PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تمامی کدهای مخفی برای گوشی های سونی اریکسون

M_Repair
20th February 2011, 04:12
با سلام وخسته نباشید.

تمامی کدهای مخفی برای گوشی های سونی اریکسون

سونی اریکسون

نکات و کدهاي مخفي براي گوشي هاي سوني اريکسون هست که حتي موقع خريد گوشي هم به شما کمک مي کند ...

زماني که يه گوشي رو مي خواهيد بخريد مي تونيد با اين کدها اون گوشي رو کاملا تست کنيد ( اسپيکر - زمان مکالمه - دگمه ها - دوربين - فلاش و ...

توضيحات:
> به معناي حرکت دادن جوي استيک گوشي به سمت چپ
< به معناي حرکت دادن جوي استيک گوشي به سمت راست

به ترتيب از سمت چپ به راست کدها را وارد کنيد:

*>*>>*<
دسترسي به service menue

در اين قسمت مي تونيد گوشيتون رو کاملا تست کنيد ...

11*>*>>*<
ورژن فيرم وير ( سيستم عامل ) گوشي را نشان مي دهد.

#06#*
نمايش سريال نامبر گوشي

براي اينکه سريع حالت بي صدا ( silent ) گوشي را فعال يا غير فعال کنيد بايد کليد c را فشار داده و نگه داريد.

با فشردن هر حرفي بر روي صفحه گوشي و نگه داشتن آن شما وارد Address Book گوشي شده و ليست نامهائي که با آن حرف شروع مي شوند را خواهيد ديد. براي مثال با نگه داشتن دگمه شماره 5 گوشي ، شما وارد آدرس بوک گوشي شده و ليست تمام نامهائي را که با حرف j شروع مي شوند را خواهيد ديد.

در حالت دوربين:
دگمه 1 : انتخاب رزولوشن عکس
دگمه 2 : انتخاب حالت عکس برداري در شب
دگمه 3 : انتخاب حالت جلوه هاي ويژه
دگمه 4 : انتخاب حالت self timer براي عکاسي با تاخير
دگمه 5 : انتخاب فلاش
دگمه بالا و پائين ولوم : تغيير بزرگنمائي ( zoom )

جهت قفل شدن صفحه کليد گوشي و همچنين اجراي screen saver دگمه هاي * و lock را فشار بدهيد.

اتصال سريع:
در حالت استندباي دگمه more را فشار بدهيد تا گزينه هاي infrared , Bluetooth , silent , phone statues , shortcuts customizing ظاهر بشوند.

با گزينه shortcuts customizing ميتوانيد هرکدام از جهتهاي جوي استيک را به عنوان يک کليد ميانبر جهت وارد شدن به يک منوي خاص تعريف کنيد.

تغيير سريع روشنائي صفحه تصوير:
در حالت دوربين برويد و سپس درحاليکه دگمه * را نگه داشته ايد با حرکت جوي استيک به بالا و يا پائين روشنائي صفحه را کم و زياد کنيد.

:0018:تشکرنشانه شخصيت شماست:0018:

dashmona35
20th February 2011, 11:55
ممنون ازشما
میشه بفرمائید رمز گوشی زد 610 آی که رم فرمت می کنه یا ریست کلی گوشی بغیراز حالت کارخانه ای دستگاه چگونه پیدا کنم چون مموری که می زنم منویسه فرمت ره ورمز میخواد ومتعاسفانه رمز چهارصفر نیست وظاهرا عوض شده وقبول نمی کنه که رم روی گوش نصب بشه وبا ست تولز هم گوشهای این مدل ساپورت نداره ممنون میشم منوراهنمایی کنید باچه برنامه ویا رمز مستری به حالت اول برگرده .
داریوش

M_Repair
20th February 2011, 13:13
ممنون ازشما
میشه بفرمائید رمز گوشی زد 610 آی که رم فرمت می کنه یا ریست کلی گوشی بغیراز حالت کارخانه ای دستگاه چگونه پیدا کنم چون مموری که می زنم منویسه فرمت ره ورمز میخواد ومتعاسفانه رمز چهارصفر نیست وظاهرا عوض شده وقبول نمی کنه که رم روی گوش نصب بشه وبا ست تولز هم گوشهای این مدل ساپورت نداره ممنون میشم منوراهنمایی کنید باچه برنامه ویا رمز مستری به حالت اول برگرده .
داریوش

باسلام

دوست گرامی اگرگوشی شما سونی اریکسون هستش ورمزشوگم کردیدشما نیازبه دستگاه باکس دارید.

میتونید ببرید یک موبایل فروشی وبایک کابل زدن رمزگوشی شماروبهتون میگه یا رمزشو به 0000تغییرمیده.
البته گوشیهای سونی اریکسون سری uiq3بدون نیازبه دستگاه باکس بایه نرم افزار رمزشوبهتون لو میده.

dashmona35
21st February 2011, 21:35
دوست من ممنون از راهنمایی
حالا این گوشی من از سری ذکر شده توضیحات شما نیست ازکجا میتونم تشخیص بدم وبرنامه آنراتهیه کنم
مرسی دوستم
داریوش

باسلام

دوست گرامی اگرگوشی شما سونی اریکسون هستش ورمزشوگم کردیدشما نیازبه دستگاه باکس دارید.

میتونید ببرید یک موبایل فروشی وبایک کابل زدن رمزگوشی شماروبهتون میگه یا رمزشو به 0000تغییرمیده.
البته گوشیهای سونی اریکسون سری uiq3بدون نیازبه دستگاه باکس بایه نرم افزار رمزشوبهتون لو میده.

علي اصلاني
23rd February 2011, 00:33
دوست من ممنون از راهنمایی
حالا این گوشی من از سری ذکر شده توضیحات شما نیست ازکجا میتونم تشخیص بدم وبرنامه آنراتهیه کنم
مرسی دوستم
داریوش

دوست عزيز شما با نرم افزار Far Manager v2.0 گوشي خودتون رو فلش كنيد.

asaad88
24th February 2011, 17:15
براي اينکه سريع حالت بي صدا ( silent ) گوشي را فعال يا غير فعال کنيد بايد کليد c را فشار داده و نگه داريد.

فکر کنم به جای کلید c منظورتون کلید # باشه

dashmona35
25th February 2011, 20:57
مشکل بدون اون پسورد حل شد وقتی گوشی را باز کردم داخل آن را ترتمیز وجای رم را باد کوچکی گرفتم ودوباره روشن کردم دیکر به قسمت فرمت مموری که پسورد می خواست نرفت ومموری را شناخت
ممنون از شما:salta:

دوست عزيز شما با نرم افزار Far Manager v2.0 گوشي خودتون رو فلش كنيد.