PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نصب سنسور اکسیژن دوم

marboty
2nd March 2011, 22:41
با سلام
چند روز پیش 206 تیپ شش به من مراجعه کرد وبرای کاهش مصرف سوخت ماشینش تقاضای نصب سنسور اکسیژن دوم کردبعد از نصب وکنترل پارامتر ولتاژ سنسور دوم در حالت نصب ولتاژ 0/8 بدون تغیر ودر زمان جدا کردن کانکتور سنسور ولتاژ0/5 به صورت ثابت نشان داده می شد
سوال من این است به چه صورت سنسور اکسیژن دوم را فعال کنیم؟؟

m.aminifar
3rd March 2011, 00:37
با سلام
چند روز پیش 206 تیپ شش به من مراجعه کرد وبرای کاهش مصرف سوخت ماشینش تقاضای نصب سنسور اکسیژن دوم کردبعد از نصب وکنترل پارامتر ولتاژ سنسور دوم در حالت نصب ولتاژ 0/8 بدون تغیر ودر زمان جدا کردن کانکتور سنسور ولتاژ0/5 به صورت ثابت نشان داده می شد

سلام:شما باید با دستگاه PPS پیکر بندی ایسیوموتور و تغیر بدین

kordstan
3rd March 2011, 00:52
سلام
اری یکی از نوین ترین روش کم کردن کیلومتر که تخصصی باشه. نصب سنسور اکسیژن دوم هست
حال که شما میخواهید یه سنسور دیگه فعال کنید کانفیگریشن کنید
یا برنامه یه ایسیو اروپایی پیدا کنید و روی ایسی فلش و ایپرام بزنید

marboty
3rd March 2011, 00:59
سلام:شما باید با دستگاه PPS پیکر بندی ایسیوموتور و تغیر بدین
با سلام
چه قسمتی از پیکربندی را باید تغیر بدم؟؟؟؟

marboty
3rd March 2011, 01:04
سلام
اری یکی از نوین ترین روش کم کردن کیلومتر که تخصصی باشه. نصب سنسور اکسیژن دوم هست
حال که شما میخواهید یه سنسور دیگه فعال کنید کانفیگریشن کنید
یا برنامه یه ایسیو اروپایی پیدا کنید و روی ایسی فلش و ایپرام بزنید

با سلام
دوست عزیز من متوجه ارتباط کم کردن کیلومتربا سنسور اکسیژن دوم نشدم راهنمایی نمایید؟
من امکانات تعمیر ecu ندارم لطفا راه حل را با pps توضیح دهید
با سپاس فراوان

m.aminifar
3rd March 2011, 01:11
با سلام
چه قسمتی از پیکربندی را باید تغیر بدم؟؟؟؟

فکر کنم باید قسمت BADYWORKتغیر بدین

محمد دهقان
3rd March 2011, 09:59
با سلام

سلام
دوست گرامی شما مدل کامپیوتر ماشین تون رو ذکر نکردید ؟

m.aminifar
3rd March 2011, 18:34
با سلام

سلام:اقای marbotyدر نضر داشته باشید که سنسور دوم اکسیژن زمانی که ماشین روشن می کنید کمی زمان بیشتری نیاز داره تا فعال بشه به گزینه مدار باز ویا بسته سنسور دوم هم توجه کنید

marboty
3rd March 2011, 22:47
سلام
دوست گرامی شما مدل کامپیوتر ماشین تون رو ذکر نکردید ؟

باسلام
مدل ecu - bosch me7.4.4 است.

marboty
3rd March 2011, 22:50
سلام:اقای marbotyدر نضر داشته باشید که سنسور دوم اکسیژن زمانی که ماشین روشن می کنید کمی زمان بیشتری نیاز داره تا فعال بشه به گزینه مدار باز ویا بسته سنسور دوم هم توجه کنید
با سلام
دوست عزیز با توجه به وجدو گرم کن زمان زیادی نیاز ندارد ولی من به آن فرصت دادم ولی همچینان مدار باز بوده و ولتاژ ثابت

m.aminifar
3rd March 2011, 23:06
با سلام
دوست عزیز با توجه به وجدو گرم کن زمان زیادی نیاز ندارد ولی من به آن فرصت دادم ولی همچینان مدار باز بوده و ولتاژ ثابت

سلام:نوع پیکربندی badyworkعوض کردین

marboty
6th March 2011, 21:35
با سلام
امروز ماشین دوباره آمد پیشم پیکربندی رو تغییر دادم bady work دو گزینه داشت ومن گذینه بعدی را انتخاب کردم( اگر املا رو اشتباه نکنم lead patrol را انتخاب کردم )سیستم سنسور دوم همچنان مدار باز بود ولی ولتاژ آن بین 0.4 تا 0.6 ولت نوسان داشت
لطفا راهنمایی کنید
سپاس

مهدی چیت بند
8th March 2011, 02:24
سنسور دوم .... کیلومتر ؟؟؟

behnamtps
8th March 2011, 10:23
سلام.
از دوستان عزيز اگر كسي فايل فلش و ايپرام مربوط به BOSCH7.4.4 رو داره كه در آن سنسور اكسيژن دوم فعال هستش رو در سايت قرار بده تا همه بتونن استفاده كنند.
در رابطه با BOSCH7.4.5 بايد چكار كرد؟من يك بك آپ از 95320 يك خودرو 2 سنسوره گرفتم و روي يك ماشين با يك سنسور اكسيژن زدم ولي سنسور دوم فعال نشد.

Arash_323
18th June 2011, 17:17
سلام.
از دوستان عزيز اگر كسي فايل فلش و ايپرام مربوط به BOSCH7.4.4 رو داره كه در آن سنسور اكسيژن دوم فعال هستش رو در سايت قرار بده تا همه بتونن استفاده كنند.
در رابطه با BOSCH7.4.5 بايد چكار كرد؟من يك بك آپ از 95320 يك خودرو 2 سنسوره گرفتم و روي يك ماشين با يك سنسور اكسيژن زدم ولي سنسور دوم فعال نشد.

سلام
دو نمونه فایل خام و بدون کد بوش 7.4.4 تست نشده پیوست کردم
امتحان کنید...

m.aminifar
18th June 2011, 19:24
سلام
دو نمونه فایل خام و بدون کد بوش 7.4.4 تست نشده پیوست کردم
امتحان کنید...

سلام:ارش جان منظورتون از BI CODE همون خام هست

Arash_323
18th June 2011, 23:28
سلام
منظورم از بدون کد یعنی سیستم ضد سرقتش خاموش شده

16781
12th September 2011, 08:55
سلام دوست گرامی سنسور دوم بیشترین کارکرد را در حین حرکت دارد شما دستگاه را وصل کنید و تست جاده بروید اگر برنامه شما در ست باشد به وضوح کارکرد سنسور را می بینید

16781
15th September 2011, 20:27
باسلام خدمت شما
در ایسیو 7.4.5 شما باید cpu را برنامه بدهید با دستگاه ایکس پروگ

bahram123
5th June 2013, 20:23
درود .میشه راحت با دستگاه مهاد دانلود 1سنسور به 2سنسور انجام داد به همین راحتی