PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : صدای کامپیوتر در نمی یاد مشکلش از کجا؟

majidgolboy
30th November 2010, 00:43
سلام دوستان عزیز

درایور صدای کامپیوترنصب کردم ازداخلdevice manager سخت افزار شناخت ولی صدای کامپیوتر در نمی یاد اسپیکر هم ازمایش کردم سالمه. می خواستم بدونم این سیستم مشکلش چیه؟

علي اصلاني
30th November 2010, 01:03
سلام دوستان عزیز

درایور صدای کامپیوترنصب کردم ازداخلdevice manager سخت افزار شناخت ولی صدای کامپیوتر در نمی یاد اسپیکر هم ازمایش کردم سالمه. می خواستم بدونم این سیستم مشکلش چیه؟

دوست عزيز مدل مادربرد شما چي هست؟

davodpor
30th November 2010, 01:13
سلام دوستان عزیز

با سلام دوست شما در قسمتکنترل پنل بروید وبعد قسم صدا انجا نگاه کنید اگر کارت صدا نصب باشد مدل انرا قید میکند اگر نصب نباشد بهتر است انرا نصب کنید

savalan
30th November 2010, 03:18
با درود به شما برخی از ویندوزهایی که ویرایش شده دست مشتریان قرار میگیره با این مشکل مواجه میشوند .ببینید از منوی کنترل پنل ادد هاروارد رو انتخاب کنید و ببینید تا کدام گزینه درایو علامت تعجب یا علامت سوال روشه اگه درایو سوند شما بود باید روی گذینه درایو راست کلیک کرده و گزینه اپدیت درایو رو انتخاب کنید شایان ذکر است که سی دی کارت صدای شما هم باید درون سی دی رام قرار داشته باشه تا به صورت اتومات برنامه درایو مورد نظر نصب بشه امیدوارم راهنمایی کاملی کرده باشم اگر موفق به این کار نشدید اطلاع بدید تا راهکار دیگری پیشنهاد کنم!