PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدیران وکاربران عزیز بخش کامپیوتر لطفا کمکم کنید/:

majid10
17th November 2010, 10:02
:(30)::0018::scooter:سلام خسته نباشیدخدمت مدیران محترم کاربران عزیز؟/ 1:چرا فایلی که مثل بازی از اینترنت دانلود میکنم مثلا با حجم100مگ بعدازخارج کردن از حالت زیپ یعنی بعداز کمی پیغام وارد کردن درایو دیگه میده من هرچی وارد میکنم بازم پیغام میده چه کنم.البته عکس در زیر گذاشتم ببخشید با مبایل عکس گرفتم اگه کسی نرم افزار عکس گرفتن از صحفه دسکتاب داره برام بذاره دانلود کنم مرسید 2:کامپیوترم بعداز نصب بازی یکم بازی کردن خودبخود خاموش میشه اعصاب من و بچه مون ریخته به هم لطفا راهنمای کنید با تشکر از شما:34:

KIAN FAR
17th November 2010, 10:51
:(30)::0018::scooter:سلام خسته نباشیدخدمت مدیران محترم کاربران عزیز؟/ 1:چرا فایلی که مثل بازی از اینترنت دانلود میکنم مثلا با حجم100مگ بعدازخارج کردن از حالت زیپ یعنی بعداز کمی پیغام وارد کردن درایو دیگه میده من هرچی وارد میکنم بازم پیغام میده چه کنم.البته عکس در زیر گذاشتم ببخشید با مبایل عکس گرفتم اگه کسی نرم افزار عکس گرفتن از صحفه دسکتاب داره برام بذاره دانلود کنم مرسید 2:کامپیوترم بعداز نصب بازی یکم بازی کردن خودبخود خاموش میشه اعصاب من و بچه مون ریخته به هم لطفا راهنمای کنید با تشکر از شما:34:

دوست عزیز من نظرم را میدم ولی منتظر بمونید اساتید بخش کامپیوتر نظر قطعیشون رو اعلام میکنند
به نظر بنده فکر میکنم فایلی که شما دانلود کرده اید از نمونه فایلهای تکه تکه شده باشه که باید مسیر تکه بعدی را بدهید(شما قسمتی از فایلتون را دانلود کرده اید)
بازی شما چند قسمت میباشد که با دانلود بقیه قسمت ها و قرار دادن در یک پوشه و داشتن winrarاز شما مسیر نمیخواهد -یا اینکه برای اکسترکت کردن مسیری که داده اید حجم کافی را ندارد وباید درایور دیگر را بدهید که حجم کافی داشته باشد/.

علي اصلاني
17th November 2010, 13:21
دوست عزیز من نظرم را میدم ولی منتظر بمونید اساتید بخش کامپیوتر نظر قطعیشون رو اعلام میکنند

به نظر بنده فکر میکنم فایلی که شما دانلود کرده اید از نمونه فایلهای تکه تکه شده باشه که باید مسیر تکه بعدی را بدهید(شما قسمتی از فایلتون را دانلود کرده اید)

بازی شما چند قسمت میباشد که با دانلود بقیه قسمت ها و قرار دادن در یک پوشه و داشتن winrarاز شما مسیر نمیخواهد -یا اینکه برای اکسترکت کردن مسیری که داده اید حجم کافی را ندارد وباید درایور دیگر را بدهید که حجم کافی داشته باشد/.

با سلام

به نظر بنده هم فرمايشات جناب كيانفر درست است و به طور كلي يكي از اين دو حالت ممكن است پيش آمده باشد.

اما به چه شكلي بايد از مانيتور عكس بگيريد رو عرض ميكنم

شما در روي كيبرد سيستم خود كليدي به نام Print Screen يا SysRq داريد. صفحه مورد نظر رو كه مشاهده كرديد يك بار اين كليد رو فشار بدهيد و بعد برنامه Paint ويندوز يا همون برنامه نقاشي رو باز كنيد و به سربرگ Edit رفته و گزينه Paste رو كليك كنيد .خواهيد ديد كه صفحه مورد نظر ظاهر مي شود كه بهد از ويرايش با هر فرمتي كه خواستيد ذخيره كنيد.

موفق باشيد

علي اصلاني
17th November 2010, 13:38
اين هم مراحل كار بعد از فشار دادن كليد Print Screen يا SysRq به صورت تصويري.

24333

24334

24335

و فايل ويرايش شده نهايي

24336