شوک سنسور و لادری رو قطع کردم

IRANIA
15th April 2013, 23:03
سلام خسته نباشید
من دزد گیر پی ال سی مدل 3000 دارم که به محض دادن برق و منفی راهنما و اژیر شروع به زدن می کنن لطفا راهنمایی کنید در ضمن شوک سنسور و لادری رو قطع کردم

سلام دوست عزیز خسته نباشید
شما برق ACC را هم قطع کنید سیمکشی را کامل بررسی کنید اتصالی نداشته باشد
بفرمایید فرمان از ریموت میگیرد یا نه؟

hojat_ramezani
18th April 2013, 17:54
سلام دوست عزیز خسته نباشید
شما برق ACC را هم قطع کنید سیمکشی را کامل بررسی کنید اتصالی نداشته باشد
بفرمایید فرمان از ریموت میگیرد یا نه؟

سلام خسته نباشید
من تمام سیمهایه دزدگیرو قطع کردم فقط برق و منفی رو وصل کردم ولی بعد از اینکه با ریموت قفل میکنم بعد از چند ثانیه اژیر میکشه مدار دزدگیر اشکال داره ولی نمیدونم کدوم یکی از قطعاتش ایراد پیدا کرده از دوستان میخام منو راهنمایی کنن

IRANIA
18th April 2013, 22:24
سلام خسته نباشید
من تمام سیمهایه دزدگیرو قطع کردم فقط برق و منفی رو وصل کردم ولی بعد از اینکه با ریموت قفل میکنم بعد از چند ثانیه اژیر میکشه مدار دزدگیر اشکال داره ولی نمیدونم کدوم یکی از قطعاتش ایراد پیدا کرده از دوستان میخام منو راهنمایی کنن

شما دستگاه را باز کنید و مدار را از نظر لحیم سردی و اتصالی بررسی کنید
مسیر سیم شاسی لادری مثبت و منفی و شوک سنسور را بررسی کنید قطعه ای شورت نشده باشد که باعث اتصالی شود

hajiamin
19th April 2013, 16:22
با سلام
من یه دزدگیر promax نصب کردم اما یکی دو تا مشکل دارم از دوستان تقاضای کمک دارم در ضمن این اولین دزدگیریه که تا حالا نصب کردم
اول اینکه یه سیم زرد رنگ داره که باید به های ولتاژ کویل وصل بشه که نمی دونم یعنی چی؟
چشمی جلو ماشین چهارتا سیم داره سه تا داخل فیشه یکی از سیمها آزاداه نمیدونم به کجا ببندمش ؟
سیم لادری رو بستم ولی وقتی دزدگیر فعاله در باز میشه آژیر صدار نمی کنه در ضمن سیم کاپوت جلو روهم به سیم لادری بستم
لطفاً راهنمایی کنید

m.aminifar
19th April 2013, 18:03
با سلام
من یه دزدگیر promax نصب کردم اما یکی دو تا مشکل دارم از دوستان تقاضای کمک دارم در ضمن این اولین دزدگیریه که تا حالا نصب کردم
اول اینکه یه سیم زرد رنگ داره که باید به های ولتاژ کویل وصل بشه که نمی دونم یعنی چی؟
چشمی جلو ماشین چهارتا سیم داره سه تا داخل فیشه یکی از سیمها آزاداه نمیدونم به کجا ببندمش ؟
سیم لادری رو بستم ولی وقتی دزدگیر فعاله در باز میشه آژیر صدار نمی کنه در ضمن سیم کاپوت جلو روهم به سیم لادری بستم
لطفاً راهنمایی کنید

سلام:در مورد سیم زرد رنگ شما روی راهنمای نصب دقت کنید توضیح داده به کدام سیم کویل ببندین

در مورد سیم شاسی لای درب اول از همه نوع خودرو مشخص کنید بعد ببینین سیم شاسی لای درب مثبت هست یا منفی

در مورد سیم 4 چشمی هم احتیاجی به نصب نیست شما منتظر نظر دوستان باشید شاید اطلاعاتی داشته باشن

IRANIA
19th April 2013, 23:38
با سلام
لطفاً راهنمایی کنید

با سلام
دوست عزیز در دزدگیر هیچ نداریم سیمی به کویل وصل بشه سیم زرد رنگی اگر یک سیم نازک است احتمالا مربوط به رله قطع می باشد
در مورد چشمی هم لازم به ذکر است سنسور چشمی و شوک 3تا سیم دارند (مثبت ، منفی و تحریک) سیم چهارم در بعضی از چشمی ها به برق ACC است تا زمانی که سوئیچ باز است LED چشمی خاموش شود
اگز در را باز میکنید و آژیر نمیزند شما سیم تحریک دزدگیر را اشتباه وصل کرده اید یا سیم شاسی لادری ماشین را اشتباه گرفته اید
بفرمایید ماشین شما چیه تا بهتر بتوانم راهنمایی کنم

hajiamin
20th April 2013, 00:06
پراید 131مدل 91 از سوکت فابریکی استفاده کردم

IRANIA
20th April 2013, 14:26
پراید 131مدل 91 از سوکت فابریکی استفاده کردم

چون رنگ سیم های سوکت فابریک متفاوت است من رنگ سیم های یونیت را خدمت شما میگم شما چک کنید
سیم آبی کلفت : برق مستقیم
سیم مشکی کلفت : منفی
سیم سفید نازک : سیم لادری منفی
سیم های سبز و قهوه ای نازک(کنار سیم سفید لادری) : سیم های راهنما
سیم های قرمز و سبز کلفت : مربوط به پمپ می باشدکه باید از وسط قطع کنید و سیم سفید خطمشکی دزدگیر را به سیم قرمز سمت پمپ وصل کنید و سیم نارنجی خط دار را به سیم قرمز سمت یونیت وصل کنید . سیم سفید را به سیم سبز سمت پمپ وصل کنید و سیم نارنجی را به سیم سبز سمت یونیت وصل کنید
از سیم های اصلی دزدگیر فقط سیم ACC مانده که باید به پله دوم سوئیچ وصل کنید
در مورد رله قطع هم نیاز نیست وصل کنید چون ماشین شما ایموبلایزر دارد

hajiamin
21st April 2013, 00:38
سلام خسته نباشید ممنونم از اینکه وقت گذاشتید
من سیم Acc رو به پله اول سویچ وصل کردم سویچ رو باز کردم یه پله چرخوندم اومد رو acc یه سیم آبی رنگ خط دار

IRANIA
22nd April 2013, 00:05
سلام خسته نباشید ممنونم از اینکه وقت گذاشتید
من سیم Acc رو به پله اول سویچ وصل کردم سویچ رو باز کردم یه پله چرخوندم اومد رو acc یه سیم آبی رنگ خط دار

اگر تمام سیم ها دقیقا همانطور که گفتم وصل کرده باشید الان دیگه نباید مشکلی داشته باشید
بازم ایرادی داشت من در خدمتم

ahmad5193
24th April 2013, 13:02
با سلام خدمت اساتید محترم میخواستم طریقه کد دادن به ریموت دزدگیر van gaurd رو برام توضیح بدید با تشکر فراوان

IRANIA
24th April 2013, 14:22
با سلام خدمت اساتید محترم میخواستم طریقه کد دادن به ریموت دزدگیر van gaurd رو برام توضیح بدید با تشکر فراوان

سلام
اگر دزدگیر شما جدید است. سیستم آن plc است یا Steel mate ؟
برای چه کاری می خواهید کد بدهید

hojat_ramezani
25th April 2013, 15:08

با سلام خدمت دوست عزیز
طرز کددادن ون گارد به این شکله که در باز ترمز سه بار سوییچ رو باز و بسته کنید و بار سوم سوییچ باز باشد اونوقت دستگاه اماده کد دادنه
سیم ترمز در سوکت چهارتایی سیم نارنجی میباشد که باید به برق وصل کنی سیم لادری هم سیم ابی که به بدنه وصل میشه وسیم accهم سیم سفیده که سه بار بهش برق میدی و بار سوم برقو قطع نمی کنی و ریموت رو مد میدی

hojat_ramezani
25th April 2013, 15:16
با سلام خدمت دوستان عزیز
من راهنمایه فارسی نصب دزدگیر مجیکارتصویری رو میخام خواهشن کسی اگه داره بزاره تا من هم استفاده کنم با تشکر

sajadnasirpor
25th April 2013, 16:49
با سلام خدمت دوستان عزیز من راهنمایه فارسی نصب دزدگیر مجیکارتصویری رو میخام خواهشن کسی اگه داره بزاره تا من هم استفاده کنم با تشکر سلام دوست عزیز اگه کمی جستجو کنید همه مطالب مورد نیاز شما تو سایت هست اینم لینکش خدمت شما با تشکر دانلود دفترچه راهنمای نصب دزدگیر ماجیکار تصویری (http://kiansat.kim/showthread.php?t=50543)

maxtronmax
3rd May 2013, 22:14
سلام حضور همه دوستان عزیز و زحمتکش.
آقایون من یه دزد گیر ماجیکار ( m100as )دارم که از روی پرشیا ( ایی ال ایکس) باز کردم البته خودم هم نصبش کرده بودم اما الان دو روزه که میخوام نصبش کنم روی پیکان وانت نمیتونم . استیل مت رو که نصب میکنم خوب کار میکنه اما این ماجیکار کشته منو . میتونم خواهش کنم منو راهنمایی کنید . پیشاپیش سپاسگذار شما هستم . کوچیک همه دوستان ( حمید)

sajadnasirpor
4th May 2013, 09:21
سلام حضور همه دوستان عزیز و زحمتکش.
آقایون من یه دزد گیر ماجیکار ( m100as )دارم که از روی پرشیا ( ایی ال ایکس) باز کردم البته خودم هم نصبش کرده بودم اما الان دو روزه که میخوام نصبش کنم روی پیکان وانت نمیتونم . استیل مت رو که نصب میکنم خوب کار میکنه اما این ماجیکار کشته منو . میتونم خواهش کنم منو راهنمایی کنید . پیشاپیش سپاسگذار شما هستم . کوچیک همه دوستان ( حمید)

سلام دوست عزیز با اشتراک شدن در سایت میتونین طریقه نصب دزدگیر ماجیکار رو در پست قبلی که گذاشته شده رو دانلود و به راحتی نصب کنید با تشکر

mehdisaber
4th May 2013, 15:34
با سلام خدمت دوستان عزیز من طریقه نصب دزدگیر روی 206 رو میخاستم باتشکر.

sajadnasirpor
4th May 2013, 17:59
با سلام خدمت دوستان عزیز من طریقه نصب دزدگیر روی 206 رو میخاستم باتشکر.

سلام دوست عزیز 1- سیمهای قفل مرکزی رو به سوکت طوسی 16 خونه مورب در بی اس آی وصل میکنی به سیم از بالا دومین سیم سیم سفید یا زرد هست و چهارمین سیم سیم طوسی هستش اگه دزدگیرت 6 سیم داره برای قفل مرکزی کام دزدگیر رو به طرف محرک ها و ncدزدگیر رو به طرف بی اس آی وصل میکنی و اگه دو سیم بود باید رله نصب کنی 2- سیم لادری رو به دسته سیم بزرگ رکاب راننده با لامپ تست به تک تک آسیم های آبی نازک و قهوه ای نازک منفی میدی و هر کدام منفی گرفت و چراغ سقف روشن شد همان سیم سیمهای لادری هست البته تاخیری برای لادری آنی باید شصتی نصب کنی و سیم لادری های عقب هم از همون جا میگیری و با دیود به هم وصل میکنیو یه رله سر راه لادری میزاری 3- از سوکت طوسی سیم کرم رنگ acc دزدگیر رو وصل میکنی و سیم مشکی قطور سیم 12+ رو وصل میکنی و سیم های رو هم از راهنما رو هم از همون سوکت میتونی بگیری موفق باشی

شاه کلید
26th May 2013, 16:45
سلام دوستان لطفا در مورد نصب دزد گیر جنیکس توضیحاتی کامل بدهید در ضمن برای نصب چشمی یا شوکر زدن سوکت کافی است یا کار دیگری باید انجام داد

a205-
5th June 2013, 18:29
...سلام چطور برگردانم تنظیمات اولیه .دزدگیر ..مجیکال 433...کد دادن

EMERGENCY
7th June 2013, 08:44
با سلام خدمت همکاران دفترچه دزدگیر تصویری ماتریکس MATRIX -fx 6500 (http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=دزدگیر+ماتریکس+6500&source=web&cd=6&cad=rja&ved=0CFIQFjAF&url=http%3A%2F%2Fwww.eforosh.com%2Fautomobile%2F15 9%2F1049553758%2F1013000&ei=k1mxUaP6DtDX7Aa2q4DwBQ&usg=AFQjCNGZcsqjl0sTKxkZMMTC3wEKOb9dSQ&bvm=bv.47534661,d.ZWU)رونیاز دارم از دوستان کسی هست لطف کنه ممنون

خوشخو
21st June 2013, 03:05
سلام.پرايد141مدل1387ريموت-سالم بود.ميكروسوييچ بازكن بي صدا فنريت اش ضعيف بود عوض كردم درست شد.محكمترلحيمكاري كردم .حالا بازدن دكمه بازكن-چراغ ريموت روشن ميشه وتي عمل نميكند.البته دكمه هاي ديگرمثل قفل كن عمل ميكند.دوباره نوك هويه رابه ميكروسوييچها زدم عملكرددكمه هاقطع ولي چراغشان روشن ميشود.گوياسيگنالشان بر اثرشوك هويه قطع شده .ريموت اياحافظه اش خالي شده/ دزدگير روي حالت بسته است.چون درب ماشين رابادست بازميكنم صداي اژيربلندميشود. مجبورم برق اصلي راقطع كنم.راه حل چيست . اطلاعات مقدماتي راميدانم .تعميركارتلويزيونم.تشكر

nimasatt
23rd June 2013, 14:35
درهای سمند با روشن شدن ماشین قفل نمیشه زمانیکه حرکت کننی سرعت از 20کیلومتر بالا بره 4تا در هم زمان قفل میشود.:cool:

شاه کلید
29th June 2013, 17:19
سلام دوستان در مورد کد دادن به ریموت قفل مرکزی گل اطلاعاتی میخواستم ایا دستگاه خاصی می خواد خواهشا راهنمایی کنید

lethe
12th July 2013, 23:17
با سلام خدمت همکاران دفترچه دزدگیر تصویری ماتریکس MATRIX -fx 6500 (http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=دزدگیر+ماتریکس+6500&source=web&cd=6&cad=rja&ved=0CFIQFjAF&url=http%3A%2F%2Fwww.eforosh.com%2Fautomobile%2F15 9%2F1049553758%2F1013000&ei=k1mxUaP6DtDX7Aa2q4DwBQ&usg=AFQjCNGZcsqjl0sTKxkZMMTC3wEKOb9dSQ&bvm=bv.47534661,d.ZWU)رونیاز دارم از دوستان کسی هست لطف کنه ممنون
matics fx 6500 با اینی که شما گفتید فرقی داره؟ لطفا اگه دوستان اطلاعی از این مدل دارند بفرمایند. matics fx 6500 مدلیه که نمایندگی های ایران خودرو میدن. اگر کسی دفترچه راهنما یا توضیحی از عملکردش لطف کنه واقعا عالی میشه.

mohamad200
4th August 2013, 00:24
با سلام ریموت پراید 132 مرتب از کار میافتدو به گفته تعمیر کار این مدل بعد از سه چهار ماه احتیاج به کد جدید دارد لطفا کد جدید چطور باید بش داد وچطور پیداش کرد با تشکر

parsa-lcd
19th October 2013, 13:02
دستگاه دزدگير كار ميكند اما كليد قفل روي ريموت راكه ميزنيد بايد دربها قفل شوند ولي بازمكنداز شمادوستان راهنمائي ميخاهم با تشكر:(64):

sajadnasirpor
19th October 2013, 14:11
سلام دوست عزیز سیم های قفل دزدگیر رو عوض کن درست میشه

parsa-lcd
13th November 2013, 12:55
بايد بگويم كه با برسي مجدد سيستم دزدگير متوجه شدم كه ريموت اشكال دارد وبا قعل كاري ايسي ريموت ايراد برطرف گرديد:(64):

ASALAK
17th November 2013, 12:08
سلادوسان

ماشین من405 هستش ودزدگیر نصب شده ر روی اون ماجیکار کره ای مدل 909-939 پشت ریموتش نوشته .
مدتی هست که ریموت کنترل من استارت میزنه ولی ماشی رو روشن نمیکنه یعنی موقعی که دکمه 2 ریموت روچد ثانیه نگه میدارم الارم پخش و پشت امپر روشن شده بعد استارت ماشین رو روشن میکرد ولی الان پشت امپرخاموشه ولی استارت میخوه 3با ربعد الارم خطا میده ودیه هیچی .
قبلا هم برام پش اومده بود که میرفتم پیش نصاب و3سوت کد میداد وردیفش میکرد وبنده خد اجرت هم نمیگرفت اما مغازه اش ر وبه شهر دیگه منتقل کرده وهمکارای دیه هم متاسفانه ایرادهایی گذاشتند که باید یه کلیه تو بفروشی بدی تا ردیفش کنند

اگه از دوستان کسی نحوه دادن کد استارتش رو داره بگه ممنون میشم
ناگفته نمونه ریستش هم کردم جواب ناد

ASALAK
18th November 2013, 11:30
سلادوستان

لطفا یکی پاسخ بده !!

جناب a.aminifar
ممنون میشم راهنمایی گنید .خئداییش کارم گیره

ASALAK
18th November 2013, 18:26
اساتید لطفا یکی واب مارو بده

بابا مرامتون و شکررررررررررررررررررررررر رررررررررررررر

9399
19th November 2013, 13:09
از چه کنترولی برای هایتک استفاد کنم

sajadnasirpor
19th November 2013, 15:07
سلام دوست عزیز به احتمال زیاد حالت اعزام به تعمیرگاه روی ریموت شما فعال شده شما ببین اگه علامت zzzروی ریموت هستش این گزینه رو با همزمان فشار دادن دکمه 1و 3 این حالت رو غیر فعال کنید تا مشکلتون حل بشه

ASALAK
24th November 2013, 11:38
ممنون دوست عزیز

خیر گزینه Zzzz فعال نشده این گزینه جهت اعزام بتعمرگاه وقطع شوک سنسور میباشد ودر صورت فعال شدن دیگه صدای الارم قطع مشه ودزدگیر بیصدا عمل میکنه !
ممنون از پاسختون اما اگه راهکاری دارید بگید ممون میشم .
اخه تو دفترچه راهنما فقط نحوه استارت زدن وقطع اون رو نوشته وچیزی در مورد عیبی که عنوان کردم ( روشن نشدن پشت امپر هنگام استارت توسط ریموت کنترل ) ننوشته

موفق باشید

sajadnasirpor
25th November 2013, 14:48
سلام دوست عزیز اگه سیم های دزدگیر رو درست وصل کرده باشین به هنگام روشن کردن با کنترل دزدگیر باید برق پشت آمپر بیاد شما چک کنین ببینین تواول باید رزرو استات رو انجام بدین بعد چک کنین ببینین سیم سفید دستگاه باید به دنده دوم وصل شود اما نباید باسیم سبز یکی باشند و سیم سبز برای ign وصل بشه و سیم زرد هم به سیم استارت باید وصل بشه در ضمن چک کنین سیم سبز دستگاه بعد از رله قطع کن به سیم ign وصل بشه یعنی به طرف موتور بره تا موقعی که استارت با ریموت زده میشه برق برای پشت آمپر بیاد چون اگه قبل رله وصل بشه به طرف سویچ موقع استارت برق به پشت آمپر نمیاد

ASALAK
26th November 2013, 19:45
ممنون جناب سجاد
موارد رو دقیق انجام دادم ولی جواب نداد!!!
یک مورد رو فراموش کردم

اینکه دزدگیر 4 سال هستش وصله ودست هم نخورده بعد از اینکه باطری رو تعویض کردم ویک فاصله زمانی ایجاد شد سیستم از کد خارج شد وگرنه هیچ کونه تغییر ویا دستکاری نشده .سیستم رو ریست هم کردم و استارتر رو هم رزرو میکنم عملیات استارت انجام میشه ولی همانطور که فرمودید قبل از استارت خوردن باید برق پشت امپر وصل بشه که نمیشه -3 بار استارت رو میخوره بعد هم الارم خطا روی ریموت پخش میشه !

مشکل فقط در عدم روشن شدن پشت آمپر هنگام استارت هستش

sajadnasirpor
27th November 2013, 10:52
سلام دوست عزیز شما چک کنین ببینید برق موقع استارت زدن با ریموت به سیم سبز میاد یا نه و به سیم سفید هم باید برق بیاد موقع استارت با ریموت شما ماشین رو رزرو استارت کنیدو با دستتون شاسی درب رو فشار بدین تا ماشین خاموش بشه بعد شما تست لامپ چک کنید ببینید برق موقع استارت زدن به سیم سبز میاد یا نه

sajadnasirpor
27th November 2013, 11:02
اگر برق سر سیم سبز نیاد حتما برنامه رزرو استارت غیر فعال شده شما چک کنید بعد نتیجه رو اعلام کنید تا راهنماییتون کنم

ASALAK
30th November 2013, 12:05
سلام دوستان

منمون از راهنمیتون دارم میرم موارد ذکر ده شمارو چک کنم.نتیجه رو اعلام میکنم

ASALAK
30th November 2013, 12:31
دوستان بعد از تست این موارد رو دارم
1- سم زرد موقع استارت برق همزمان با استارت خوردن دارد( باید سیمی باشد که به استارت میرود)
2- سیم سفید وسبز سوکت بزرگ هردو موقع استارت خوردن بدون برق هستند ووقتی ماشین رو با دست روشن میکنم برق دارن
3- قبل اززدن استارت (صدای رله که فکیرمیکنم پشت امپر رو روشتن میکند ) میاد بعد استارت میخوره ولی پشت امپر رو شن نمیشه

اگه موردی هست لطفا تذکر بدین ممنون ومنتظرم

sajadnasirpor
30th November 2013, 12:37
سلام دوست عزیز شما تو سیم سبز با موقعی که با ریموت استارت میزنید برق دارید یا نه

sajadnasirpor
30th November 2013, 12:44
دوست عزیز اون رله فقط قطع کن هستش و برق پشت آمپر برای روشن شدن خودور از سیم سبز دستگاه میاد و پشت آمپر رو روشن میکنه

ASALAK
30th November 2013, 13:21
ولی متاسفانه برق نمیاد سیم سبز بدون برق هستش

سیستم رزرو رو هم انجام میدم بدین صورت کهع سویچ باز- درب باز- کلید و2 رو دوثانیه نگهمیدارم بعد از شنیدن صدای الارم تکی بلافاصله کلید 4 رو 6بار میزنم وبعد از 6 بار زدن باید بعد از حدود 10 ثانیه صدای ازیر بیاد که نمیاد ؟؟؟؟

لطفا راهنمایی کنید

شرمنده

sajadnasirpor
30th November 2013, 14:00
دوست عزیز رزرو استارت تو دستگاه های ماجیکار بدین صورت هستش که شما باید اول با سویچ ماشین رو روشن کنید بعد ماشین رو با سویچ خاموش کنید و ماشین نباید خاموش بشه و بعد از بستن آخرین درب خودرو ماشین خاموش میشود که به حالت رزرو استارت در میاد و اون وقت شما باید اول با کلید 1 درب رو ببندید و بعد با کلیید شمارهII که باید 2 ثانیه نگه دارین تا ماشین روشن بشه شما شما بجای بستن درب اخر که ماشین باید خاموش بشه با دست خود شصتی درب رو نگه دارید و با تست لامپ تست کنید ببینید با استارت زدن با ریموت باز هم برق میاد پشت آمپر یا نه

ASALAK
30th November 2013, 14:34
بله با بستن سویچ ماشین خاموش نشده ودرب ر وکه میبندم ماشین خاموش وهمزمان دربها قفل میشوند
واسه استارت با ریموت

بعد 2 ثانیه کلید II رو نگه میدارم الارم پخش شده وقاعدتا باید پشت امپر روشن شه واستارت بخورد که -پشت امپر روشن نمیشود ولی استارت میخوره
!! چک کردم سیم سبز یا سفید هیچکدام موقع استارت برق ندارند

sajadnasirpor
30th November 2013, 17:25
دوست عزیز پس اون موقع دستگاه شما عیب پیدا کرده چون عملیات رزرو استارت رو هم انجام میده مشکل از خود گیت شماست که باید بفرستیش شرکت تا تعمیرش کنند

ASALAK
30th November 2013, 17:32
ممنون ومتشکر از همه دوستانی که در این خصوص بنده رو راهنمایی کردند واقعا موارد ذکر شده بدردم خورد .
امیدوارم موفق باشید
ژفق به عنوان اخرین سول

مشکل نرم افزاری هست یا سخت افزاری ؟

اینو از این جهت میپرسم چون خودم تعمیر کار لولزم خانگی برقی هستم ودارای نایندگی شرکت ایووک در استان گلستان
اگه سخت افزاریه روش کار کنم مثلا ممکنه از کارنکردن یکی از رله ها باشه ویا قطعه ای مثدیود -ترانزیستور یا ... خراب ویا شورت شده باشه ك
اگه اینطور باشه راهنمایی کنید وگید در کدام قسمت هست ممنون میشم

خسته نباشید

ASALAK
30th November 2013, 18:23
ممنون سجاد عزیز

ASALAK
30th November 2013, 18:26
دوست خوبم سجاد خان ممنون از زحماتتون

گیت دزدگیر رو کامل خارج کردم وروی پایه های ایسی CPU اون هیتر گرفتم بعد از 15 دقیقه دوباره وصل کردم سم سبز برقدار شده و لامپ تست رو چند ثانیه قبل از استارت روشن میکنه واین نشانه سلامت ورزرو درست دزدگیر میباشد واما خروجی سیم سبز به یک رله جدا وصل شده که هنگام استارت عمل کرده سیم این رله به پشت امپر وصل میباشد چراکه به دوسیم ضخیم این رله که برق جدا میدم پشت امپر روش میشود ورله هم بیرون تست کردم سالمه ویک از سیم های ضخیم زرد رنگ رله به سویچ وصل میشود دیگری میره پشت داشبورد

حدس بنده این است که این سیم باید قطع باشد حالا چطور بفهمم رو نمبیدونم واینکه به کجا میره برام مشخص نیست تمامی فیوزها رو هم چک کردم ولی نتونستم پیداش کنم
ممنون مشم راهنمایی بفرمایید

sajadnasirpor
1st December 2013, 10:56
سلام دوست عزیز اون رله قطع کن آنتی جک دزدگیر هستش که به سیم ign وصل میشه و موقع استفاده از عملیات آنتی جک ماشین رو خاموش میکنه و سیم سبز دستگاه شما باید به طرف سیمی که به طرف ماشین میره وصل بشه و نباید به طرف سویچ میاد چون اگه سیم سبز به طرف سویچ وصل بشه موقع استارت زدن با کنترل برق رو رله قطع میکنه و اجازه نمیده برق به پشت آمپر بره اگه شما این سیم رو چک کنید شاید مشکلتان حل بشه و گفتم که موقع استارت با کنترل باید به سیم سبز دستگاه برق بیاد

ASALAK
1st December 2013, 11:13
درسته سجاد عزیز قاب رله رو برداشتم ودیدم درست موقع استارت جذب مشه وبرق پشت امپر قطع میشه .قبل از استارت خوردن بادست تیغه رله رو باز نگه داشتم ودیدم پشت امپر روشن مانو با استارت از طرف دزدگیر روشن شد وبه محض رها کردن تیغه (چون برق رله وصل بود ورله در حال جذب بود ) بلافاصله ماشین خاموش شد

امروز دوباره چک میکنم شاید تونستم حلش کنم

بهرحال ممنون دوست خوبم خیلی بزحمت افتادید

اطلاع خواهم داد

موفق باشید

sajadnasirpor
1st December 2013, 12:10
دوست عزیز پس حتما نگاه کنید سیم سبز دستگاه بطرف ماشین باشد نه به طرف سویچ مشکلتان حل خواهد شد

ASALAK
1st December 2013, 12:51
سجاد جان یه مسأله ذهن منو مشغول کرده .اینکه سیم کشی ماشین دست نخورده .وفقط با تعویض باطری این مشکل پیش امده!!

وقتی ماشین رو خاموش میکنم با بستن درب خاموش میشه وبعد از حدود 3 ثانیه اخرین بار رله عمل کرده وپشت امپر روشن شده وهمزمان صدای پمپ بنزین میادوبعد از 2 ثانیه پشت امپر خاموش شده و حالت رزرو فعال میشه که دیروز این عمل (پشت آمپر ) رانجام نمیشد.
اان به یقین میدونم دزدگیر مشکلی نداره وهرچه هست مربوط به عمل کد دهی ریموت هستش .ببینید من مراحل رو میگم درسته ؟
1- درب باز وسویچ باز
2-بمدت 2 ثانیه دکمه I و II رو نگه میدار تاصدی ازیر امده وبعد ا حدود 1 ثانیه تک ازیر میزنه
3-بلافصله دکمه IV رو 6 با میزنم( اگه تند تند بزنم بیغام نمیده ) به فاصله حدود 5/. ثانیه ومتناوب
4- در این حالت باید بعد از حدود 10ثانیه یک الارم بیاد .که بلافاصله کلید I رو یک بار میزنم وبعداز چند ثانیه سویچ رو میبندم .

تذکر: ناگفته نماند در زدن 6 بار کلید IV مشکل دارم واینکه ایا باید بدون توجه به صدای الارم بعداز زدن هربار کلید عمل کنم یا نه باید صبر کنم بعداز هربار زدن وشیدن الارم دوباره کلید رو بزنم اخه تودفترچه توضیح داده شده که کل عملیات نباید بیشتر از 10 ثانیه زمان ببرد . درحالی که با زدن هر بار وشنیدن الارم بیشتر از 10 ثایه طول میکشد .شاید به این خاطر است که عملیات استارت درست انجام نمشه .

ممنون میشم توضیح بدید.

sajadnasirpor
1st December 2013, 17:14
دوست عزیز شما واسه چی میخواهید این کار رو انجام بدید شما اگه بخواهین وارد جدول برنامه ریزی بشین تو دفترچه کامل توضیح داده که چطوری وارد بشین و اگه دستگاه شما رزرو استارت رو انجام میده مشکل برنامه هم ندارین و این مشکل از سیمکشی هست

ASALAK
1st December 2013, 17:31
تسلیم جناب سجاد تسلیم !!

راستش خودمم تصمیم گرفتم برم پیش نصاب

چون اخرشم مشکلم حل نشد که نشد که نشد

امان از این ماجیکارhttp://kiansat.kim/images/icons/icon9.pnghttp://kiansat.kim/images/icons/icon9.pnghttp://kiansat.kim/images/icons/icon9.png

sajadnasirpor
2nd December 2013, 11:06
بله دوست عزیز به یه نصاب دزدگیر نشون بدین گارتون راحت حل میشه چون بعضی از عیب ها هستند که تا از نزدیک نبینی نمیشه قاطع جواب داد

zahed54
3rd December 2013, 20:14
دوستان عزیز سلام آیا به نظر شما میشه ریموت ایزی کار ای 7 را برای ماجیکار 908 تعریف کرد اگر کسی اطلاعات داره لطفا راهنمایی بفرمایید

habib....
14th December 2013, 21:23
با سلام. در این دزگیر وقتی در را قفل میکنم وضربه روی سنسورحساسیت میزنم صدای اژیر در نمیاد خود سنسور حساسیت سالمه وسیگنال تحریک هم تاروی پایه میکرو کنترلر هم میاد .ریست هم کردم ولی فایده نداشته ایسی 2003 هم سالمه کسی میدونه باید چیکار کرد ایسی میکروem78p447napg وایسی ایپرام93c46کسی اگه برنامه این دوتا ایسی مربوط به این مدل دزگیر را داره برام اینجا قرار بده خیلی ممنون

imen_g_sh
5th January 2014, 03:37
با سلام. در این دزگیر وقتی در را قفل میکنم وضربه روی سنسورحساسیت میزنم صدای اژیر در نمیاد خود سنسور حساسیت سالمه وسیگنال تحریک هم تاروی پایه میکرو کنترلر هم میاد .ریست هم کردم ولی فایده نداشته ایسی 2003 هم سالمه کسی میدونه باید چیکار کرد ایسی میکروem78p447napg وایسی ایپرام93c46کسی اگه برنامه این دوتا ایسی مربوط به این مدل دزگیر را داره برام اینجا قرار بده خیلی ممنون

سلام
آی سی میکرو دزدگیر فیوز بیتاش فعالن و قابل رید یا رایت شدن نیستن و آی سی ایپرامشم کاری با عملکرد شوک سنسور نداره
مشکل دزدگیرتون سخت افزاری نیست و اگر اشتباه نکنمباید برند هوتای باشه
زمانی که با دزدگیر دربها رو قفل کردید و دزگیر فعال شد کلید های قفل و قفل باز رو هم زمان نگه دارید تا 2 فلاشر و 2 تک آژیر بزنه و شوک سنسور دزدگیر فعال بشه
در ضمن برای تست شوک پس از قفل کردن دربها و فعال شدن دزدگیر حدود 30ثانیه صبر کنید و سپس برای تست ضربه بزنید
اگر مشکل بر طرف نشد عکسی از کیت دزدگیر آپلود کنید

mohsen3437
30th January 2014, 23:23
سلام خسته نباشید.
یکی به من میگه سیمهای قفل مرکزی پزو 405 مدل 92 رو از کجا بگیرم چون با پزوهای 405 مدل پائین تر فرق میکنه سیم مربوط به بسته شدن /با تحریک منفی بسته میشه ولی سیم باز شدن درها/ باید تحریک منفی رو روی سیم نگه داری تا قفلها عمل کنه . من باید چیکار کنم؟؟؟

با تشکر

sajadnasirpor
31st January 2014, 17:52
سلام دوست عزیز هر دو سیم رو میتونی از خود سیم های پشت یونیت مرکزی که پشت سیم های سویچ هست بگیری

imen_g_sh
1st February 2014, 13:59
سلام خسته نباشید.
یکی به من میگه سیمهای قفل مرکزی پزو 405 مدل 92 رو از کجا بگیرم چون با پزوهای 405 مدل پائین تر فرق میکنه سیم مربوط به بسته شدن /با تحریک منفی بسته میشه ولی سیم باز شدن درها/ باید تحریک منفی رو روی سیم نگه داری تا قفلها عمل کنه . من باید چیکار کنم؟؟؟

با تشکر

برای قفل و باز هر دو با همون تحریک منفی عمل میکنن
احتیاطا بهتره برای اتصال سیمهای دزدگیر از دوتا دیود استفاده کنید
محل سیمها هم به گفته همکار عزیزمون میتونیت از یونیت قفل مرکزی بگیرین هم از سوکت کنار ستون بالای اهرم کاپوت

mohsen3437
3rd February 2014, 21:49
با عرض سلام مجدد

سیم قفل مرکزی پژو مدل 92 رو همون طوری که گفتید هم از یونیت مرکزی و هم از سوکت کنار ستون گرفتم ولی همون طوری که گفته بودم سیم مربوط به باز شدن درب ماشین با تحریک لحظه ای منفی باز نمیشود و باید تستر رو چند ثانیه روی سیم نگه دارم تا قفل ماشین باز شود و وقتی دستگاه دزدگیر رو به این سیم ها وصل میکنم با زدن دکمه بسته ریموت درب به درستی بسته میشه ولی برای باز کردن باید چند بار دکمه باز رو بزنم تا قفل درب باز بشه لطفا راهنمایی کنید.....ممنون

sajadnasirpor
4th February 2014, 11:40
سلام دوست عزیز برای تحریک آنی قفل باز و بستن دزدگیر اگه از پشت سیم های یونیت جواب نداد شما قاب یونیت رو باز کنید و با تست لامچ به پایه های رله بزنید و هر کدوم با منفی دادن آنی باز و بسته شد به آنها یک سیم لحیم کنید و بکشید بیرون و به دزدگیر نصب کنید اگه باز جای مبهمی بود بگین تا بیشتر کمکتون کنم

akbar loksi
5th February 2014, 20:39

سلام خسته نباشی رله ی قفل مرکزیه 206 کجا قرار دارد.خواهش میکنم از دوستان سریعا جواب بدن

sajadnasirpor
6th February 2014, 10:52
سلام دوست عزیز رله قفل مرکزی 206 داخل bsi هست

mohsen3437
6th February 2014, 21:31
دوباره سلام

از داخل یونیتم تست کردم باز هم نشد

sajadnasirpor
7th February 2014, 12:04
دوباره سلام

از داخل یونیتم تست کردم باز هم نشد

سلام دوست عزیز به احتمال شما باید سیم تحریک برای قفل کردن رو از داخل یونیت بگیرین و سیم تحریک برای بستن رو از سوکت یونیت من خودم این طوری میبندم و مشکلی هم نداره

alihi53
9th February 2014, 13:53
از دوستان کسی برنامه این IC را داره مربوط به ریموت پراید به شماره PIC12F629 و ایا بعد از تعویض نیاز به پروگرام هست یانه؟

xtheatre
23rd March 2014, 01:52
با عرض سلام و درود به همه دوستان در این انجمن
خواهش میکنم که رنگ سیم ها را که در دزدگیر به چه منظور میباشد ( مثل رنگ قهوه ای که برای فلاشر است ) را برایم مشخص فرمایید ، زیرا یک دزدگیر می خواهم نصب کنم که راهنما ندارد و باید از روی رنگ سیمها حدس بزم که مربوط به کدام قسمت میباشد .
با سپاس از شما و تبریک سال نو ، پیروز باشید

ali_sh
23rd March 2014, 04:48
با اعرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و با اجازه اساتید. دوست عزیز 405 و پرشیاهای 92 تایم باز کردن دربها با تحریک منفی کمی بیشتر از قفل میباشد. در بعضی از دزدگیرهای اصلی مانند تلماتیکس یادمه این تایم را میتوان بیشتر کرد تا منفی به جای لحظه ای 10 ثانیه منفی بدهد ولی در دزدگیرهای معمولی من خودم قفل مرکزی را به طریق 206 نصب میکنم و جواب میدهد. 2-و راه دیگر تعویض رله قفل مرکزی با مدلهای قدیمیتر میباشد ولی با راه دوم ریموت فابریک از کار خواهد افتاد

alihi53
29th March 2014, 09:24
از دوستان کسی این مدل را تعریف کرده؟

ASALAK
1st April 2014, 19:25
دوستان سلام

ماشین بنده 405 مدل 83 هستش ودزدگیر ماجیکار کره ای روش نصبه مدل دزدگیر 902-939F میباشد
میخوام دزدگیر رو به شیشه بالابر وصل کنم

دوستان گفتند باید پاور ویندوز بگیرم .حالا
1- چه مدلی بگیرم بهتره قیمتش ؟
2- نقشه اتصال به دزدگیر ؟

imen_g_sh
6th April 2014, 15:21
از دوستان کسی برنامه این IC را داره مربوط به ریموت پراید به شماره PIC12F629 و ایا بعد از تعویض نیاز به پروگرام هست یانه؟

سلام تا اونجا که من میدونم برنامش موجود نیست چون آیسی ها قفل میشن و آگر آیسی خام میذارید پس 100 درصد نیاز به پروگرام هست

imen_g_sh
6th April 2014, 15:30
با عرض سلام و درود به همه دوستان در این انجمن
خواهش میکنم که رنگ سیم ها را که در دزدگیر به چه منظور میباشد ( مثل رنگ قهوه ای که برای فلاشر است ) را برایم مشخص فرمایید ، زیرا یک دزدگیر می خواهم نصب کنم که راهنما ندارد و باید از روی رنگ سیمها حدس بزم که مربوط به کدام قسمت میباشد .
با سپاس از شما و تبریک سال نو ، پیروز باشید

سلام دوست عزیز سال نو شما هم مبارک
بهتر بود یه عکس از کیت دزدگیرتون میذاشتین اما بصورت کلی میگم براتون
زرد و سفید و نارنجی و زرد خط مشکی و سفید خط مشکی و نارجی خط مشکی که کنار هم هستن مربوط به پمپ یا فرمان قفل مرکزی هستش
رنگ آبی = لادری منفی
رنگ سبز = لادری مثبت (بسته به برند دزدگیر )
رنگ سفید = ACC
رنگ زرد =قطع کن
قهوه ای = راهنما
صورتی =آژیر
قرمز ضخیم = +12
مشکی ضخیم = منفی (GND)
قرمز خط مشکی = صندوق پران
موفق باشید و سالی پر برکت رو برای همه آرزو د ارم

imen_g_sh
6th April 2014, 15:31
دوستان عزیز سلام آیا به نظر شما میشه ریموت ایزی کار ای 7 را برای ماجیکار 908 تعریف کرد اگر کسی اطلاعات داره لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام
خیر دوست عزیز

imen_g_sh
6th April 2014, 15:36
با اعرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان و با اجازه اساتید. دوست عزیز 405 و پرشیاهای 92 تایم باز کردن دربها با تحریک منفی کمی بیشتر از قفل میباشد. در بعضی از دزدگیرهای اصلی مانند تلماتیکس یادمه این تایم را میتوان بیشتر کرد تا منفی به جای لحظه ای 10 ثانیه منفی بدهد ولی در دزدگیرهای معمولی من خودم قفل مرکزی را به طریق 206 نصب میکنم و جواب میدهد. 2-و راه دیگر تعویض رله قفل مرکزی با مدلهای قدیمیتر میباشد ولی با راه دوم ریموت فابریک از کار خواهد افتاد
سلام
دوست عزیز در پژو 405 و پارس و سمند تحریک قفل مرکزی منفی است و با سیتم 206 کلا فرق میکنه شما نیازی به بالا بردن تایم فرمان دزدگیر ندارین و کافیه سیمهای فرمان قفل مرکزیتونو با دو عدد دیود به سیمهای فرمان قفل مرکزی خودرو متصل کنید و مشکلتون بر طرف میشه

imen_g_sh
6th April 2014, 15:42
دوستان سلام

ماشین بنده 405 مدل 83 هستش ودزدگیر ماجیکار کره ای روش نصبه مدل دزدگیر 902-939F میباشد
میخوام دزدگیر رو به شیشه بالابر وصل کنم

دوستان گفتند باید پاور ویندوز بگیرم .حالا
1- چه مدلی بگیرم بهتره قیمتش ؟
2- نقشه اتصال به دزدگیر ؟

سلام
دوست عزیز مدل 902 استارتی و 939 بدون استارت هست
شما میتونید شیشه بالابر اتومات رو حتی بدون دزدگیر روی خورو نصب کنید و زمانی که درب ها رو قفل میکنید شیشه ها برن بالا حالا چه با دست یا ریموت فابریک یا دزدگیر دربهارو قفل کنید
فقط کافیه از تحریک منفی شیشه بالابر اتومات استفاده کنید و به سیم فرمان قفل سیستم قفل مرکزی ماشین متصلش کنید
داخل جعبه کیت شیشه بالابر اتومات نقشه سیمکشیش موجود هست
و بهتر از نمونه ای که شیشه هارو تک تک بالا میبره استفاده کنید که عموما همینجوریند

hamid206
9th May 2014, 09:48
لطفا یک دزدگیر ارزان قیمت وبا کیفیت معرفی کنید لطفا اخرین قیمت هم بیان کنید پژو405

imen_g_sh
10th May 2014, 01:56
لطفا یک دزدگیر ارزان قیمت وبا کیفیت معرفی کنید لطفا اخرین قیمت هم بیان کنید پژو405

سلام
سوالتون خیلی کلی و سربسته هست
دزگیر ساده یا تصویری؟؟؟ اصلی (ساخت کره یا تایوان) یا متفرقه (چینی)؟؟؟؟
تو دزدگیرای ساده چینی مارکهای هوتای و PLC وTLD الان جزو پر فروش ترینها هستن و سابقه کاریشونم خوبه و قابل اطمینانن و قیمتشون بستگی به محل نصب و شهرتون داره از 130 تا 150 بدون لوازم جانبی با نصب و یکسال گارانتی
تو دزدگیرای اصلی ساده مارکهای ماجیکار (کره) ایزیکار (کره) تلمتیکس (کره)و ماتریکس) هست که قیمتاش مصوبه و از دویست تا 230 هست با 3 یا 4 سال گارانتی و بیمه سرقت خودرو با نصب و بدون لوازم جانبیه

m,dehghan
12th May 2014, 22:36
سلام
دوست عزیز در پژو 405 و پارس و سمند تحریک قفل مرکزی منفی است و با سیتم 206 کلا فرق میکنه شما نیازی به بالا بردن تایم فرمان دزدگیر ندارین و کافیه سیمهای فرمان قفل مرکزیتونو با دو عدد دیود به سیمهای فرمان قفل مرکزی خودرو متصل کنید و مشکلتون بر طرف میشه

باسلام
درصورت امکان شکل قرارگرفتن وجهات آن را نشان دهید.

imen_g_sh
13th May 2014, 02:53
باسلام
درصورت امکان شکل قرارگرفتن وجهات آن را نشان دهید.
سلام
اگر منظورتون جهت قرار گفتن دیودها در سمند و پژوست کافیه شما کاتد دیود ها رو به سیمهای فرمان قفل و باز دزدگیر وصل کنید و آند دیود ها رو به سیمهای فرمان قفل و باز ماشین متصل کنید
از دیود های سری 1N4001 تا 1N4007 میتونید استفاده کنید

m,dehghan
13th May 2014, 09:01
سلام
اگر منظورتون جهت قرار گفتن دیودها در سمند و پژوست کافیه شما کاتد دیود ها رو به سیمهای فرمان قفل و باز دزدگیر وصل کنید و آند دیود ها رو به سیمهای فرمان قفل و باز ماشین متصل کنید
از دیود های سری 1N4001 تا 1N4007 میتونید استفاده کنید

باسلام
مهندس میتونم بپرسم دلیل رفع عیب بخاطر قراردادن دیود ها ازنظر علمی چیست؟

imen_g_sh
13th May 2014, 20:45
باسلام
مهندس میتونم بپرسم دلیل رفع عیب بخاطر قراردادن دیود ها ازنظر علمی چیست؟

سلام
به دلیل وجود نشتی جریان یا تلرانس برخی مدارات و قطعات یا به به قول بعضیا جریان برگشتی یا ...... در مسیر سیمهای تحریک قفل مرکزی و مدار دزدگیر شما منفی خالص یا صفر ولت که همون گروند یا بدنه هست رو در اتصال سیمهای دزدگیر به ماشین ندارین و یه سطح کمی از جریان یا ولتاژّ رو دارین و از اون طرف چون زمان فرمان تحریک خیلی کمه پس مسیر تحریک قفل یا باز کامل صفر نمیشه یعنی دزدگیر اون مسیر رو تو یه لحظه نمیتونه منفی کامل کنه و با گذاشتن دیود به شکلی که خدمتتون گفتم شما کار ***** رو انجام میدین و فقط منفی از کاتد دیود به مسیر تحریک ققفل مرکزی ماشن میرسه و اون سطح مزاحم رو بعد از کاتد دیود دیگه ندارید

EBRAHIM47
15th May 2014, 11:59
باسلام خدمت دوستان بنده 2سال پیش این نوع سیستم حفاظتی که عکس کارتون وکنترلش راگذاشتم روی خودروام نصب کردم ودرمواقعی لازم هست روی بی صدا قفل کنم بلدنیستم وهرچی به نصب کننده مراجعه کردم هی بهانه آوردکه کدهای مخصوص داردکه باید ازنمایندگی بگیرم والان مشکل دیگری هم که دارم ازبس که باکنترل وررفتم سوئیچ که بسته هست بعدازچند سانیه سیستم فعال ولی درهاقفل نمی شوندمن هم حواسم نیست دررابازمیکنم وصدای آجیربلندمیشه واطرافیان راآزرده خاطرمی کندلطفادرصورت امکان منوراهنمایی بفرماییدمتشکر

84247

imen_g_sh
17th May 2014, 04:26
باسلام خدمت دوستان بنده 2سال پیش این نوع سیستم حفاظتی که عکس کارتون وکنترلش راگذاشتم روی خودروام نصب کردم ودرمواقعی لازم هست روی بی صدا قفل کنم بلدنیستم وهرچی به نصب کننده مراجعه کردم هی بهانه آوردکه کدهای مخصوص داردکه باید ازنمایندگی بگیرم والان مشکل دیگری هم که دارم ازبس که باکنترل وررفتم سوئیچ که بسته هست بعدازچند سانیه سیستم فعال ولی درهاقفل نمی شوندمن هم حواسم نیست دررابازمیکنم وصدای آجیربلندمیشه واطرافیان راآزرده خاطرمی کندلطفادرصورت امکان منوراهنمایی بفرماییدمتشکر

84247

سلام دوست عزیز
بهتر بود عکسی از کیت دزدگیر میذاشتین
اگر دفترچه دزدگیر رو دارین توش نوشته
پشت ریموتها هم غالبا دستورات کاربدی رو مینویسن (mute یا silent)
فرمان بی صدا عموما فشردن همزمان کلید های قفل و باز هست
شما با روش سعی و خطا دو به دو کلید ها رو همزمان یک بار فشار دهید و اگر جواب نداد دو به بو یکبار نگه دارید و با اضافه شدن یا پاک شدن علائم روی صفحه ریموت به فرمان آن کلیدها پی میبرید که با تکرار مجدد همان عمل به حالت اول بر خواهد گشت
لطفا پس از تست نتیجه را اعلام کنید

EBRAHIM47
17th May 2014, 07:23
سلام دوست عزیز
بهتر بود عکسی از کیت دزدگیر میذاشتین
اگر دفترچه دزدگیر رو دارین توش نوشته
پشت ریموتها هم غالبا دستورات کاربدی رو مینویسن (mute یا silent)
فرمان بی صدا عموما فشردن همزمان کلید های قفل و باز هست
شما با روش سعی و خطا دو به دو کلید ها رو همزمان یک بار فشار دهید و اگر جواب نداد دو به بو یکبار نگه دارید و با اضافه شدن یا پاک شدن علائم روی صفحه ریموت به فرمان آن کلیدها پی میبرید که با تکرار مجدد همان عمل به حالت اول بر خواهد گشت
لطفا پس از تست نتیجه را اعلام کنید

سلام دوست وهمشهری عزیزممنونم ازمحبت شمامتعصفانه دفترچه نداردبرچسب پشت ریموت هم کنده شده وباکلیدقفل وباز امتحان کردم نشدمیشه بیشترتوضیح بدیدوبفرماییدمنظورازدوبه بویکبارنگه دارید؟متشکرم ابراهیم خلف

imen_g_sh
18th May 2014, 14:13
سلام دوست وهمشهری عزیزممنونم ازمحبت شمامتعصفانه دفترچه نداردبرچسب پشت ریموت هم کنده شده وباکلیدقفل وباز امتحان کردم نشدمیشه بیشترتوضیح بدیدوبفرماییدمنظورازدوبه بویکبارنگه دارید؟متشکرم ابراهیم خلف

سلام خواهشمندم
تو دزدگیرها و عموما تصویری ها با یکبار فشار دادن لحظه ای کلید ریموت یه عمل رو انجام میده و با نگه داشتن همون کلید (برای 2 ثانیه) عمل دیگه ای رو انجام میده که بستگی داره دزدگیر و برنامه هاش
چون اطلاعاتی در مورد برنامه های دزدگیر شما نداریم باید تست کنید مثلا کلید قفل و باز رو یکبار با هم یک لحظه بزنید اگر عکس العملی روی LCD ریموت نداشتید یعنی برای این حالت برنامه ای تعریف نشده یا اگر علامتی روی LCD ریموت اومد یعنی اون برنامه برای دزدگیر به این صورت فعال یا غیر فعال میشه و اگر نمیدونستین اون علامت که اومده چه برنامه ای هست دوباره عمل فشردن کلید های ریموت رو که انجام داده بودید رو تکرار میکنید و برنامه به حالت اول برمیگرده (اگر برنامه ای فعال شده باشه مجدد غیر فعال خواهد شد)
با این روش میتونید به اون برنامه مورد نظر که حالت سایلنت یا بی صدا فعال شدن دزدگیر هست دست پیدا کنید
امید وارم تونسته باشم ساده توضیح بدم و در رفع مشکلتون کمکی کنم
اگه بازم موردی بود در خدمتم

EBRAHIM47
21st May 2014, 00:11
سلام دوست عزیزموفق نشدم عکسی ازکیت دزدگیرگذاشتم تاشایدبتونیدراحترکمکم کنیدهمچنان که فرموده بودی هرکلیدراچندثانیه نگه داشتم فقط کلیدکنارFکه باعلامتON/OF هست رویLCD علامت کلیدمیادوکلیدهاقفل می شوندوباتکراربازمیشوندوبان گه داشتن2کلیدی که درعکس روی ریموت دیده می شوندکه همان FوON/OFهستندنورLCDروشن ویارنگ آن تقییرمی کندکلیدFومولودی ویبره فعال می شودON/OFبابازکردن واردتنظیمات ساعت وON/OFباقفل کردن واردساعت کوکی می شود ودرضمن درپست قبل گفته بودم مدتی هست بعدازچندثانیه بسته بودن سوئیچ بدون اینکه درهاقفل شونددزدگیرفعال می شودوفکرمی کنم
AUTO SET ازآن زمان روی LCDریموت هستش منتظرراهنمایی شماهستم متشکرم

8448884487

majid75t
28th May 2014, 21:57
سلام
دوستان یه سوال فنی؟
بنده دزدگیر ماجیکار902 اصلی قدیمی دارم الان چند روزیه که صفحه ریموت کار کرد رو نشون نمیده همه کارکردا رو مثل قفل وباز و زد زد و همه..... کار میکنه همه چی مرتب صفحه قفل بسته نشون میده چه باز باشه چه بسته همش بسته نشون میده ساعت کار میکنه ونشون میده علامت اجیر نشون میده ممنون میشم راهنمایی کنید :(81):

sajadnasirpor
29th May 2014, 11:35
سلام دوست عزیزباطری ریموت رو یه بار در بیار جا بزن اگه درست نشد بده یه نمایندگی ماجیکار تا بفرسته شرکت تعمیرش کنن

fuji2000
31st May 2014, 20:19
سلام
من یه دزدگیر ماجیکار معولی دارم چند وتی هست که ریموتش خیلی ضعیف شده جوری که باید بچسبونمش به ماشین تا کار کنه باطریشم عوض کردم ولی فرقی نکرد . یه ریموت دیگه هم دارم غیره فعاله نمیدونم چجوری باید فعالش کنم لطفا راهنمایی کنید
با تشکر

sajadnasirpor
31st May 2014, 20:40
سلام دوست عزیز نوع دزدگیرتون رو دقیق ذکر کنید که آیا دزدگیر ماجیکار اصل هستش روی کیت دزدگیر رو نگاه کنید و ببینید آنتن داره یا نه

fuji2000
31st May 2014, 20:47
سلام دوست عزیز نوع دزدگیرتون رو دقیق ذکر کنید که آیا دزدگیر ماجیکار اصل هستش روی کیت دزدگیر رو نگاه کنید و ببینید آنتن داره یا نه
سلام ممنونم اره ماجیک کار اصله یه انتن داره که پشت شیشه نصب شده ولی مدل دقیقشو نمیدنم رو کیتش نوشته mm211ریموتشم سفیده حالت بیضی هست

sajadnasirpor
31st May 2014, 20:52
سلامدوست عزیزیکی از دربها باز باشه و سویچ رو سه بار باز و بسته کنید و در آخر یک تک آزیر میکشه بازدن دکمه ریموت ریموت کد میگیره و سویچ بسته میشه تمام

EBRAHIM47
2nd June 2014, 16:35
سلام دوست عزیزموفق نشدم عکسی ازکیت دزدگیرگذاشتم تاشایدبتونیدراحترکمکم کنیدهمچنان که فرموده بودی هرکلیدراچندثانیه نگه داشتم فقط کلیدکنارFکه باعلامتON/OF هست رویLCD علامت کلیدمیادوکلیدهاقفل می شوندوباتکراربازمیشوندوبان گه داشتن2کلیدی که درعکس روی ریموت دیده می شوندکه همان FوON/OFهستندنورLCDروشن ویارنگ آن تقییرمی کندکلیدFومولودی ویبره فعال می شودON/OFبابازکردن واردتنظیمات ساعت وON/OFباقفل کردن واردساعت کوکی می شود ودرضمن درپست قبل گفته بودم مدتی هست بعدازچندثانیه بسته بودن سوئیچ بدون اینکه درهاقفل شونددزدگیرفعال می شودوفکرمی کنم

8448884487

سلام من هرروزبه این پست سری میزنم شایدکسی به من جواب بدهدممنونم ازآقاسجادعزیزچون به پستم توجه کرده بودیدولی شایدنخواستیدجواب دهیدچون دوستی به سئوالم جواب داده بودومن پستم خطاب به آن دوست بودولی بازهم ممنونم چون درادامه پستم دوستان آقامجیدوفوجی عزیزپست ایجادکردندوشمابه آنهاجواب دادیدسپاسگذارم

sajadnasirpor
2nd June 2014, 21:00
سلام دوست عزیز تنظیمات هر دزدگیر مختص خود اوست و باید برای تنظیم کردن نرم افزاری هر دزدگیر یا باید کاملا نوع دزدگیر روی کیت رو بگین و دفترچه تنظیم دزدگیر هم باید داشته باشی تا بشه تنظیم کرد و چون دزدگیر شما متفرقه هست تنظیم این نوع کمی مشکل هست بدون داشتن دفترچه

imen_g_sh
5th June 2014, 06:32
سلام
دوستان یه سوال فنی؟
بنده دزدگیر ماجیکار902 اصلی قدیمی دارم الان چند روزیه که صفحه ریموت کار کرد رو نشون نمیده همه کارکردا رو مثل قفل وباز و زد زد و همه..... کار میکنه همه چی مرتب صفحه قفل بسته نشون میده چه باز باشه چه بسته همش بسته نشون میده ساعت کار میکنه ونشون میده علامت اجیر نشون میده ممنون میشم راهنمایی کنید :(81):
سلام
ریموتتون ضربه خورده و گیرند ه آر اف کار نمیکنه و عموما با شارژ قلع درست میشه

imen_g_sh
5th June 2014, 06:40

8448884487

سلام
بالای ریموت شما 3 کلید داره
باید با اونا تست کنید
درسته از زمانی که AUTO SETروی LCD اومده فعال شدن اتومات دزدگیر فعال شده
کلید هارو دو به دو برای یکبار 2ثانیه نگه دارید اگر نرفت
بکبار بزنید(نگه ندارید)
جهت احتیاط کلید 1(قفل) رو 2 ثانیه نگه دارید هم در حالت سوئیچ باز و هم بسته
متاسفانه دفترچه این مدل رو ندارم اما اگر جواب نگرفتید اعلام کنید منم پیگیری میکنم که انشالا برنامه هاشو پیدا کنم
این نکته رو هم اضافه کنم تو دستگاههای TLD ساده این حالت با تغیر جامپر انجام میشه
اگر جامپری رو جابجا کردین و این اتفاق افتاده به حالت اول برگردونیدش و اگرم خواستید با جامپر تست کنید و حتما فیوز پمپ هارو بردارید چون یکیش برای تغیر تایم تحریک قفل مرکزه و ممکنه به پمپ آسیب برسونه مگر قفل مرکز ماشین تحریک منفی باشه که موردی نداره

EBRAHIM47
10th June 2014, 22:06
سلام
بالای ریموت شما 3 کلید داره
باید با اونا تست کنید
درسته از زمانی که AUTO SETروی LCD اومده فعال شدن اتومات دزدگیر فعال شده
کلید هارو دو به دو برای یکبار 2ثانیه نگه دارید اگر نرفت
بکبار بزنید(نگه ندارید)
جهت احتیاط کلید 1(قفل) رو 2 ثانیه نگه دارید هم در حالت سوئیچ باز و هم بسته
متاسفانه دفترچه این مدل رو ندارم اما اگر جواب نگرفتید اعلام کنید منم پیگیری میکنم که انشالا برنامه هاشو پیدا کنم
این نکته رو هم اضافه کنم تو دستگاههای TLD ساده این حالت با تغیر جامپر انجام میشه
اگر جامپری رو جابجا کردین و این اتفاق افتاده به حالت اول برگردونیدش و اگرم خواستید با جامپر تست کنید و حتما فیوز پمپ هارو بردارید چون یکیش برای تغیر تایم تحریک قفل مرکزه و ممکنه به پمپ آسیب برسونه مگر قفل مرکز ماشین تحریک منفی باشه که موردی نداره
سلام دوست عزیزبسیارسپاسگذارم مشکل حل شددرحالت بازبودن سوئیج امتحان نکرده بودم ونصب کننده سیستم هم این تجربه رانداشت وبهتراست توضیح بدم همانطورکه فرموده بودیدبا بازبودن سوئیچ وزدن همزمان کلیدقفل وبازبدون نگه داشتن گذینه بی صدافعال وباتکرارغیرفعال می شود وبانگه داشتن2ثانیه علامتی که دربالای نمایشگرریموت مشخص شده ظاهرمی شودکه متوجه نشدم چه عملی انجام میدهدوبانگه داشتن کلیدقفل برای2ثانیهAUTOSETوباتکرارAUOLOCK باتکراردوباره غیرفعال می شودوبانگه داشتن کلیدبازبرای 2ثانیه بازوبسته شدن درب صندوق نمایش داده می شود واینجابرام2سوال پیش میاد همانطورکه درعکس مشخص هست بازبودن درب صندوق وروشن شدن ماشین نمایش داده می شودآیاسیستم این قابلیت راداردونصب کننده به خودزحمت نداده؟وآیامیشه باتغییرجامپرهانیازبه بازبودن سوئیچ نباشدوازراه دوربشه این کارهاراانجام داد
یک دنیاسپاس گذارم

8524285243

imen_g_sh
13th June 2014, 10:49
سلام دوست عزیزبسیارسپاسگذارم مشکل حل شددرحالت بازبودن سوئیج امتحان نکرده بودم ونصب کننده سیستم هم این تجربه رانداشت وبهتراست توضیح بدم همانطورکه فرموده بودیدبا بازبودن سوئیچ وزدن همزمان کلیدقفل وبازبدون نگه داشتن گذینه بی صدافعال وباتکرارغیرفعال می شود وبانگه داشتن2ثانیه علامتی که دربالای نمایشگرریموت مشخص شده ظاهرمی شودکه متوجه نشدم چه عملی انجام میدهدوبانگه داشتن کلیدقفل برای2ثانیهAUTOSETوباتکرارAUOLOCK باتکراردوباره غیرفعال می شودوبانگه داشتن کلیدبازبرای 2ثانیه بازوبسته شدن درب صندوق نمایش داده می شود واینجابرام2سوال پیش میاد همانطورکه درعکس مشخص هست بازبودن درب صندوق وروشن شدن ماشین نمایش داده می شودآیاسیستم این قابلیت راداردونصب کننده به خودزحمت نداده؟وآیامیشه باتغییرجامپرهانیازبه بازبودن سوئیچ نباشدوازراه دوربشه این کارهاراانجام داد
یک دنیاسپاس گذارم

8524285243

سلام خوشحالم مشکلتون بر طرف شد
کلید باز یا همون شماره 2 بقول ما بعضا سه کار انجام میده
1- فشار لحظه ای = باز کردن قفل ها
2- نگهداشتن برای 2 ثانیه = اعلام وضعیت خودرو( احتمالا درب صندوق باز بوده یا سیم شاسی صندوق به لادری وصل شده)اگر درب خوردو باز شود و ریموت درب صندوق را نشان دهد اشتباه است که بععید میدانم
3- نگهداشتن برای 3 ثانیه (یکبار لحظهای فشار دادن و مجددا 3 ثانیه نگه داشتن)
در هر دوحالت گزینه صندوق پران فعال میشود که یا صندوق باید برقی باشد مثل پارس سال و سمند LX و پراید 132 یا 141 قدیم یا هم باید سیمکشی شده و پمپ نصب شود
مرحله 3 که همان صندوق پران است مربوط به دزدگیر هایی میشه که کلید مجزا برای صندوق پران ندارند که د راقلیت هستند و عموما کلید 3 رذیموت که عکس صندوق عقب هم روش هست برای اینکاره که با همون 3 ثانیه نگه داشتن عمل میکنه و دزدگیر با باز کردن درب صندوق تک آژیر و راهنما میزنه (دزدگیر باید در حالت غیر فعال باشد)
(چون دفترچه مدل شمارو ندارم پس همه موارد رو گفتم )سوالی بود در خدمتم

djagostin
31st July 2014, 12:41
با سلام . من بعد از اینکه دزدگیر و فعال میکنم و میام خونه بعد هر از گاهی دزدگیر به صورت بوق تک تک میزنه و قطع میشه ولی در ها باز نمیشه فقط اژیر تک تک میزنه بعضی وقتها هم این حالت حدود 1 دقیقه ای طول میشکه . میخواستم ببینم مشکل از کجاست . با تشکر

IRANIA
31st July 2014, 18:17
با سلام . من بعد از اینکه دزدگیر و فعال میکنم و میام خونه بعد هر از گاهی دزدگیر به صورت بوق تک تک میزنه و قطع میشه ولی در ها باز نمیشه فقط اژیر تک تک میزنه بعضی وقتها هم این حالت حدود 1 دقیقه ای طول میشکه . میخواستم ببینم مشکل از کجاست . با تشکر

سلام
این در اثر تحریک سنسور ضربه است
شما ولوم روی سنسور ضربه را کم کنید مشکل حل میشود

ali_sh
31st July 2014, 19:38
با سلام فرمایش جناب اریانا را انجام بده درست نشد اگه چشمی داری تحرک اونم کم کن یا از سوکت پشتش در بیار ت زودتر بتونی ایراد را پیدا کنی.نتیجه را هم اعلام کن

djagostin
12th August 2014, 13:06
با سلام . من رو پراید یه دزدگیر دارم . وقتی که با ریموت دکمه باز شدن قفل ها رو میزنم همین که دربها باز میشه بلافاصله بعد از تقریبا 3 ثانیه دوباره دربها بسته میشه و دزدگیر یه بوق هم میزنه که دربها بسته شد یعنی اصلا فرصت نمیده در و باز کنی و سوار شی یا وقتی در و باز کردی و داری سوار میشی بازم خود به خود بسته میشه درب ها . و باید بازم با ریموت در و باز کنی . مشکل از کجاست ؟ با تشکر

djagostin
14th August 2014, 17:51
کسی نیست جواب بده ...

sajadnasirpor
15th August 2014, 09:59
سلام دوست عزیز چک کنید ببینید لا دری دزدگیر وصل هست یا نه و لا دری شصتی لا دری خود ماشین رو چک کنید ببینید با باز کردن در ها چراغ سقف روشن میشه یا نه

djagostin
15th August 2014, 20:10
سلام دوست گرامی . با باز کردن درب سمت راننده فقط چراغ سقف روشن میشه . وقتی درب سمت شاگرد و باز میکنی چراغه سقف روشن نمیشه . راهنمایی بفرمایید ؟

sajadnasirpor
16th August 2014, 09:21
سلام دوست عزیز لا دری ها رو از نظر سولفاته زدن و قطعی تست کنید و تست کنید سیم آبی گیت دزدگیر به سیم لا دری وصل باشه

بچیمن
20th August 2014, 23:44
باسلام . اونی گفتید بعد از روشن کردن ماشین دربها قفل میشود قفل کودکه که بعد از اینی که سرعت ماشین از20 کیلومتربالاتر میره عمل میکنه و همه سمندها دارن.

mohsen9011
22nd August 2014, 11:07
دراینصورت فقط با باز شدن همون در دزدگیر فعال میشه چون سیم های شاسی های لای درب سمند هر کدوم جداگانه به روی کامپیوتر سخنگو رفتن واز کامپیوتر یک سیم به صورت تایمر دار برای چراغ سقفی رفته

سلام ،این تایم تاخیر برحسب ثانیه چقدره؟
هم برای سمند و هم 206 مقدارش یکسانه یا متفاوته؟
ممنون

aghtxp
20th November 2014, 13:15
سلم خسته نباشید .

با سلام سنسور کیلومتر را بررسی کن

aghtxp
21st November 2014, 12:09

با سلام و خسته نباشی من روی پراید صبا دزدگیر magic easy نصب کردم همه چیز درست است فقط وقتی ماشین را خاموش میکنم و کلید را میبندم چهار آزیر شر میکشه ودزدگیر فعال میشه، فرمان برای پمپ میره ولی خیلی کوتاه که باعث میشه درب قفل نشه، تعمیرکار گفت: این یک مسئله عادیه و توی خیلی از دزدگیرا (مثلا) هوتا وجود دارد آیا میشود این موضوع را حذف کردکه دزدگیر اتوماتیک فعال نشود.با تشکر

aghtxp
24th November 2014, 11:28
با سلام کسی کدهای ترکیبی کلیدهای ریموت دزدگیر magic easy را برای غیر فعال کردن auto luck داره ممنون میشم.

ASALAK
24th November 2014, 19:35
یه عکس از ریموتش بزار
واینکه ریموتش تصویریه معمولا پشت ریموت کار کلیدها وترکیب اون نوشته .مثل مجیکار 939 و902

آرتینا
27th November 2014, 01:04

با سلام.
سیستم دزدگیر ماشینم استیل میت تصویری.خودبخود درها بازو بسته میشن به دفعات بدون اینکه رو ریموت الارمی ظاهر بشه.کیت رو هم نشون دادم گفتن سالمه بنظر شما اشکالش چی میتونه باشه؟

ASHKAN-NO
27th November 2014, 04:23
با سلام.
سیستم دزدگیر ماشینم استیل میت تصویری.خودبخود درها بازو بسته میشن به دفعات بدون اینکه رو ریموت الارمی ظاهر بشه.کیت رو هم نشون دادم گفتن سالمه بنظر شما اشکالش چی میتونه باشه؟

درود
منظور شما از کیت برد اصلی را
می فرمایید ؟؟
یا ریموت را ؟؟
اگر برد اصلی سالم باشه
و ریموت مشکل داشته باشه
ابتدا ریموت را باز کنید
اگر اب داخل ان رفته باشه با تینر
تمیز کرده و میکرو سویچهای ان را کنترل
کنید
ضمنا باطری ریموت را خارج می کنید
وضعیت به چه صورت هست ؟