PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چگونه دنده شکسته چرخ دنده های پلاستیکی را ترمیم کنیم ؟

pal-electronic
26th January 2011, 22:09
با سلام خدمت دوستان و همکاران عزیز
آیا از دوستان برای ترمیم و بازسازی دنده های شکسته چرخ دنده های پلاستیکی ترفندی ، شگردی .... چیزی در چنته دارد ؟
یادمه چندسال پیش یکی از مواد دندانسازی برای اینکار استفاده میکرد !
به طوری که با خمیر مخصوص ساخت دندان ، قالب چرخ دنده را ایجاد میکرد و از روی ان چرخ دنده ای درست میکرد !
منتظر نظرات دوستان هستم
موفق باشید

yeknaz3
9th February 2011, 15:08
سلام حاج محمداقا اگه موردقبول واقع بشه میتونم براتون از پولی استر درست کنم اگه کمکی ازدستم بربیاد خدمتگذارم تشکرفراوان دارم اززحماتتون

pal-electronic
9th February 2011, 15:16
سلام حاجمحمداقا اگه موردقبول واقع بشه میتونم براتون از بولی استر درست کنم اگه کمکی ازدستم بربیاد خدمتگذارم تشکرفراواندارم اززحماتتون

سلام دوست عزیز
لطفا بیشتر توضیح میدهید ؟
بفرمایید که چگونه با پلی استر میتوان چرخ دنده را ترمیم کرد ویا اینکه یک چرخ دنده ساخت !
اگر اطلاعات و تجربه خاصی در این زمینه دارید بفرمایید تا بنده و دیگر دوستان نیز از آن استفاده کنیم
با تشکر
موفق باشید

yeknaz3
5th March 2011, 08:03
باعرض سلام وادب واحترام حدمت اقای حودم نمونه چرحدنده شگسته شده رابه ههمدیگه چسبانده وبا گچ قالب گرفته وبعدچرحدندهرا بیرون اورده با مواد بولی استر میریزید داحل قالب و دو مواد افزودنی مکمل دارد که یکی شتابدهنده ویکی سحت کننده است کههراندازه بخواهید سحتترشود چند قطره اضافه میکنیدباشرمندگی وتشکر