PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل نزدن راهنما در پراید صبا

karim_9
1st March 2011, 23:24
با سلام دوروزه راهنمای پراید من درست کار نمیکنه البته کلید چهار راهنمای کار میکنه وقتی دسته راهنما بالا یا پایین میزنم 2الی3بار میزنه قطع میکنه بعضی وقت ها هم مرتب میزنه دوستان لطف کنند کمک کنند این که کجایی ماشین رو باید دست کاری کنم ممنون میشم

m.aminifar
2nd March 2011, 00:07
با سلام دوروزه راهنمای پراید من درست کار نمیکنه البته کلید چهار راهنمای کار میکنه وقتی دسته راهنما بالا یا پایین میزنم 2الی3بار میزنه قطع میکنه بعضی وقت ها هم مرتب میزنه دوستان لطف کنند کمک کنند این که کجایی ماشین رو باید دست کاری کنم ممنون میشم

سلام:دوست گرامی با شرح حالی که شما بیان کردین ایراد از خود دسته راهنما هست درصورتی که همه لامپای راهنمای عقب وجلو راهنما سالم باشن

mahmanel
21st March 2011, 20:11
سلام می خواستم من رو راهنمایی کنید
در مورد محل قرار گرفتن سنسور ها در ماشینهای مختلف مشکل دارم میشه در این مورد سایتی ؟ pdf ? یا هر چیزی که بدردم بخوره رو لطف کنید ممنون میشم

reza_zolfi2005
28th March 2011, 14:49
سلام دوست عزیز
شما ابتدا اتومات راهنم را چک کنید
در ادامه دسته راهنما را باز کنیدوبا اسپری خشک شستشو بدید
و اگر درست نشد دسته راهنما را تعویض نمایید

غدیر
28th March 2011, 16:56
با سلام
اگر با کلید روی فرمان 4 راهنما بدون مشکل کار کند اتومات مشکل ندارد ودسته راهنما باید تعمییر درغیر این صورت تعویض شود.