PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فایل خام ecu زیمنس با کیلومترهای مختلف آماده تعریف سوئیچ

behnamtps
25th February 2011, 09:59
سلام.
دوستان تمام فایل هایی که اینجا قرار میدم رو خودم Back گرفتم وخام کردم و شما فقط باید تعریف کلید کنید.
برای شروع:
زیمنس Bifule پارس با کیلومتر2896

behnamtps
26th February 2011, 02:12
پارس دوگانه(زیمنس Bifule)با کیلومتر 25410

ramina
26th February 2011, 21:01
دوست عزيز در صورت امکان توضيحاتي در مورد نحوه خام کردن برنامه اين گونه اي سي يوها بدهيد.ايا در قسمت بافر تغييراتي اعمال مي کني ويا از نرم افزار خاصي به اين منظور استفاده ميکنيد ويا با استفاده از قسمت تعريف کليد اکو دياگ اقدام به ريست اي سي يو کرده انگاه با خارج کردن اي سي فلش بکاپ مي گيريد. با تشکر از شما

behnamtps
26th February 2011, 21:42
دوست عزيز در صورت امکان توضيحاتي در مورد نحوه خام کردن برنامه اين گونه اي سي يوها بدهيد.ايا در قسمت بافر تغييراتي اعمال مي کني ويا از نرم افزار خاصي به اين منظور استفاده ميکنيد ويا با استفاده از قسمت تعريف کليد اکو دياگ اقدام به ريست اي سي يو کرده انگاه با خارج کردن اي سي فلش بکاپ مي گيريد. با تشکر از شما
سلام.
دوست عزيز من از برنامه شركت مهاد صنعت استفاده ميكنم.
در اين برنامه يك قسمت به نام ريست سيستم ضد سرقت وجود دارد كه من بوسيله اون ابتدا Ecu را ريست ميكنم و بعدش از آي سيAM29F400BB بك آپ ميگيرم.
دوستان ديگه هم اگر لطف كنند و اين كار رو انجام دهند ميتونيم يك آرشيو كامل از تمام برنامه هاي ماشين هاي مختلف با كيلومترهاي مختلف رو داشته باشيم.

rahman50
27th February 2011, 01:13
بيشتر بفرستيد

علي اصلاني
27th February 2011, 01:22
بيشتر بفرستيد

دوست عزيز با توجه به نام پست و كه جناب behnamtps آن را ايجاد كردن كاملا معلوم هست كه همين هدف رو دارن . پس لطفا از ايجاد پست هاي بيمورد جلوگيري كنيد و اجازه بديد مطالب مفيد مورد بازديد همه قرار بگيرد.

ramina
28th February 2011, 14:53
سلام.
دوست عزيز من از برنامه شركت مهاد صنعت استفاده ميكنم.
در اين برنامه يك قسمت به نام ريست سيستم ضد سرقت وجود دارد كه من بوسيله اون ابتدا Ecu را ريست ميكنم و بعدش از آي سيAM29F400BB بك آپ ميگيرم.
دوستان ديگه هم اگر لطف كنند و اين كار رو انجام دهند ميتونيم يك آرشيو كامل از تمام برنامه هاي ماشين هاي مختلف با كيلومترهاي مختلف رو داشته باشيم.
دوستان همين ريستي که استاد گلم جناب behnamtps فرمودند با دستگاه اکودياگ نيز مي شود انجام داد.پاينده باشيد:0018::0018::0018:

behnamtps
28th February 2011, 17:22
دوستان همين ريستي که استاد گلم جناب behnamtps فرمودند با دستگاه اکودياگ نيز مي شود انجام داد.پاينده باشيد:0018::0018::0018:
سلام.
دوست عزيز با ايكو دياگ هم اينكار انجام ميشود.
فقط يادتون باشه بعد از ريست كردن براي اينكه مطمئن بشيد كه كارتون رو درست انجام دادين،ماشين رو استارت بزنيد،نبايد روشن بشه.

A.shahryar
1st May 2011, 14:00
سلام.
دوست عزيز با ايكو دياگ هم اينكار انجام ميشود.
فقط يادتون باشه بعد از ريست كردن براي اينكه مطمئن بشيد كه كارتون رو درست انجام دادين،ماشين رو استارت بزنيد،نبايد روشن بشه.

با سلام دوست عزيز شما بوسيله دستگاه ايكو و .. مي توانيد ICU را خام نمائيد نه ECU موتور را لطفا اگر موردي را انجام داده ايد ذكر فرمائيد. با تشكر

bashibamak
12th September 2011, 00:52
با سلام
من نیاز فوری به فایل ecu samand payeh gaaz sooz cng bifuel model CB1 دارم کسی هست که داشته باشه ؟ من عضویتم ویژه نیست اگه میشه این یکبارو برام میل کنید : نیاز ضروری هست خیلی
babakramezani@AOL.com

حميد ذوالعلا
12th September 2011, 23:43
با سلام
من نیاز فوری به فایل ecu samand payeh gaaz sooz cng bifuel model CB1 دارم کسی هست که داشته باشه ؟ من عضویتم ویژه نیست اگه میشه این یکبارو برام میل کنید : نیاز ضروری هست خیلی
babakramezani@AOL.com
دوست عزيز جاي مناسبي براي مطرح كردن اين سوال انتخاب نكرديد.
خودرو ضد سرقته يا معمولي؟