PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گوشی نوکیا مدل 5200 صفحه ال سی دی سفید است

vida
2nd December 2010, 01:04
با سلام یک گوشی مدل 5200 هست زمانی که روشن می شود نوکیا میاد بعد صحفه سفید میا د فلش کردم جوابی نگرفتم فلتش عوض کردم بازم درست نشد از اساتید محترم درخواست کمک داشتم با تشکر

علي اصلاني
2nd December 2010, 13:49
با سلام یک گوشی مدل 5200 هست زمانی که روشن می شود نوکیا میاد بعد صحفه سفید میا د فلش کردم جوابی نگرفتم فلتش عوض کردم بازم درست نشد از اساتید محترم درخواست کمک داشتم با تشکر

دوست عزيز از سلامت lcd وبرد بالا مطمئن هستي واينكه گوشيت بالا مياد وزنگ ميخوره يا اينكه بالا نمياد ؟؟؟؟
گوشی کامل فلش میخوره؟
با چه باکسی میزنی؟
اگه ممکنه لوگ عملکرد رو اعلام کنید.

vida
2nd December 2010, 18:58
با سلام همکر محترم السیدی با برد بالا هردو سالم هستند زمانی که دکمه پاور فشار میدی نوکیا میادبعد صحفه سفید میشه با jaf فاش زدم فلش هم کامل کامل میگیره

علي اصلاني
5th December 2010, 09:37
با سلام همکر محترم السیدی با برد بالا هردو سالم هستند زمانی که دکمه پاور فشار میدی نوکیا میادبعد صحفه سفید میشه با jaf فاش زدم فلش هم کامل کامل میگیره

دوست من شما rettu و tahvo رو ریبال کنید و دوباره فلش بزن مشکلت حل میشه. بعد فلش هم با باکس reset factory بزن.

نتیجه اعلام شود

hamedmvi
15th April 2011, 18:55
با usb با آخرین ورژن فلش کنید 100% درست میشه

gsmparsian
2nd May 2011, 19:02
با سلام یک گوشی مدل 5200 هست زمانی که روشن می شود نوکیا میاد بعد صحفه سفید میا د فلش کردم جوابی نگرفتم فلتش عوض کردم بازم درست نشد از اساتید محترم درخواست کمک داشتم با تشکر دوست عزیز در صورتی که نوکیا بالا میاد و بعد صفحه صفید میشه و همیشه به صورت منظم این اتفاق میافته بدون شک ایراد از ای سی فلش گوشیتونه و طبیعتا از روی هر بردی که ای سی فلش بر میدارید سی پی یو همون برد رو هم باید به گوشی خودتون منتقل کنید یعنی تعویض ای سی فلش و سی پی یو باید همزمان انجام بشه حتی اگه فقط ای سی فلش خراب باشه توجه کنید این فقط در صورتیه که به طور منظم نوکیا بالا بیاد و بعد صفحه سفید بشه