PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال درباره ساختن ESP نمایشی

amir EVO
21st February 2011, 22:06
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان
امیدوارم حالتون خوب باشه
ببخشید من یه سوالی داشتم که تو یکی از فروم های تخصصی اتومبیل گفتم و دوست عزیزم اقا حمید گفتن به این فروم بروم و سوالم رو بپرسم
چون تازه کارم و با محیط این فروم اشناییتی ندارم امیدوارم جای اشتباهی تاپیک نزده باشم

من میخوام برای ماشینم (پژو 206 ای سی یو 7.4.4) یه ESP (کنترل کشش و پایداری) نمایشی طراحی کنم
تنها چیزی که من میخوام اینه:
میخوام یه چیزی طراحی بشه که
وقتی من با یه سرعتی ( اگه میشه سرعت رو متغیر گذاشت ) وقتی فرمون رو مثلا 40 درجه میچرخونین چراغ ای اس پی پشت امپر روشن بشه و یه ارام بده ( امکان داره متغییر باشه؟ مثلا تو سرعت پایین حتی تو 90 درجه هم نزنه ولی مثلا 180 درجه رو بزنه)
وقتی دور موتور از 4800 بیشتر بشه باز هم اتفاق بالا بیوفته

حالا دقیقا من باید چی کار کنم؟

با احترام
1.7.11

amir EVO
22nd February 2011, 15:54
ببخشید یعنی هیچکی نمیدونه؟

hossein206
23rd February 2011, 13:15
سرم خلوت بشه کارتو راه میندازم.

محمد دهقان
23rd February 2011, 19:58
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان
امیدوارم حالتون خوب باشه
ببخشید من یه سوالی داشتم که تو یکی از فروم های تخصصی اتومبیل گفتم و دوست عزیزم اقا حمید گفتن به این فروم بروم و سوالم رو بپرسم
چون تازه کارم و با محیط این فروم اشناییتی ندارم امیدوارم جای اشتباهی تاپیک نزده باشم

من میخوام برای ماشینم (پژو 206 ای سی یو 7.4.4) یه ESP (کنترل کشش و پایداری) نمایشی طراحی کنم
تنها چیزی که من میخوام اینه:
میخوام یه چیزی طراحی بشه که
وقتی من با یه سرعتی ( اگه میشه سرعت رو متغیر گذاشت ) وقتی فرمون رو مثلا 40 درجه میچرخونین چراغ ای اس پی پشت امپر روشن بشه و یه ارام بده ( امکان داره متغییر باشه؟ مثلا تو سرعت پایین حتی تو 90 درجه هم نزنه ولی مثلا 180 درجه رو بزنه)
وقتی دور موتور از 4800 بیشتر بشه باز هم اتفاق بالا بیوفته

حالا دقیقا من باید چی کار کنم؟

با احترام
1.7.11

سلام
شما میخواهید یک سیستم پایداری الکترونیک درست کنید؟ مثل ماشینهای بنز و bmw درسته ؟
اما فکر نمیکنم با این امکانات در پیتی که ما داریم بشه چنین کاری کرد
شاید به صورت نمایشی امکان داشته باشه اما عملی فکر نمیکنم؟

hossein206
8th November 2011, 22:37
جناب دهقان 206 به طور فابریک قابلیت نصب ای اس پی رو داره و الآن چند نفر از دوستان بنده این کارو انجام دادن و نتیجه فوق العادس.
. اینم بگم که ای اس پی با سیستم ضد لغزش در هنگام آغاز حرکت نصب میشه که برای مناطق برفی و گردنه ها عالیه

alufixrst
3rd March 2014, 22:04
سلام همون جور که حسین جان فرمودند ای اس پی سیستم ضد لغزشه و سیستم مدیریتیش با ای بی اس یکجاس و برای داشتنش باید بلوک و اچ ای سی یو رو عوض کنی (البته دنبال برنامه ای هستم که بشه به ای بی اس سیستم برنامه ای اس پی رو هم اضافه کنم ولی هنوز پیدا نکردم ) پس نتیجه اینکه کلا عوضش کن

دوم اینکه میخوای ماشینت پایداری داشته باشه باید خیلی خرج کنی حداقل 6 تا سنسور میخوای سنسور یام میخوای و خیلی چیزای دیگه پس قیدش رو بزن