PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تعمیر ECU 7.4.4

rostam57
19th November 2010, 11:57
تعمیر ECU 7.4.4 206 T5,6

hosy
13th January 2011, 10:33
ما خواستیم یک فایل دانلود کنیم هزاران ادا در اوردید

علي اصلاني
14th January 2011, 00:38
ما خواستیم یک فایل دانلود کنیم هزاران ادا در اوردید

دوست عزيز براي تهيه برنامه ، نقشه و فايل هاي آموزشي كه دوستان در اين سايت قرار داده اند ساعت ها زحمت كشيده شده و براي آن هزينه هاي بالائي پرداخت شده .پس بهتر هست سعي كنيد با يكبار وارد سايت شدن و حتي بدون پرداخت هزينه اشتراك كه كمك خيلي ناچيزي به سايت مي باشد انتظار درايافت و دانلود رو نداشته باشيد و در اين مورد كمي منطقي باشيد.

hossein206
17th February 2011, 21:12
میشه یکی از دوستان فایل های تعمیر 7.4.4 رو بده به من؟
ممنون

pal-electronic
17th February 2011, 22:36
میشه یکی از دوستان فایل های تعمیر 7.4.4 رو بده به من؟
ممنون

دوست عزیز سلام
شما که به این اطلاعات نیاز دارید پس چرا هزینه عضویت پرداخت نمیکنید و به جمع دوستان و کاربران اشتراکی سایت نمی پیوندید ؟
این فایل هایی را که شما درخواست داده اید مقدار آن حدود 4 مگ است !
اجازه دانلود و در اختیار گذاشتن آن را هم فقط شخص آپلود کننده میتواند صادر نماید
اگر فایلی را که اینجانب ، به شخصه در سایت گذاشته بودم و شما درخواست می نمودید ، حتما در اختیارتان قرار میدادم
منتظر بمانید تا شاید ایشان در اختیارتان قرار دهند
موفق باشید

hossein206
17th February 2011, 23:27
دوست عزیز سلام
شما که به این اطلاعات نیاز دارید پس چرا هزینه عضویت پرداخت نمیکنید و به جمع دوستان و کاربران اشتراکی سایت نمی پیوندید ؟
این فایل هایی را که شما درخواست داده اید مقدار آن حدود 4 مگ است !
اجازه دانلود و در اختیار گذاشتن آن را هم فقط شخص آپلود کننده میتواند صادر نماید
اگر فایلی را که اینجانب ، به شخصه در سایت گذاشته بودم و شما درخواست می نمودید ، حتما در اختیارتان قرار میدادم
منتظر بمانید تا شاید ایشان در اختیارتان قرار دهند
موفق باشید

من تازه عضو شدم و در جریان سیستم اینجا نیستم. با کمال میل عضو میشم. دوستان هم تا راه افتادن اعضای جدید شکیبایی کنن. :d

مهدی چیت بند
18th February 2011, 07:48
دوست من مثل باقی مبلغ رو واریز کن بعد هر کار دوست داشتی انجام بده
میدونی این فایل و تو بازار من 200 خریدم بخدا

kordstan
25th February 2011, 03:18
مرسی از PDF ها خیلی قدیمه.
فکر کنم 1999 بود پروژ ایسیو 7.4.5 طراحی شد
اما بگمانم واسه ای ام ایکس بود هواپیمای جنگی
اما این پی دی اف ها باید مال 1998 باشه واسه موزه خوبه

rostam57
25th February 2011, 12:18
با سلام .
جناب آقای حمزه بژنیا من اینو داشتم شما اگه بهتر از این رو دارید تو سایت قرار بدید تا همه ازش استفاده کنن.
شما که استاد تشریف دارید و همه این پی دی اف ها و همه فایلها از نظر شما قدیمیه اینجا چیکار می کنید بهتر شما
. . . متاسفانه جای مناسبی نیست جواب شما رو بدم.
متاسفم هم برای شما هم برای خودم هم . . .

KIAN FAR
25th February 2011, 18:19
مرسی از PDF ها خیلی قدیمه.
فکر کنم 1999 بود پروژ ایسیو 7.4.5 طراحی شد
اما بگمانم واسه ای ام ایکس بود هواپیمای جنگی
اما این پی دی اف ها باید مال 1998 باشه واسه موزه خوبه

http://kiansat.kim/images/icons/1-1.gif
جناب کردستان شما چندین بار پست ارسال نموده اید و هر کدام را مدیران ویرایش کرده اند چون در شان سایت و ارسال یک استاد مثل شما نبوده اگر چیزی برای شما قدیمی هست یا علی جدیدشو بزارید همه استفاده کنند

علي اصلاني
25th February 2011, 22:51
http://kiansat.kim/images/icons/1-1.gif
جناب کردستان شما چندین بار پست ارسال نموده اید و هر کدام را مدیران ویرایش کرده اند چون در شان سایت و ارسال یک استاد مثل شما نبوده اگر چیزی برای شما قدیمی هست یا علی جدیدشو بزارید همه استفاده کنند

ما كه نفهميديم اين آقاي كردستان مياد ، خلاف ميكنه و اخراج ميشه ، دوباره چند نفر ضامن ميشن آقا برميگرده و انگار نه انگار دوباره همچنان به روش خودش در سايت رفتار ميكنه .

بهتر نيست خيلي قاطع عمل بشه؟

علم آموختن به خاطر خدا ، نيكي و حسنه است
كسب آن عبادت
تعليم و يادآوريش تسبيح خدا
عمل به آن جهاد
آموختن آن به ديگري صدقه در راه خدا
و بخشيدن آن به كسي كه صلاحيت آن را دارد تقرب به خداي متعال است

به نقل از امير المومنين(ع)

محمد دهقان
26th February 2011, 09:42
با سلام .
جناب آقای حمزه بژنیا من اینو داشتم شما اگه بهتر از این رو دارید تو سایت قرار بدید تا همه ازش استفاده کنن.
شما که استاد تشریف دارید و همه این پی دی اف ها و همه فایلها از نظر شما قدیمیه اینجا چیکار می کنید بهتر شما
. . . متاسفانه جای مناسبی نیست جواب شما رو بدم.
متاسفم هم برای شما هم برای خودم هم . . .

سلام
دوست عزیز rostam57 شما به کار خودتون ادامه بدید این ها شاید برای ایشون و من و یا خیلی های دیگه قدیمی باشه

اما مگه اینجا همه استاد هستند و همه همه کارها رو بلدند؟ پس اگه این طوره که اینجا چه میکندد و چرا وقتشون رو اینجا تلف میکنن؟

ما اینجا جمع شدیم که هم بار علمی خودمون رو زیاد کنیم و هم اینکه چند نفری که میخوان شروع کنن رو راهنمایی کنیم
باز هم جا داره در همین جا از شما و بقیه دوستان که واقعا" دارین زحمت میکشید تشکر کنم
در هر صورت اینها همون اطلاعاتی است که تا همین پارسال یا چند سال پیش با مبالغ بالائی فروخته میشد

علي اصلاني
26th February 2011, 15:33
سلام
دوست عزیز rostam57 شما به کار خودتون ادامه بدید این ها شاید برای ایشون و من و یا خیلی های دیگه قدیمی باشه

اما مگه اینجا همه استاد هستند و همه همه کارها رو بلدند؟ پس اگه این طوره که اینجا چه میکندد و چرا وقتشون رو اینجا تلف میکنن؟

ما اینجا جمع شدیم که هم بار علمی خودمون رو زیاد کنیم و هم اینکه چند نفری که میخوان شروع کنن رو راهنمایی کنیم
باز هم جا داره در همین جا از شما و بقیه دوستان که واقعا" دارین زحمت میکشید تشکر کنم
در هر صورت اینها همون اطلاعاتی است که تا همین پارسال یا چند سال پیش با مبالغ بالائی فروخته میشد

از ارسال اين مطلب و از تلاش جنابعالي در جهت افزايش سطح دانش دوستان خود ممونم

مهدی چیت بند
27th February 2011, 03:58
سلام به همه
واقعا وقتی این مطالب رو خوندم به خدا خجالت کشیدم
که توی محیط آموزشی . جائیکه همه برای کسب علم و تجربه اومدن همچین بحث های 2 صفحه از سایت رو اشغال کنه اونوقت صفحه هایکه ساختیم برای سوال و جواب و ... حتی یه جواب ندارن

من از جناب کیانفر با کمال شرمندگی عذرخواهی میکنم ...
و اعلام میکنم دوستانیکه با هدف تخریب سایت و از موضوع پرت کردن عناوین و موضوعات کلیدی و یا ساده دارن تلاش میکنن
و کسانیکه که با هدف لاشخوری و مفت خوری مشعول فعالیت هستند وفکر میکنند با پول اندکی که پرداختند مختارتند همه کار بکنند, بعد از پیگیری و شناسایی در صفحه اول سایت معرفی خواهند شد چه بسا افرادی هستند که این هم فرقی بحالشان ندارد اما تذکر دوم اخراج بی قید و شرط و ریش گرو گذاشتنه
چراکه همه ما به اون افراد که خدا رو شکر فعلا اصلا نداریم به چشم کسانی نگاه میکنیم که در ازای... به هرج و مرج کشیدن این سایت کمک میکنند که دوستان و مدیران بیدار ما کاملا هوشیارانه به بررسی این موضوع مشغولند...
اگر نگاهی به سن و سال و جایگاهمون در اجتماع بیاندازیم بخدا خجالت باید بکشیم
درپایان ضمن تشکر
عرض میکنم روی بنده در این مبحث با هیچ شخص خاصی نبود و نیست . چون با کسی خرد و برد و تعارف ندارم که نخوام اسمشو ببرم.
چون دیدم اینجا تنش یا شوخی ایجاد شده دیدم بهتره اینجا عرض کنم با سپاس از همه دوستان مفید این مجموعه.:0014: :008:

shine1
21st May 2011, 17:58
سلام خسته نباشيد يكي از دوستان در پرسش وپاسخ بژنيا گفته بود ميشه بدونم معنيش چي هست؟مرسي

علي اصلاني
21st May 2011, 20:35
سلام خسته نباشيد يكي از دوستان در پرسش وپاسخ بژنيا گفته بود ميشه بدونم معنيش چي هست؟مرسي

در پرسش وپاسخ بژنيا چي گفته بود؟

shine1
22nd May 2011, 16:50
سوال متفرقه است به هر حال ببخشيد معني بژنيا چي هست؟

behnamtps
22nd May 2011, 22:28
سوال متفرقه است به هر حال ببخشيد معني بژنيا چي هست؟
سلام.
دوست عزیز بژنیا فامیلی یکی از کاربران سایت هستش که ایشون دیگه در جمع ما نیستن.

vafadar
27th January 2012, 21:27
من متاسف شدم

ebrahimtop
13th February 2012, 23:31
سلام دوستان یکی اموزش بی کد کردن بوش برای 405 سمند و پارس اموزش بده که همه دوستان برای شما ارزوی سلامتی برای همه اعضای خانواده را داشته باشند...

ebrahimtop
13th February 2012, 23:35
دوستان کامل و اهسته اموزش بدن که دوستان متوجه بشن اگه تصویری باشه که خیلی بهتره
باتشکر فراوان

mtco
16th November 2012, 15:09
با اینکه آموزش سایر دوستان کامل بوده اما بازهم بطور ساده توضیح میدم:برای بیکد کردن ایسیو 7.4.4 پارس 1-این ایسیو باید از دو قطعه بیکد شود 1-آیسی فلشam29f400bb که بعد از قرار گرفتن در پروگرامر فایل بیکد با حجم 512کیلو بایت که توسط جناب دهقان آپلود شده را روی آیسی میریزیم و روی مدار لحیم میکنیم 2-آیسی ایپرام 95160 را در پروگرامر قرار داده تمام خطها را fffffff میکنیم و روی آیسی میریزیم سپس روی برد لحیم میکنیم حالا کار بیکد کردن ایسیو تمومه فقط کافیه جای وایر 1و4 را با3 و2روی کوئیل عوض کنیم ودر سیم کشی جای سیم k3 از سوکت قهوه ای را با سیمf3 از سوکت طوسی عوض کنیم و خودرو را روشن کنیم والسلام کار تمام است سوالی مونده بفرمائید.

farhadsal
15th July 2013, 21:41
جناب بژنیا شما که این همه ادعادارید پس لطف کنید جدیدش رو آپلود کنید ولطف کنید به همکارانی که فایلهارو در سایت قرارمیدن تادراختیاردوستان قرارگیرد،به جای مسخره کردن تشکر کنید

ebi n1
15th July 2013, 22:34
بژنیا شما که این همه ادعاداری من 5سال پیش ایراد فن 206 را در اوردم اگر فکر میکنی از همه استا ترید پس چرا این را ایراد را نگرفتی من کسی هستم اموزش ندیدم اگر یک مقداری برنامه نویسی یاد میداشتم میگفتم یک من ماست کره داره ولی درانژیکتور از تو برترم