PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : (قابل توجه تعمیرکاران ) با نوک هویه چهار گوش برای چند سال راحت باشید

pal-electronic
9th February 2011, 10:22
سلام
دوستان و تعمیرکاران عزیز عنایت داشته باشید ، اخیرا در بازار نوک هویه چهار گوش آمده است که بنده الان در حدود شش ماه است دارم از آن استفاده میکنم و تا بحال هم آخ نگفته است ، اما با نوک های هویه معمولی که 500 تومان خریداری می کردیم و عمر آنها نهایتا یکماه بود و به مرور بر اثر گرما نازک می شد و از بین می رفت و گاها نیز در کارها و مصارف بزرگ خم میشد !

این نوک هویه را به مبلغ چهار هزار تومان خریداری نمودم و جنس آن نیز از نوع فولاد است ، و به شما دوستان نیز پیشنهاد میکنم یکی از این نوک هویه خریداری نمایید و برای چند وقت از این نظر تامین باشید
28855

مهدی چیت بند
9th May 2011, 04:05
قربان برای هیتر QUIC700 چه نوک هویه ای پیشنهاد میکنید

pal-electronic
9th May 2011, 10:52
مهدی جان سلام
متاسفانه در این مورد تخصصی ندارم
موفق باشید

hami0098
9th May 2011, 11:18
دوست عزیز نوک های زیادی تو بازار هست که شما بسته به نیاز خودتون اونو میتونید تهیه کنید اما برای هویه های معمولی از نوک هویه که استاد عزیز گفتند استفاده کنید بهتر مارک اونم گات است در یه بکیج ابی رنگ هست اما اگر از هویه هیتر استفاده میکنی و برای برد های تلوزیون و ضبظ کار میکنید بهتره از نوک هویه که سرش مثل پیچ کوشتی هست که برای در اوردن خازن و خیلی از موارد استفاده میشه

شهریار
9th May 2011, 11:27
باسلام دوست عزیز
هیت کلا برای مدارهای جدید و مصارف خاص ساخته شده است
معمولا جهت هویه آن نیز از سر هویه SMD که نوک آن بسیار ریز می باشد
استفاده می نمایند
جهت تعمیرات لوازم دیگر نیز از سر هویه هایی که دوستان توضیح دادند
استفاده نمایید
موفق باشید