PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : توضیح درمورد دانلود سرد پراید

احمد برقکار
20th January 2011, 23:37
سلام به همه مشتریان میگن صبح ماشین هاشون خوب روشن نمیکنه بعد از چند دقیقه که گرم شد مشکلی نداره طوری که خودشون میگن تو دستگاه استپ موتور وسنسور اکسیجن وپتانسیومتر و خوبه باتری رو هم تست میکنم مش کلی نداره شده برای بعضی فشنگی اب رو هم عوض میکنم فایده نداره انجکتور ها هم تمیز و عالی میخواستم بدونم دانلود سرد چه تغیراتی انجام میده و برای ایرادی که نوشتم کارایی داره

m.aminifar
23rd January 2011, 02:41
سلام به همه مشتریان میگن صبح ماشین هاشون خوب روشن نمیکنه بعد از چند دقیقه که گرم شد مشکلی نداره طوری که خودشون میگن تو دستگاه استپ موتور وسنسور اکسیجن وپتانسیومتر و خوبه باتری رو هم تست میکنم مش کلی نداره شده برای بعضی فشنگی اب رو هم عوض میکنم فایده نداره انجکتور ها هم تمیز و عالی میخواستم بدونم دانلود سرد چه تغیراتی انجام میده و برای ایرادی که نوشتم کارایی داره

سلام :احمد اقا برنامه اصلاح سرد برای ماشنهای که صبح زیاد استارت می خوردن تاروشن بشن البته فقط برای پراید فقط مورد استفاده قرار می گیره

امینی
23rd January 2011, 22:24
سلام :احمد اقا برنامه اصلاح سرد برای ماشنهای که صبح زیاد استارت می خوردن تاروشن بشن البته فقط برای پراید فقط مورد استفاده قرار می گیره
سلام . فایل برنامه اصلاه سرد را کجا اپلود شده و برای چه مدل ایسیو است

m.aminifar
23rd January 2011, 22:44
سلام . فایل برنامه اصلاه سرد را کجا اپلود شده و برای چه مدل ایسیو است

سلام : از اینجا دانلود کنید

نرم افزار دستگاه تبديل ايسيو - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک (http://kiansat.kim/showthread.php?t=18553)

امینی
24th January 2011, 00:18
سلام : از اینجا دانلود کنید

نرم افزار دستگاه تبديل ايسيو - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک (http://kiansat.kim/showthread.php?t=18553)
دوست عزیز فقط فایل ایپرامش رو میخواستم ( نرم افزار شما سخت افزار خودش را میخواهد )

m.aminifar
24th January 2011, 00:52
دوست عزیز فقط فایل ایپرامش رو میخواستم ( نرم افزار شما سخت افزار خودش را میخواهد )

دوست گرامی این برنامه داخل cpu ایسیو VALEOهست ویک ایراد شرکتی فکر نمی کنم کار راحتی باشه که CPU از روی برد در بیاریم و پروگرام کنیم

امینی
24th January 2011, 01:02
دوست گرامی این برنامه داخل cpu ایسیو VALEOهست ویک ایراد شرکتی فکر نمی کنم کار راحتی باشه که CPU از روی برد در بیاریم و پروگرام کنیم
یعنی 95160 را فلش کنیم حل نمیشه

m.aminifar
24th January 2011, 12:16
یعنی 95160 را فلش کنیم حل نمیشه

دوست گرامی CPUایسیی که 4 طرفش پایه هست و144 پایه :13:داره

امینی
24th January 2011, 22:06
دوست گرامی CPUایسیی که 4 طرفش پایه هست و144 پایه :13:داره
نه دوست عزیز منظورم ایسی ایپرام بود

farzad822
24th January 2011, 23:04
کسی میدونه cpu 273 چقدر حافظه داخلی داره و اطلاعات داخل 95160 چه فرقی با اطلاعات داخل حافظه cpu دارد

محمد دهقان
27th January 2011, 16:27
کسی میدونه cpu 273 چقدر حافظه داخلی داره و اطلاعات داخل 95160 چه فرقی با اطلاعات داخل حافظه cpu دارد

سلام
به این تاپیک مراجعه و مطالعه کنید لطفا"
هم فکری برای ساخت دستگاه تبدیل ECU - صفحه 5 - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک (http://kiansat.kim/showthread.php?t=18502&page=5)

A.shahryar
18th May 2011, 15:54

با سلام حافظه داخلي CPU 832 KB مي باشد و چنانچه به دانلود اين ECU و يا دستگاه تبديل ECU و دستگاه پروگرمر مربوطه دسترسي نداريد طبق اطلاعيه فني شركت سايپا در هنگام صبح سوئيچ را به مدت يك دقيقه باز نگه داريد و بعد از يك دقيقه خودرو با يك استارت روشن مي گردد.

amir_8
11th June 2011, 09:49
اينترفيسي در بعضي از نمايندگيهاي مجاز سايپا وجود دارد كه اين دانلود را از سوكت عيب ياب انجام ميدهد.
اين مشكل روي برخي از ECU هاي VALEO با شماره سريال 3224710010 بيشتر شايع است و بروز اين مشكل در زمستان است . بدين صورت كه صبحها با چند استارت خودرو روشن ميشود .
ولي طبق فرمايش دوست عزيزمون آقا شهريار ، سايپا اين مشكل را با باز گذاشتن سوئيچ به مدت يك دقيقه مشكل لحظه اي برطرف ميشود .
در ضمن اين مشكل با ايپرام زدن حل نميشه.

asghar_ahozarin
19th July 2011, 11:38
سلام اگر سوییچ را به مدت 1دقیقه باز بگذاریم با توجه به ضد سرقت بودن ایسیو خودرو روشن نخواهد شد

A.shahryar
5th August 2011, 15:26
سلام اگر سوییچ را به مدت 1دقیقه باز بگذاریم با توجه به ضد سرقت بودن ایسیو خودرو روشن نخواهد شد

خدمت دوستان عزيز

حميد ذوالعلا
5th August 2011, 16:56
بله دوست عزيز اين مشكل با برنامه دانلود:اصلاح استارت سرد براي پرايد والئو برطرف ميشود.كه بنده اينكار را با دستگاه تبديل ecu انجام ميدهم.در غير اينصورت صبحهاسوئيچ بمدت 1 دقيقه باز باشد.