PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ولتاژهای مورد نیازفقط برای روشن شدن گوشی

venusz
8th March 2011, 11:41
من میخواستم بدونم ولتاژهای مورد نیاز فقط برای روشن شدن گوشی کدامها هست چون من در روشن کردن گوشیهای خاموش مشکل دارم نمی دونم کدام ولتاژ ها اصلی هستند و برای روشن کردن گوشی لازم است وکجا باید این ولتاژ ها را بگیرم

hadizamani
8th March 2011, 12:14
من میخواستم بدونم ولتاژهای مورد نیاز فقط برای روشن شدن گوشی کدامها هست چون من در روشن کردن گوشیهای خاموش مشکل دارم نمی دونم کدام ولتاژ ها اصلی هستند و برای روشن کردن گوشی لازم است وکجا باید این ولتاژ ها را بگیرم

سلام ولتاژهای نرمال 3.8 تا 4 میباشد که برای گوشیهای نوکیا برای پایه مثبت از پرابل مثبت استفاده میکنید و از پرابل منفی برای پایه منفی و پایه وست (bsi) باهم استفاده میشود

venusz
8th March 2011, 13:20
منظور من ولتاژهای خروجی از ای سی تغذیه است ممنون میشم جواب بدین که کجاها باید ولتاژ گیری کنیم اگه گوشی روشن نمیشود

hadizamani
8th March 2011, 14:27
منظور من ولتاژهای خروجی از ای سی تغذیه است ممنون میشم جواب بدین که کجاها باید ولتاژ گیری کنیم اگه گوشی روشن نمیشود

دوست عزیز
مدل گوشی را ذکر کنید
ابتدا گوشی را به منبع تغذیه متصل کنید
وحالت جریان کشی در 1- قبل از زدن کلید پاور 2- بعد از زدن کلید پاور 3- بعد از پاور جریان صفر میشه یا ثابت میمونه را نیز ذکر کنید

چه جوری خاموش شده؟

venusz
8th March 2011, 16:27
من میخواستم بدونم ولتاژهای vana vcor vaux وغیره هر کدام برای چیست و معنی این کلمات چیست وکدام ها برای روشن شدن گوشیست

hamed58
1st January 2014, 21:16
ززمانیکه گوشی رو به تغذیه برق وصل میکنیم روشن نمیشه وولتاژ1و2و3و4وگاهی 5یا6 نشون میده این نشانه چیست یا با این ولتاژها عیب در کجاست[/SIZE]