PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مجوعه نرم افزارهایی برای بی کدوخام وفلاش ecuزانتیا1800و2000

احمد برقکار
2nd December 2010, 00:30
سلام به همه امیدوارم مورد پسند باشه

amir_8
8th May 2011, 09:10
با تشكر از شما دوست عزيز بابت ارسال فايلها

ولي به نظر من تعميركاران حرفه اي هيچ وقت نبايد سيستم ايموبلايزر را از كار بيندازند. حرفه اي كسي است كه بتواند تعمير كند نه بي كد .

احمد برقکار
8th May 2011, 13:13
با تشكر از شما دوست عزيز بابت ارسال فايلها

ولي به نظر من تعميركاران حرفه اي هيچ وقت نبايد سيستم ايموبلايزر را از كار بيندازند. حرفه اي كسي است كه بتواند تعمير كند نه بي كد . ا برای اینکه اگاه بشی وبدونی حتی اگه مافوق تخصصی در این زمینه باشی باز هم هنگامی که ماشینی که سیستم ضد سرقت اون متشکل از سه قطعه الکترونیکی بغیر از سیم کشی وغیره خواموش کرده بیاد برات باز هم جهت دونستن ایراد به سیستم بی کد نیاز خواهی داشت اگه دقت کنی من تمام فایل ها رو گذاشتم خام وبی کد بنده خودم مخالف بی کد کردن ماشینم چون تخصصم بالانمیره اگه هم ارسالاتم رو نگاه کنی پی بهاین موضوع خواهی رسید اول راهی

amir_8
9th May 2011, 16:29
ا برای اینکه اگاه بشی وبدونی حتی اگه مافوق تخصصی در این زمینه باشی باز هم هنگامی که ماشینی که سیستم ضد سرقت اون متشکل از سه قطعه الکترونیکی بغیر از سیم کشی وغیره خواموش کرده بیاد برات باز هم جهت دونستن ایراد به سیستم بی کد نیاز خواهی داشت اگه دقت کنی من تمام فایل ها رو گذاشتم خام وبی کد بنده خودم مخالف بی کد کردن ماشینم چون تخصصم بالانمیره اگه هم ارسالاتم رو نگاه کنی پی بهاین موضوع خواهی رسید اول راهی

دوست عزيز جسارت به شما بزرگوار نكردم . فقط نظرم رو عرض كردم.كاملا درسته ما اول راه هستيم.بازم جسارت نباشه ، براي دوستان تازه كار مثل خودم عرض ميكنم كه با دستگاه دياگ به راحتي ميشه پي برد كه علت روشن نشدن خودرو از كدام قسمت است ( ايموبلايزر يا موتور و ... ) و پس از تشخيص ،نهايتا با برنامه ريزي مجدد ECU , immo و تعريف سوئيچ مجدد قائدتاً مشكل برطرف خواهد شد.در ضمن در مورد اكسس كد خودروها هم اگه دوستان خواستند در مورد هر نوع خودرو داخلي يا خارجي در خدمتم.
دست بگير دست گير

omeed_1355
9th May 2011, 16:45
کار فنی هیچ ادعایی نداره هر چه بلد باشی روزی هیج میشه

hojat_ramezani
10th May 2013, 17:51
با سلام خدمت اساتید محترم باید عرض کنم که گزاشتن این نرم افزار ها هم خیلی خوبه درسته که نباید ماشینو بی کد کرد ولی وقتی خود مشتری میخاد کاری جز این کار نیست گاها مشتری به خاطر قیمت بالایه اجرت روشن کردن و کلد ساختن زورش میاد که خرج کنه و میگه اوستا فقط با کمترین هزینه اونو برام روشن کن یا اینکه چون میخاد ماشینو بفروشه میخاد این کار کمترین هزینه رو براش داشته باشه پس به نظر من این نرم افزارایی که دوستان و اساتید محترم در این سایت بسیار خوب میزارن کمال تشکر رو دارم ممنون از این سایت بسیار پر محتوا و برو بچه هایه بسیار خوب و همکارایه خوبم :redface: