PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزار کد کلید (برای بد کد کردن و بدست آوردن کد کلید ECU)

masoud1341
31st January 2011, 05:20
با عرض سلام
نرم افزاری که تقدیم میکنم برای بد کد کردن و یا بدست آوردن کد کلید از ECU میباشد
امیدوارم مورد پسند باشد
پیروز و سربلند باشید

kordstan
3rd February 2011, 03:36
. شما که عنایت میکنی ومارو هدایت میکنی .

. اما نرم افزار میذاری دست مریضات اما عزیز دل کاربرد
نرم افزار را بگویید و واسه همکارانتان توضیحات بدید .
من کاربردش را میدونم یکی دیگه که نمیدونه
هرکی بیکار شد میره سایتهای روسی یا ارو.. را سرچ میکنه چهار برنامه دانلود میکنه .میاد میذاره رو سایت.
من تو چندین سایت برون مرزی فعالیت دارم اگر اینارو بذاری بهت میخندن
حرفم فقط با این بنده خدا نیست با تمام بچه های سایته
جهت بهبود سایت عنایت بکنید کنترل کنید هرکسی میبینید چندین ستاره بالا سرش یا پسوندی بهش دادید.
مسولئین کنترل کنید .

حقیقت داره ... میشه

pal-electronic
3rd February 2011, 14:32
[QUOTE=kordstan;49964]. شما که عنایت میکنی ومارو هدایت میکنی .

هرکی بیکار شد میره سایتهای روسی یا ارو.. را سرچ میکنه چهار برنامه دانلود میکنه .میاد میذاره رو سایت.
جهت بهبود سایت عنایت بکنید کنترل کنید هرکسی میبینید چندین ستاره بالا سرش یا پسوندی بهش دادید.
مسولئین کنترل کنید .

حقیقت داره ... میشه

آقای کردستان عزیز و محترم سلام ، خسته نباشید
اول اینکه آقا مسعود یکی از مدیران محترم سایت می باشند و اینگونه طرز بیان شما در مورد ایشان جایز و درست نیست !
دوم اینکه ایشان در مورد فایل پیوستی خود توضیح داده و کاربرد آن را بیان نمودند !
سوم اینکه اگر شما می فرمایید در سایت های برون مرزی عضو هستید و فعالیت می کنید ، پس بهتر است در سایت های داخلی نیز اطلاعات و تجربیات خود را در اختیار عموم قرار دهید تا همگان پی به هویت مبارک جنابعالی ببرند و شما هم عضو تیم مدیریتی سایت شوید !
چهارم اینکه اگر شما از فایل پیوست شده توسط ایشان اطلاع دارید بفرمایید که چیست ؟ و کاربرد آن را بیان کنید !
پنجم اینکه ، شما که این فایل را دانلود نکردید ، پس چگونه از محتویات آن اطلاع دارید که چیست ؟
هیچ یک از مدیران سایت حقوقی دریافت نمی کنند و حتی برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات خود در سایت ، وقت و هزینه های هنگفتی صرف می کنند و تنها هدفی که دارند ، مرتفع نمودن مشکلات کاربران و پاسخ به سوالات و درخواست آنهاست !
ما در سایت از هیچ کاربر و مدیری طلب نداریم که به آنها عرض کنیم چرا و به چه علت فعالیت ندارید و یا چرا اینگونه فایل ها را در سایت آپلود می کنید !
گاها پیش امده که کاربران و مدیران عزیز قوانین سایت را نادیده میگیرند و در ارسال پست دچار مشکل میشوند که اگر به دقت ملاحظه بفرمایید ، میبینید که آن پست توسط بنده یا مدیران دیگر ویرایش شده یا می شود !
نکته مهمی که باید به آن اشاره کنم این است که تشویق و انتقاد مکمل یکدیگرند !
شما در این سایت 28 پست ارسال نموده اید و همه آنها هم انتقاد بوده و کنایه !ولی برای یکبار هم از کلید تشکر استفاده نکرده اید !
حالا یک سوال از شما دارم : آیا از اطلاعاتی که دوستان زحمت کشیدند و در سایت قراردادند ، حتی یکی از انها هم مشکلی از مشکلات شما را مرتفع نکرده که از هیچ یک از انها تشکر نکرده اید ؟
اینگونه که معلوم است شما دارید جو سایت را برهم میزنید و باعث دلچرکین شدن مدیران عزیز نسبت به فعالیت و همکاریشان با سایت میشوید
البته مدیران عزیز ما مدیران طوفان دیده هستند و با این بادها نمی لرزند
ما اول از هرچیز یک ایرانی هستیم و ایران و ایرانی یعنی تمدن هزاران ساله با سوابق فرهنگی درخشان
پس از شما و تمام کاربران و مدیران سایت خواهشمندم که به یکدیگر احترام بگذارید و در طرز بیان و رفتار خود کمی تجدید نظر کنید ، چراکه در این بین افراد سودجویی پیدا میشوند و......
موفق باشید

masoud1341
6th February 2011, 09:16

مسولئین کنترل کنید .

حقیقت داره ... میشه

با سلام
دوست من اگر به نام برنامه توجه کنید می فهمید که این نرم افزار برای حذف کد کلید و یا مشخص شدن کد چهار رقمی ECU می باشد و اکثریت کاربران در این سایت با توجه به تحصیلات شان و آشنایی با زبان انگلیسی احتیاج به آموزش ندارد چون استفاده از این برنامه ساده است بماند تعدادی کمی از دوستان ؟ بخاطر کمی معلومات باید خیلی زحمت بکشند تا استفاده از نرم افزار را یاد بگیرند . در مورد اینکه در سایت های دیگر فعالیت می کنید به ما رابطی ندارد و اگر خیلی هنرمندید یک برنامه برای ما در رابطه به کم کردن کیلومتر بنویسید. و لطف کنید اعلام کنید در سایت های دیگر چه برانامه هایی ارسال کردید . آیا بغیر از اینکه از سایتی به سایت دیگر برنامه ارسال کردید هنر دیگری دارید که فکر نمی کنم همین کار را نیز بلد باشید . در ضمن اگر از این نرم افزار استفاده کرده اید از کجا دانلود کرده اید و کسی که این برانامه را ارسال کرده حتما خیلی از کاربران سایت های دیگر به نویسنده برنامه و همچنین به ارسال کننده خندیده اند و بیشتر به کسی که آنرا دانلود کرده و کارکرد آنرا بلد است؟:104:

محمد دهقان
6th February 2011, 17:19
سلام
دوستان عزیز ما در اینجا جمع شده ایم تا با تبادل اطلاعات بار علمی هم رو بیشتر کنیم نه اینکه نداشته های هم رو به رخ بکشیم
این رفتارهای شایسته شخصیت ما نیست

m.aminifar
6th February 2011, 21:00
سلام :دوستان برنامه ای برای DE-CODE کردن ایسیو VALEO J-34&J-35پیدا میشه :felizcumple:

amir_8
2nd May 2011, 17:39
با عرض سلام

نرم افزاری که تقدیم میکنم برای بد کد کردن و یا بدست آوردن کد کلید از ECU میباشد
امیدوارم مورد پسند باشد
پیروز و سربلند باشید

آقا masoud1341 عزيز سلام و خسته نباشيد
ميشه راهنمايي بفرماييد اين نرم افزار روي چه خودرو هايي جواب ميده ؟

ebrahimtop
28th January 2012, 22:58
خیلی از راهنمایی شما متشکریم دوست عزیز...

mogtaba33
4th October 2012, 15:19

مسولئین کنترل کنید .

حقیقت داره ... میشه

با سلام ميشه آدرس چند تا از اين سايتهاي برون مرزي را بدهيد. آخه من مشكل در ليفان 520 دارم كسي پيدا نشد راهنمايي كنه با تشكر