PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک فوری در موردآپگرید XBOX ARCED

panasonic
16th January 2011, 22:21
طبق روش آپگرید کردم ولی بازیهای جدید رو اجرا نمیکند از کسی شنیدم سخت افزاری باید اپگرید شود لطفا راهنمایم کنید

panasonic
17th January 2011, 22:24
چرا کسی کمک نمیکنه خواهش از مدیران

ARIYA
18th January 2011, 04:54
طبق روش آپگرید کردم ولی بازیهای جدید رو اجرا نمیکند از کسی شنیدم سخت افزاری باید اپگرید شود لطفا راهنمایم کنید

درود
اینطور که شنیدم فعلا نرم افزار جدید برای اپدیت نیست وباید صبر کنید تا ماکروسافت
نرم افزار جدید را ارائه دهد تا این مشکل برطرف شود و در سایتهای دیگر هم گفته بودند
که احتمالا از این به بعد این کنسول سی دی های غیر اصلی را ساپورت نخواهد کرد مگر
اینکه هک شود و نرم افزار آن در نت قرار گیرد

panasonic
18th January 2011, 10:55
اما جایی هست این کار را انجام میده پس ان چکار میکنه که ما نمیتونیم

ARIYA
19th January 2011, 02:37
اما جایی هست این کار را انجام میده پس ان چکار میکنه که ما نمیتونیم

درود
این موضوعی که گفتم مربوط به سه ماه گذشته تا الان مشود . اگر تو این مدت کسی
این کار را کرده است حتما نرم افزارآپدیت فریمور دستگاه را پیدا کرده است اما من تو
نت چیزی ندیدم اما اگر پیدا کنم حتما برای شما قرار خواهم داد

panasonic
19th January 2011, 04:10
من پرسیدم چرا با توجه با اپگرید( بازیهای جدید اجرا نمیشود)جواب دادید اپگریدبرای این کار نیست ولی در جایی دوستم داده اپگرید کرده وبازیهای جدید اجرا میشود
لطفا یکی جواب منطقی بده با تشکر:shad1::shad1:

ARIYA
19th January 2011, 04:38
من پرسیدم چرا با توجه با اپگرید( بازیهای جدید اجرا نمیشود)جواب دادید اپگریدبرای این کار نیست ولی در جایی دوستم داده اپگرید کرده وبازیهای جدید اجرا میشود
لطفا یکی جواب منطقی بده با تشکر:shad1::shad1:

دوست گرامی چرا برای سئوال خود دوباره تاپیک باز میکنید ؟ پست شما به همین تاپیک منتقل شد
این لینک آخرین آپدتی هست که تو نت هست حجمش زیاده اگر سرعت دانلودتان خوبه دانلودش کنید

DOWN LOAD (http://download.microsoft.com/download/1/D/8/1D8C09BE-278E-41CD-98BE-EB9188128227/$SystemUpdate9199.zip)

panasonic
20th January 2011, 01:23
دوست گرامی چرا برای سئوال خود دوباره تاپیک باز میکنید ؟ پست شما به همین تاپیک منتقل شد
این لینک آخرین آپدتی هست که تو نت هست حجمش زیاده اگر سرعت دانلودتان خوبه دانلودش کنید

DOWN LOAD (http://download.microsoft.com/download/1/D/8/1D8C09BE-278E-41CD-98BE-EB9188128227/$SystemUpdate9199.zip)

با سلام چون دیدم کسی جواب نمیده تاپیک مجدد زدم معذرت