PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک مخصوص درخواست نقشه و مانوئل سرویس جاروبرقی

pal-electronic
8th January 2011, 14:47
سلام
لطفا درخواست خود را در خصوص نقشه و مانوئل سرویس جاروبرقی ها با ذکر نام و مدل کامل دستگاه در این تاپیک بیان کنید

aria3058
21st May 2011, 11:09
با سلام وعرض خسته نباشيد خدمت شما بزرگواران كه مردم را راهنمائي ميكنيد تا مشكلات فنيشان
حل كنند كه كار بسيار خداپسندانه اي است ومطمئن باشيد پيش خداوند اجر فراوان داريد.
بعد من اين بار اولم است كه عضو سايت شما شدم وخيلي خوشحالم كه اگر ممكن است شماي فني
مدار كولر آبي وجارو برقي درسايت بگذاريد با تشكر آريائي

pal-electronic
21st May 2011, 12:11
با سلام وعرض خسته نباشيد خدمت شما بزرگواران كه مردم را راهنمائي ميكنيد تا مشكلات فنيشان
حل كنند كه كار بسيار خداپسندانه اي است ومطمئن باشيد پيش خداوند اجر فراوان داريد.
بعد من اين بار اولم است كه عضو سايت شما شدم وخيلي خوشحالم كه اگر ممكن است شماي فني
مدار كولر آبي وجارو برقي درسايت بگذاريد با تشكر آريائي

دوست عزیز سلام
ابتدا خدمت گل شما عرض کنم که شما در تاپیک نامربوط ایجاد پست نمودید و پست شما به اینجا منتقل شد
دوم اینکه باید نام و مدل دستگاه ها را به طور کامل بیان فرمایید (البته در بخش مربوطه خود )
سوم اینکه هم اکنون نیز تعداد محدودی نقشه در سایت وجود دارد و اگر کاربران و یا حتی شما درخواست جدیدی ارائه نمایید ، بلافاصله در سایت قرار خواهد گرفت ، متاسفانه شما به دلیل اینکه عضو گروه ویژه سایت VIP نیستید ، اجازه دانلود آنها را نخواهید داشت
برای کسب اطلاعات بیشتر به این لینک (http://kiansat.kim/showthread.php?t=7633) مراجعه فرمایید
موفق باشید

sdewderst
18th October 2013, 11:29
سلام اگه امکان داره نقشه دیمر جارو برقی اسنوا 1700 وات رو بذارید یه دونه ترانسیستور در اثر اتصالی ترکیده شمارش مشخص نیست ممنون