PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ماشین لباسشوئی شارپ آب گیری قطع نمی شود

morteza2255
3rd February 2011, 22:45
سلام اساتید محترم

من یه ماشین لباسشوئی شارپ دارم که از گناوه خریدم البته استوک....وتاکنون چندین مارک مختلف از اونجا خریدم برای فامیلها واشناهام که همه بخوبی کار میکنه ...اما این یکی که من خریدم شارپ ساخت 2007میلادی هستش..وتمام اتوماتیک صددرصد هشتش با خشک کن....واما مشکل...

وقتی که ماشین رو روشن میکنیم وتنضیمات شستشو رو ثبت میکنیم وشروع میکنه به تعین وزن لباس برای ریختن اب...همینطور اب میریزه تا ماشین پر بشه از اب وبه هیچ وجه اب قطع نمیشه مه بره به مرحله شستشو....لطفا بگین چیکارش میتونم بکنم....
ممنون میشم کمکم کنید....

hasanzsat
22nd February 2011, 00:50
با سلام : تمامی ماشینهای لباسشویی برای کنترل سطح ابگیری از قطعه ای بنام هیدروستات استفاده می کنند .احتمالا قطعه مورد نظرخراب شده برای تست شلنگ ورودی به هیدروستات را باز کنید وبا دهان درون ان بدمید ماشین باید شروع به کار کند.

imanpak
7th April 2011, 15:38
سلام اساتید محترم

من یه ماشین لباسشوئی شارپ دارم که از گناوه خریدم البته استوک....وتاکنون چندین مارک مختلف از اونجا خریدم برای فامیلها واشناهام که همه بخوبی کار میکنه ...اما این یکی که من خریدم شارپ ساخت 2007میلادی هستش..وتمام اتوماتیک صددرصد هشتش با خشک کن....واما مشکل...

وقتی که ماشین رو روشن میکنیم وتنضیمات شستشو رو ثبت میکنیم وشروع میکنه به تعین وزن لباس برای ریختن اب...همینطور اب میریزه تا ماشین پر بشه از اب وبه هیچ وجه اب قطع نمیشه مه بره به مرحله شستشو....لطفا بگین چیکارش میتونم بکنم....
ممنون میشم کمکم کنید....

با سلام
همونطور که دوست عزیمون فرمودن مشکل میتونه از خرابی هیدروستات باشه....هیدروستات یک قطعه گرد معمولا پلاستیکیه که 3 یا 6 فیش بهش وصله...بعلاوه یک شیلنگ نازک شبیه شلنگ سرم....ایراد میتونه از بیرون اومدن شلنگ هیدروستات باشه...چک کنید که شلنگ از بالا و پایین در جای خودش باشه....شلنگ سوراخ نباشه و هوا نده.....خود هیدروستات رو هم وقت داخلش فوت کنید از قسمت ورودی شلنگ باید صدای قطع و وصل پلاتین بده و نشتی هم نداشته باشه و هوا رو نگه داره ....البته این در صورتیه که هیدروستات شما از مدلهای قدیمی باشه....مدلهای جدید هیدروستات سلونوئیدی هستن و بجای پلاتین از یک بوبین با مغز ذغالی استفاده میکنن که با تغییر سطح آب ذغال داخل جابجا شده و ظرفیت بوبین تغییر میکند...که قابل تست نیست...شما ایرادهایی مثل شلنگ و نشتی هوا رو چک کنید...نشد به تعمیر کار مراجعه کنید...البته احتمال داره از برد هم ایراد داشته باشین...موفق باشین

محمد مجحمودی
28th May 2012, 01:58
با سلام
1- مشکل از هیدروستات میتونه باشه
2- خرابی شیر ورودی آب
3 - خرابی قطع کن آب روی برد شبیه ترانسیستور سه پایه

206v20
19th January 2013, 22:43
سلام دوستان.تمامی مواردی که بیان کردید درسته. من چند مارک مختلف با این عیب داشتم که ای سی که کلید میکنه و رلها رو قطع ووصل میکنه خراب بود مثل uln2003 البته من تعمیر کار برد لباسشویی هستم نه مکانیکش

h-honari
23rd January 2013, 07:15
با پوزش از تاخیر پاسخ مشکل فوق میتواند از پایین بودن سطح شلنگ تخلیه پوسیدگی یا سوراخ بودن شلنگ هیدروستات چسبندگی یا خرابی شیر ورودی اب خرابی هیدروستات خرابی تایمر بنده در خدمتم