PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبدیل سشوار به هیتر

reza_zolfi2005
15th January 2011, 20:22
سلام من یک سشوارفلزی معمولی را المنت شودر اوردم یک المنت 250 وات گرفتم و با کمی کشش فنردورفیبر نسوز پی چیدم و سعی کردم که در اخر المنت کامل پیچیده شود تا مقاوت
ان کم نشود بعدباسری کردن یک دیود دور موتور را کم کردم
و یک تکه لوله انتن رادیو راروی ورقی نصب نمودم و داخل لوله سشوارگذاشتم و ان راسفت کردم با یک فشارباد و داغی معمولی بدون فشاری بر روی موتورسشوار قطعات راگرم و
ایسی فلش رسیور رابه راحتی تعویض تعویض نمودم

ARIYA
16th January 2011, 07:39
سلام من یک سشوارفلزی معمولی را المنت شودر اوردم یک المنت 250 وات گرفتم و با کمی کشش فنردورفیبر نسوز پی چیدم و سعی کردم که در اخر المنت کامل پیچیده شود تا مقاوت
ان کم نشود بعدباسری کردن یک دیود دور موتور را کم کردم
و یک تکه لوله انتن رادیو راروی ورقی نصب نمودم و داخل لوله سشوارگذاشتم و ان راسفت کردم با یک فشارباد و داغی معمولی بدون فشاری بر روی موتورسشوار قطعات راگرم و
ایسی فلش رسیور رابه راحتی تعویض تعویض نمودم

درود
ابتکار جالبی بود . البته بهتر بود به جای دیود از یک مدار دیمر استفاده میکردید تا
سرعت گردش موتور و شدت باد خروجی و حرارت هم قابل کنترل شود

reza_zolfi2005
16th January 2011, 12:57
درود
ابتکار جالبی بود . البته بهتر بود به جای دیود از یک مدار دیمر استفاده میکردید تا
سرعت گردش موتور و شدت باد خروجی و حرارت هم قابل کنترل شود

سلام اقای احسانپور به نقطه جالبی اشاره کردید ولی فکر اونم کرده بودم و با نصب دریچه ای پشت هواکش با کم و زیاد دریچه گرماشو کم و زیاد میکنم با تشکر