PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روش کددهی به ریموت کنترل سمند معمولی

pal-electronic
13th November 2010, 22:04
كددهي به سمند معمولي
سمت چپ زير فرمان يك درب قرار دارد كه همانند يك جافيوزي است. كه با چند پيچ چهار سو وچند دياق وصل شدهه.آن را آزاد كرده وگيرنده آن را كه همانند يك رله ۴۰۵ است خارج ميكنيد. سپس دو عدد پدي كه داخل كيت گيرنده قرار دارد را براي لحظه اي اتصال كوتاه داده و رها ميكنيد.آنگاه دكمه ريموت كنترل را چند بار فشار دهيد. تا با صداي چند رله اتمام كددهي را بشنويد.ريموتها اينك كد گرفته است
منبع (http://caralarm.blogfa.com/)

m.aminifar
13th November 2010, 22:20
سلام:منظور رله قفل مرکزیه

pal-electronic
13th November 2010, 22:23

علیک سلام
:10::10::10:
:offtopic:
:dani::dani::dani:

zxzxzx
31st December 2011, 02:25

سلام
نه عزیزم قفل مرکزی خودش مجزا است که از دزد گیر فرمان میگیره
thank you

sajadnasirpor
31st December 2011, 12:10
سلام چرا منظور اقای پناهی همون رله قفل مرکزی هست که سمت راننده است

m.aminifar
31st December 2011, 12:16
سلام
نه عزیزم قفل مرکزی خودش مجزا است که از دزد گیر فرمان میگیره
thank you

دوست عزیز دزدگیر و رله قفل مرکزی در خودرو سمند یکی شده

sajadnasirpor
1st January 2012, 14:10
سلام دوستان من یه سمند اومد برای کد دادن که وقتی دو تا پد رو میزدم صدای رله میاومد ولی دکمه ریموت رو که میزدم کد نمیگرفت مشکل از کجاست با تشکر

moniri
1st January 2012, 15:26
سلام دوستان
آقا سجاد عزيز دقت كنيد كه پايه شماره يك و دو رله مثبت و منفي هستند و بايد ولتاژ را روي پايه يك داشته باشيد در غير اين صورت فيوز مربوطه داخل جعبه فيوز سوخته است

اما سوالي كه من دارم اين هست كه آيا براي اتصال كوتاه كردن، رله قفل مركزي بايد به سوكت وصل باشد يا اينكه رله را جدا كنيم اتصال بدنه بدهيم و بعد به سوكت وصل نماييم؟

sajadnasirpor
1st January 2012, 16:37
سلام دوست من من قبلا زیاد کد برای سمند دادم و طریقه کد دادن رو جناب آقای پناهی در پست اول توضیح دادن و من بهش اضافه کنم که باید روی ماشین کد داد و کیت رله رو از داخل جعبه در میاریم و دوتاپد رو میزنیم و دکمه ریموت که دو سه بار زدیم کد میگیره و درها با ریموت باز میشه اما این سمند کد بر نمیداره رله عملیات کد رو قبول میکنه و رله میچسبه ولی ریموت کد نمیگیره

vahid khavarani
2nd May 2012, 22:00
:1205219183: با تشکر از همه دوستان کسی میتونه راجع به تعریف ریمو تهای جدید ایران خودرو هم توضیح بده چون این ریموتها جای اتصال کوتاه ندارند و کلا با قدیمیا فرق دارند

farhad1904
2nd May 2012, 22:47
با درود و ادب

احتراما

دوستان عزیز و گرامیم از شما خواهشمندم نام قطعات را به درستی و صحیح تلفظ کنیم تا دیگران اشتباه ما رو تکرار نکنند . این رله نامش در مستندات فنی و مهندسی ایساکو یونیت قفل مرکزی هستش . دوستان انشاالله فردا با عکس واضح روش مچ کردن ریموت با یونیت قفل مرکزی را در سایت خاهم گذاشت .

با سپاس - فرهاد - کارشناس فنی نمایندگی مجاز ایران خودرو - 13/02/91

:lay::lay::lay::lay::lay::lay::lay::lay::lay::lay: :lay::lay::lay::lay:

farhad1904
3rd May 2012, 13:26
با درود و ادب

احتراما

دوستان عزیز جهت معرفی ریموت خودروهایی که سیستم قفل مرکزی آنها نسبت به قبل فرق کرده اند بدین صورت است که همانطور که در تصویر پیوستی برد داخلی یونیت قفل مرکزی دیده میشود در روی این برد جای دو عدد لحیم نشانه گذاری شده اند که زمانی میخاهیم ریموت را تعریف کنیم ( سوییچ بسته باشد )(همچنین سوکت یونیت قفل مرکزی به خود یونیت وصل باشد - سوکت قهوه ای رنگ 9 پایه ) ابتدا قاب رویی یونیت قفل مرکزی را خارج می نماییم سپس جای دو عدد لحیم را با نوک پیچ گوشتی به وصل می نماییم دقیقا در این حالت رله ی سیاه رنگ روی برد یونیت قفل مرکزی شروع به صدا کردن میکند و کنتاکت داخلی خود را باز و بست میکند ( در مدلهای قدیمی به جای این صدا یک چراغ قرمز رنگ روشن میشد) سپس فوری در حالتی که هنوز رله ی روی برد یونیت صدا میکند دکمه های روی ریموت را فشار میدهیم تا معرفی صورت گیرد .

با سپاس - فرهاد - 14/02/91
:lay::lay::lay::lay::lay::lay::lay::lay::lay::lay:

keyantic
3rd May 2012, 13:36
تشكر يادت نره
در آخر فايل همه روش ها هست

vahid khavarani
3rd May 2012, 15:18
:0018: با تشکر از دو دست عزیز به خاطر این دو پست مفید آقای فرهاد و کیانتک:0018:

alavi313
13th December 2012, 20:11
:lay:

كددهي به سمند معمولي
سمت چپ زير فرمان يك درب قرار دارد كه همانند يك جافيوزي است. كه با چند پيچ چهار سو وچند دياق وصل شدهه.آن را آزاد كرده وگيرنده آن را كه همانند يك رله ۴۰۵ است خارج ميكنيد. سپس دو عدد پدي كه داخل كيت گيرنده قرار دارد را براي لحظه اي اتصال كوتاه داده و رها ميكنيد.آنگاه دكمه ريموت كنترل را چند بار فشار دهيد. تا با صداي چند رله اتمام كددهي را بشنويد.ريموتها اينك كد گرفته است
منبع (http://caralarm.blogfa.com/)