PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فلشdvd

behzad2012
11th December 2010, 17:55
سلام دوستان من ايپرام وفلش dvd ailipu 3005 رامي خواستم
از همگي متشكرم

رامین فرهادی
11th December 2010, 18:24
سلام دوستان من ايپرام وفلش dvd ailipu 3005 رامي خواستم
از همگي متشكرم

سلام علیکم
لطف کنید قوانین سایت را مالعه کنید تا بعدا مشکلی برای شما پیش نیاید
چون عنوان پست خود را کامل و بصورت گویا ننوشتید برای درخواست خود جداگانه پست باز کردید که باید در بخش مربوطه عنوان می کردید و در نظر داشته باشید هنگام در خواست فایل ایپرام باید شماره ای سی cpu و ای سی فلش را می نوشتید
فلش این دستگاه به مدل 3003 در ارشیو موجود دارم یک عکسی از دستگاه در سایت قرار دهید اگر باهم مشابه بودند فایل را در اختیارتان قرار دهم

behzad2012
12th December 2010, 18:05
سلام علیکم

لطف کنید قوانین سایت را مالعه کنید تا بعدا مشکلی برای شما پیش نیاید
چون عنوان پست خود را کامل و بصورت گویا ننوشتید برای درخواست خود جداگانه پست باز کردید که باید در بخش مربوطه عنوان می کردید و در نظر داشته باشید هنگام در خواست فایل ایپرام باید شماره ای سی cpu و ای سی فلش را می نوشتید
فلش این دستگاه به مدل 3003 در ارشیو موجود دارم یک عکسی از دستگاه در سایت قرار دهید اگر باهم مشابه بودند فایل را در اختیارتان قرار دهم

خيلي مي بخشين استاد گرامي اشتباه شده از خود پستي گذاشتم چند تا عكس مي فرستم اگر مي شه كمكم كنيد

رامین فرهادی
12th December 2010, 18:40
خيلي مي بخشين استاد گرامي اشتباه شده از خود پستي گذاشتم چند تا عكس مي فرستم اگر مي شه كمكم كنيد

سلام علیکم
تنها این مدل را در ارشیو داشتم تست کنید انشاالله که جواب بده
مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک - نمایش پست تنها - فایل های ایپروم و فلش dvd و vcd چینی|||chini VCD DVD EepromFlash Dump (http://kiansat.kim/showpost.php?p=41963&postcount=43)