PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فایل ایپرام و فلش دی وی دی سانی مدل : SUNNY 40A

pal-electronic
21st September 2010, 11:54
فایل فلش دی وی دی سانی
SUNNY
40A
EN25T80
22200

behzad2012
12th October 2011, 20:31
باسلام خدمت استاد گرامی
من این فایل فلش را به دی وی دی زدم اصلا چراغ روی پانل دستگاه روشن نشد
ممکنه فایل خراب باشه؟
درضمن با فایل خودش دستگاه خوب کار می کنه ولی می خواد بالا بیاد تصویر خروجی چند خانه مووازی است
شماره سی پی یو SPHE8202RQ

ARIYA
13th October 2011, 08:22
باسلام خدمت استاد گرامی
من این فایل فلش را به دی وی دی زدم اصلا چراغ روی پانل دستگاه روشن نشد
ممکنه فایل خراب باشه؟
درضمن با فایل خودش دستگاه خوب کار می کنه ولی می خواد بالا بیاد تصویر خروجی چند خانه مووازی است
شماره سی پی یو SPHE8202RQ

درود
در مورد ایراد از دیگر خروجی ها تصویر بگیرید و وارد تنظیمات شوید و دستگاه را ریست کنید یا خروجی تصویر را تغییر دهید
اگر خروجی نداشت در بخش سئوالات مطرح کنید و در این تاپیک ادامه ندهید منتظر جناب پناهی باشید تا شماره سی پی یو این
مدل را اعلام کنند . دستگاههای چینی در یک مدل با چندین برد متفاوت مونتاژ میشوند که کاملا با هم متفاوت هستند .

lopo1
14th September 2015, 17:58
با سلام
این مدل دستگاهها در یک مدل با چند سری مختلف ساخته شده مثلا 40a سری a سری b سری c .v.u وغیره من دنبال سری v میگردم شما از روی سریال سری رو برام پیام خصوص کن تا چند مدل دیگه رو من دارم سریهای b .c.u

ASHKAN-NO
14th September 2015, 18:05
با سلام
این مدل دستگاهها در یک مدل با چند سری مختلف ساخته شده مثلا 40a سری a سری b سری c .v.u وغیره من دنبال سری v میگردم شما از روی سریال سری رو برام پیام خصوص کن تا چند مدل دیگه رو من دارم سریهای b .c.u

درود
عزیز شما لطف کنید اگر فایل دارید
در بخش اپ کنید تا دوستان در صورت نیاز
انها را دانلود و استفاده کنند
با تشکر .