PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدیریت محترم بخش کامپیوتر : مشاوره در خصوص خرید یک سیستم رایانه

pal-electronic
13th January 2011, 10:36
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت محترم بخش کامپیوتر جناب عالیشاهی عزیز

بنده در تکاپوی خرید یک سیستم (کیس) در حدود 400 هزار تومان می باشم !
لذا خواهشمند است عنایت نموده و یک لیست از موارد و قطعاتی که با یکدیگر همخوانی داشته باشند و کاربرد آن در مصارف گرافیکی نیمه حرفه ای و اینترنتی باشد را بفرمایید

مادر برد :
هارد :
رم :
سی پی یو :
دی وی دی رایتر :
پاور :
کارت گرافیک :

صمیمانه از زحمات شما تشکر و قدردانی مینمایم
موفق باشید

Meisam-Alishahi
13th January 2011, 18:15
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت محترم بخش کامپیوتر جناب عالیشاهی عزیز

بنده در تکاپوی خرید یک سیستم (کیس) در حدود 400 هزار تومان می باشم !
لذا خواهشمند است عنایت نموده و یک لیست از موارد و قطعاتی که با یکدیگر همخوانی داشته باشند و کاربرد آن در مصارف گرافیکی نیمه حرفه ای و اینترنتی باشد را بفرمایید

مادر برد :
هارد :
رم :
سی پی یو :
دی وی دی رایتر :
پاور :
کارت گرافیک :

صمیمانه از زحمات شما تشکر و قدردانی مینمایم
موفق باشید

هوالعليم

با سلام خدمت دوست عزيزم جناب پناهي ببخشيد كه دير جوابتون رو دادم ، سعي كردم كه با اين مبلغي كه فرمايش كرديد بهترين قطعات را تا سطح مبلغ پيشنهادي شما ، پيشنهاد كنم .

MAINBOARD: GIGA GA-P41T-ES3G

CPU:INTELL E6600 BOX

RAM: PATRIOT 2G BUS 800 UP TO 1066

HARD DISK:SAMSUNG 1TB 32M B

ODD: DVD RW DRU8705/24X SONY

POWER: Thermaltake 400w RE

VGA: XFX ATI HD5450 1G DDR3

موفق باشيد

dost0012
16th January 2011, 20:19
مادر برد :
هارد :
رم :
سی پی یو :
دی وی دی رایتر :
پاور :
کارت گرافیک مي خواستم يک سيستم بخرم که کارت دي وي بي اچ دي را ساپرت کند ودرنشان دادن کانال هاي اچ دي مشکلي پيدا نکند وقيمت سيستم نيز زياد بالا نباشد چه سيستم بايد بخرم لطفا راهنمايي کنيد

Meisam-Alishahi
16th January 2011, 21:10
مادر برد :
هارد :
رم :
سی پی یو :
دی وی دی رایتر :
پاور :
کارت گرافیک مي خواستم يک سيستم بخرم که کارت دي وي بي اچ دي را ساپرت کند ودرنشان دادن کانال هاي اچ دي مشکلي پيدا نکند وقيمت سيستم نيز زياد بالا نباشد چه سيستم بايد بخرم لطفا راهنمايي کنيد

هوالعليم

با سلام ، دوست خوبم اگر نمي خواهيد زياد هزينه كنيد سيستمي كه به جناب پناهي پيشنهاد دادم را ، به شما هم پيشنهاد ميكنم با اين سيستم شما با كارت مورد نظر هيچ مشكلي نخواهيد داشت.

موفق باشيد

a1b2
17th April 2011, 10:00
سلام به دوستان عزيز
من نياز به يك ميكروفن براي كامپيوتر خانگي را داشتم آيا از ميكروفن بلوتوس دار بخرم يا خير
و چه برندي بگيرم بهتره و البته يو اس بي بلوتوس هم ندارم بايد بخرم
لطف كنيد ممنون ميشم راهنمايي كت

dost0012
5th May 2011, 20:29
یک لب تاپ برای استفاده دانلود افلاین با کارت اچ دی ودیدن کانالهای اچ دی چه مدلی بخرم که قیمتش مناسب باشد وبرای استفاده از کانالهای فول اچ دی مشکلی نداشته باشد

من مادربوردم mainboradbistarp4m900-m7feاست و سی پی یو*****intel2.6ورم 512 وگرافیک هم انبرد است اگر بخواهم یک کارت دی وبی فول اچ دی بخرم باید کدام را عوض کنم وچی بخرم وقیمت هر کدام چقدر است ایا کارکرده اش تو بازار است وایا سیستم من با کارت دی وی بی معمولی هم به مشکل بر می خورد