PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست Flash Downloader

hajkhurus
16th December 2010, 11:54
دوستان درود بر شما خواهشمندم اگر برنامه مربوط به آپدیت کردن تلوزیونهای ال سی دی رو دارید در قسمت مربوطه بگذارید تا سایر تعمیرکارها هم استفاده کنند.
در قسمت مربوط به ال سی دی های سامسونگ یکی از دوستان هم سفارش دادند اما تا به حال کسی توجه نکرده برای همین من در اینجا خواهش می کنم اسم برنامه هم Flash Downloader هست برای سامسونگ و خواهش می کنم هر چی فایل و برنامه برای انواع مارکها دارید بذارید تو سایت تا سایر تعمیرکاران از این بدبختی نجات پیدا کنند
با سپاس

غدیر
16th December 2010, 15:11
دوست گرامی تلویزیونهای ال سی زمان زیادی نیست که وارد بازار شده وشما نباید توقع داشته باشید که مثل بقیه تلویزیونها فایلشان موجود باشد وبه راحتی دراختیار دیگران قرار بگیر د این فایلهای آبدیت دراختیار نمایندگیهای مجاز است وشما صبور باشید درآینده کم کم فایل ایپرام وفلش قرار خواهد گرفت. همانطور که مییدانید برداشتن آی سی وذخیره برنامه آن ریسک می طلبد واگر مشکلی پیدا کند هزینه هنگفتی روی دست تعمیر کار خواهد گذاشت.

ARIYA
17th December 2010, 05:15
دوستان درود بر شما خواهشمندم اگر برنامه مربوط به آپدیت کردن تلوزیونهای ال سی دی رو دارید در قسمت مربوطه بگذارید تا سایر تعمیرکارها هم استفاده کنند.
در قسمت مربوط به ال سی دی های سامسونگ یکی از دوستان هم سفارش دادند اما تا به حال کسی توجه نکرده برای همین من در اینجا خواهش می کنم اسم برنامه هم Flash Downloader هست برای سامسونگ و خواهش می کنم هر چی فایل و برنامه برای انواع مارکها دارید بذارید تو سایت تا سایر تعمیرکاران از این بدبختی نجات پیدا کنند
با سپاس

درود
بهتر بود در تاپیک جداگانه درخواست میکردید
به این تاپیک مراجعه کنید :

نرم افزارهای flashdownloader و mtktool - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک (http://kiansat.kim/showthread.php?p=42548#post42548)

ذوالفقاری
17th December 2010, 09:39
گذاشتن شماره تلفن بدون موافقت مدیر کل ممنوع ست