PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اموزش کار با پروگرامر tnm

kordstan
4th March 2011, 22:48
سلام
بعضی از دوستان از چگونگی کار با پروگرامر مشکل دارند .

pal-electronic
4th March 2011, 22:59
با اجازه آقای کردستان

نحوی کاربادستگاه پروگرمر:

ابتداروی گزینه TNMدرمحیط دستاپ کیلیک می کنیم.بعد IC رادرون اداپتورگذاشته اداپتوررا روی پرگرم میگذاریم.

وقتیکه واردمحیط پرگرم شدیم اولین کاری که انجام میدهیم روی گزینه SELECT کیلیک کرده در منو SELECT پائین صفحه درقسمت SEARCH شماره IC مورد نظر را وارد کرده بعد دکمه OK را میزنیم.

بعد روی گزینهREAD کیلیک کرده تا اطلاعات درون IC خوانده شود وقتی اطلاعات IC نمایان شداولین کار ذخیره اطلاعات است

برای ذخیره کردن روی منوی FILE در بالای صفحه سمت چپ رفته گزینه SEVE AS را انتخاب میکنیم حالا یک پنجر باز

میشود که یک درایورا انتخاب ودرپائین صفحه جلوی دکمه SEVS یک اسم می نویسیم ودکمه SEVS را مزنیم.

اگر بخواهیم یک برنامه را روی IC بریزیم روی گزینه LOAD رفته تا باز شود بعدبرنامه مورد نظر خودراانتخاب دکمه OPEN را میزنیم این اطلاعات روی صفحه امده .

برای ذخیره کردن روی IC اول گزینهPROG وبعد گرینه VERIFY را میزنیم یا میتوانیم گزینه AUTO را انتخاب کرده که دو کار با هم انجام دهد.

برای پاک کردن اطلاعات ازرویIC به دوروش عمل می کنیم یک:ابتدا روی گزینهERASE کلیک کرده بعداز ان گزینه BLANK میزنم برای انکه مطمئن شویم که IC خام شده یکبارروی گزینه READ کلیک میکنم.

دو:برای IC هائی که گزینهERASE انها فعال نیست بدین شکل عمل می کنیم ابتدا روی منوی EDITرفته تا باز شود بعد گزینه FILL راانتخاب کرده یک پنجره باز می شود بعد دکمه OK را میزنیم تا همه صفحه FF شود و بعد از ان گزینه AUTO میفشاریم.

داوودی فر
10th June 2011, 20:46
سلام
بعضی از دوستان از چگونگی کار با پروگرامر مشکل دارند .

پروگرامر tnmرو از کجا تهیه کنم متشکرم :dash1:

TAHA1
10th June 2011, 22:13
با سلام

دوست گرامی لینک شرکت پروگرامر TNM در ایران خدمت شما

لینک (http://www.tnmelectronics.com/)

پروگرامر tnmرو از کجا تهیه کنم متشکرم :dash1: