PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در گوشی 6303

vida
18th February 2011, 23:14
با سلام اساتید محترم یک گوشی مدل 6303هست 4تا امپر میکشه فلش زدم درست نشد میخواستم کمکم کنید

با تشکر از همه دوستان

علي اصلاني
18th February 2011, 23:53
با سلام اساتید محترم یک گوشی مدل 6303هست 4تا امپر میکشه فلش زدم درست نشد میخواستم کمکم کنید

با تشکر از همه دوستان

منظور شما اين هست كه گوشي روشن نيست؟
چه كاري باعث اين مشكل شده(ضربه ، آب و ...)؟

vida
21st February 2011, 00:28
با سلام این گوشی نه اب خورده نه ضربه خودبه خود این جور شد گوشی هم خاموشه 7تا امپر میکشه

محمد مهدوی
21st February 2011, 02:12
با سلام این گوشی نه اب خورده نه ضربه خودبه خود این جور شد گوشی هم خاموشه 7تا امپر میکشه

با سلام به شما دوست عزیز. شما فرمودید امپر میکشد اول اینکه در چه حال امپر میکشد.دوم شما چطور تست کردید که گوشی شما امپر میکشد؟ دستگاه شما میدانید چند امپر دارد که 7امپر میکشد. اگر گوشی شما ناگهانی باطری خالی میکند
دوحال دارد یک یا باطری خراب است دو این که شما بایک ریست کامل گوشی مشکلاتان حل میشود.
بنده اولی را به شما پیشنهاد میکنم چون خود بنده به این مشکل بر خورده بودم .

gsmparsian
2nd May 2011, 19:29
دوست عزیز جریان کشی 7 میلی امپر بعد از پاور جریان کشی بسیار معروفیست و معمولا در اثر اتصال ایسی های کوچکی که مستقیم از پین مثبت باطری برق میگرند به وجود میاد به عنوان مثال ای سی یو ای بی و یا ای سی هندس فری جهت تست میتونید این ای سی ها رو از مدار خارج کنید و گوشی رو تست کنید

gsmparsian
2nd May 2011, 19:35
با سلام به شما دوست عزیز. شما فرمودید امپر میکشد اول اینکه در چه حال امپر میکشد.دوم شما چطور تست کردید که گوشی شما امپر میکشد؟ دستگاه شما میدانید چند امپر دارد که 7امپر میکشد. اگر گوشی شما ناگهانی باطری خالی میکند
دوحال دارد یک یا باطری خراب است دو این که شما بایک ریست کامل گوشی مشکلاتان حل میشود.
بنده اولی را به شما پیشنهاد میکنم چون خود بنده به این مشکل بر خورده بودم .

مدیر محترم بدون شک شما در رشته تخصصی خود یعنی ماهواره استاد هستید که مدیر هستید توجه داشته باشید که اولا این کاربر به وضوح اشاره کرد که گوشیش روشن نمیشه و ایراد تخلی شارژ نداره و دوم ایراد تخلی شارژ فقط در گوشیهایی که حافظه داخلی ( هارد) دارند و در صورتی که هارد با برنامه های بسیار زیادی پر شده باشد و لود کردن اطلاعات با تاخیر بسیار زیاد انجام شود به وسیله پاک کردن حافظه داخلی و نه ریست کردن قابل حل میباشد