PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فایل فلش اسیو وایپرام یونیت ایمو بلایزرR I O

m.aminifar
28th December 2010, 00:55
فایل فلش اسیو وایپرام یونیت ایمو بلایزرR I O

مسعود سالاری
24th March 2011, 01:28
سلام
من قبلا مشابه این فابل رو بعبارتی خریدم
طرف هم واقعا میشناسم سالها با هم کار کردیم ایشون 100٪ مطمئن بود از فایل حتی جواب هم گرفته بود
اما من با 10 با امتحان نتونستم
آیا شما این فایل رو تست کردید ؟؟؟ روش خاصی داره
ایشون به بنده گفنتد سویچ رو یه لحطه باز کنم ایمو که چشمک زد ببندم سوئیچ رو بعد استارت
اما نشد که نشد
ولی ماشینو یکی از همکارام بعد از تلاش من تحویل گرفت و براحتی روشن کرد
؟؟؟؟ بهم گفت تو کارت درست بوده فقط ایموبلایزر رو خام نکرده بودی ؟؟؟؟
دستگاهشم super scane که تا جایی که من میدونم با دادن شماره شاسی ریو کد سوییچ و ... میده
ممنون میشم راهنمائیم کنید ( بنده همکار - شریک و داماد آقای چیت بند هستم :friends:)

m.aminifar
24th March 2011, 12:32
سلام
من قبلا مشابه این فابل رو بعبارتی خریدم
طرف هم واقعا میشناسم سالها با هم کار کردیم ایشون 100٪ مطمئن بود از فایل حتی جواب هم گرفته بود
اما من با 10 با امتحان نتونستم
آیا شما این فایل رو تست کردید ؟؟؟ روش خاصی داره
ایشون به بنده گفنتد سویچ رو یه لحطه باز کنم ایمو که چشمک زد ببندم سوئیچ رو بعد استارت
اما نشد که نشد
ولی ماشینو یکی از همکارام بعد از تلاش من تحویل گرفت و براحتی روشن کرد
؟؟؟؟ بهم گفت تو کارت درست بوده فقط ایموبلایزر رو خام نکرده بودی ؟؟؟؟
دستگاهشم super scane که تا جایی که من میدونم با دادن شماره شاسی ریو کد سوییچ و ... میده
ممنون میشم راهنمائیم کنید ( بنده همکار - شریک و داماد آقای چیت بند هستم :friends:)

سلام:اقای سالاری بنده هم این فایل هارو خریداری کردم خودم تست نکردم ولی از شخصی که خریدم مطمن شما اگر امکان تست دارین انجام بدین ونتیجه اعلام کنید با تشکر

A.shahryar
26th April 2011, 11:35
سلام:اقای سالاری بنده هم این فایل هارو خریداری کردم خودم تست نکردم ولی از شخصی که خریدم مطمن شما اگر امکان تست دارین انجام بدین ونتیجه اعلام کنید با تشکر

با سلام دوستان فايل ECU و ICU ريو ذكر شده بدون مشخص بودن كد سوئيچ آن غير قابل استفاده است شما مي توانيد با مشخص بودن كد سوئيچ و تعويض برنامه ECU و ICU بدون تهيه سوئيچ خام (در خودرو ريو نياز به تعويض سوئيچ نمي باشد و كد قابل تغيير مي باشد )
اقدام به تعريف سوئيچ نمائيد.
بنده فايل هايي را در اختيار دارم و حداقل 20 خودرو ريو را با اين فايل ها روشن نموده ام و كاملا تست شده در صورت نياز درخواست نمائيد تا آپلود كنم .

m.aminifar
26th April 2011, 11:48
با سلام دوستان فايل ECU و ICU ريو ذكر شده بدون مشخص بودن كد سوئيچ آن غير قابل استفاده است شما مي توانيد با مشخص بودن كد سوئيچ و تعويض برنامه ECU و ICU بدون تهيه سوئيچ خام (در خودرو ريو نياز به تعويض سوئيچ نمي باشد و كد قابل تغيير مي باشد )
اقدام به تعريف سوئيچ نمائيد.
بنده فايل هايي را در اختيار دارم و حداقل 20 خودرو ريو را با اين فايل ها روشن نموده ام و كاملا تست شده در صورت نياز درخواست نمائيد تا آپلود كنم .

سلام:دوست گرامی برنامه های مورد نظر اپلود کنید شاید گره ای از کار کسی در صورت نیاز باز کنه وهم خدارو خوش بیاد وهم بنده خدا رو

A.shahryar
26th April 2011, 12:34
سلام:دوست گرامی برنامه های مورد نظر اپلود کنید شاید گره ای از کار کسی در صورت نیاز باز کنه وهم خدارو خوش بیاد وهم بنده خدا رو

به روي چشم جناب اميني فر

فايل زير مربوط به ECU و ICU ريو كاملا سالم و تست شده با كد 11111

aligoli24
26th February 2012, 16:20
کد سویچ ریو را میتوانید از روی فایل icuدر بیاورید
در خط 020 ثبت شده

mehdivahedi
2nd August 2014, 00:27
این کد رو میشه بدون دستگاه وارد کرد؟ لطفا توضیح بدید

sajadnasirpor
2nd August 2014, 09:57
این کد رو میشه بدون دستگاه وارد کرد؟ لطفا توضیح بدید