PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : *** خطاهای موقت و دائمی که پاک نمیشوند ***

p30panel
1st March 2011, 21:22
با سلام خدمت اساتید
امروز یه تاکسی سمند با ecu زیمنس اومد پیشم
چراغ چکش روشن بود و با مهادصنعت خطای زیر رو داشت و پاک نمیشد.
این چندمین باره که رو ماشین های مختلف مثل پراید و پژو با ecu زیمنس این خطا میاد و پاک نمیشه.

1..............کد ناشناخته..................دائمی ...............3190
2..............ecu قفل شده............... دائمی

tiba
1st March 2011, 21:30
با سلام
خطاي قفل شدن ecu بصورت دايم يا موقت مربوط با باز ماندن سوييچ براي مدت طولاني مخصوصا خودروهاي ايموبيلايزر دار مي باشد. براي رفع اين نقيصه سوئيچ را براي 10 ثانيه ببند. درضمن با دستگاه عيب ياب به راحتي پاك ميشه.

p30panel
1st March 2011, 21:56
با سلام
خطاي قفل شدن ecu بصورت دايم يا موقت مربوط با باز ماندن سوييچ براي مدت طولاني مخصوصا خودروهاي ايموبيلايزر دار مي باشد. براي رفع اين نقيصه سوئيچ را براي 10 ثانيه ببند. درضمن با دستگاه عيب ياب به راحتي پاك ميشه.

ممنون از جوابتون
ولی چندین باره که اینجوری میشه و با دستگاه من پاک نمیشه ، در ضمن کد خطای 3190 برای چیه ؟

احمد برقکار
1st March 2011, 22:47
سلام من هم چنین ایرادی داشتم نشتی رگلاتور گاز در سمند وپجو بغل گلگیر سمت شاگرده بعضی موقع شانسی شیلنگی از او رفته به سنسور فشار هوا رو باز وبسته میکنم ایراد برطرف میشه

mostafaazizi
2nd March 2011, 00:42
تمام لوله هارو چک کنید
در حالت کار کرد درجا سی ان جی فشار گاز با پیچ رگلاتور روی 2.5 بار تظیم کن
اگه نشد سنسور فشار روی ریل تعویض کن

mostafaazizi
2nd March 2011, 00:47
اگر تو پراید ایراد نشتی PCD خطا زد باید رگلاتور EMER1-EMER2از رو ماشین باز شه وبجاش LOATUO بسته شه تا مشگل حل شه

مهدی چیت بند
2nd March 2011, 01:42
دوست عزیز خطای قفل شدن ایسیئ برای تمام ماشین های ایمو داره و اگر پاکش نکنی یا کلید و در نیاری دوباره نزاری روشن نمیشه.
2 - 99٪ فکر میکنم دستگاه مهاد شما آپدیت نشده که بصورت رایگان این عمل انجام میشه که بعد از اپدیت فقط 1 مورد اونم تو 206 والئو شیار دار دیدم
اگر اپدیت نکردید حتما اقدام کنید
مهم :
در موادی ایسیوهای s2000 - valeo خطا حذف نمیشه حتی بعد از رفع عیب باید اپرام پروگ شه

p30panel
2nd March 2011, 15:32
ممنون از پاسخ همه دوستان :friends: :lay:
دستگاه من آپدیت نیست ، انجام میدم.
متشکر