PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم دریافت برنامه در هارد اکسترنال توشیبا

حامد شکوهی
11th March 2011, 12:30
سلام خدمت همه دوستان
من هارد اکستر نال 1 خریدم 2 ماه بیشتر کار نکرده که خراب شده و کپی در داخل درایو های دیگه و نه داخل درایو خود اکسترنال کپی نمی شود و ارور می دهد
مدل toshiba و اگر هم فرمت کنم که دیگه می میرم.... 600 تا هم بیشتر پر نیست.الن هم که ax درایو هم تغیر کرده
لطفا یکی راه حلی نشان دهد.مر30

pal-electronic
11th March 2011, 15:16
دوست عزیز سلام
به نظر من اگر آن را فرمت کنید مشکل حل میشود !
البته کمی صبر کنید تا مدیر محترم بخش کامپیوتر (جناب استاد عالیشاهی ) پاسخ شما را بدهند
موفق باشید

M.T.karimi
11th March 2011, 19:01
سلام خدمت همه دوستان
من هارد اکستر نال 1 خریدم 2 ماه بیشتر کار نکرده که خراب شده و کپی در داخل درایو های دیگه و نه داخل درایو خود اکسترنال کپی نمی شود و ارور می دهد
مدل toshiba و اگر هم فرمت کنم که دیگه می میرم.... 600 تا هم بیشتر پر نیست.الن هم که ax درایو هم تغیر کرده

دوست عزیز شما با یک ویندوز لیو و یا لینوکس لیو تست کنید ببینید قادر به کپی اطلاعات هستید؟
موفق باشید!

hossein206
11th March 2011, 19:21
سلام
امیدوارم مشکل شما اینجوری حل بشه:
من یه فلش 8 داشتم که خیلی اطلاعاتش برام مهم بود و پی سی نمیشناختش ! به هر دری جز فرمت زدم اما درست نشد. آخر کار وصل کردم به رسیور ! و دیدم یه فایل EXE (که ویروس بود) داخلش ایجاد شده بود و مشکل از همون بود.اونو با رسیور پاک کردم و زدم به پی سی. کاملا مشکل رفع شد. (هیچ آنتی ویروسی نتونسته بود درستش کنه)

omid.akbari
11th March 2011, 21:07
سلام خدمت همه دوستان
دوست من سلام
بجان خودم سه دور سوالتو خوندم ولی هیچی نفهمیدم.لطفا یه بار دیگه سوالتو واضح مطرح کن تا بتونیم درست جوابتو بدیم
زود پسر گل که منتظرتم
برکت خداوند با شما باد

Meisam-Alishahi
13th March 2011, 16:09
سلام خدمت همه دوستان

هوالعليم

با سلام ، دوست عزيز سوالتان با ، ايما و اشاره بود اما بنده متوجه سوالتان شدم ،((من هارد اکستر نال 1 خریدم 2 ماه بیشتر کار نکرده که خراب شده و کپی در داخل درایو های دیگه و نه داخل درایو خود اکسترنال کپی نمی شود و ارور می دهد)) اين سوالتان بدين معني بود كه يك هارد اكسترنال خريديد دو ماه بيشتر كار نكرد اما در حال حاضر نه ميشود داخل هارد اكسترنال اطلاعات كپي كرد و نه ميشود از هارد اكسترنال به جاي ديگر كپي كرد(( مدل toshiba و اگر هم فرمت کنم که دیگه می میرم.... 600 تا هم بیشتر پر نیست.الن هم که ax درایو هم تغیر کرده ))مدل هارد شما توشيبا هست و عمليات فرمت انجام نميشه و يا خيلي دير دستور فرمت را قبول ميكنه ، 600 m از فضاي هارد استفاده شده و عكس درايو هارد شما هم داخل my computer تغيير كرده و درست نميشه.
در جواب اين سوالات شما بايد خدمتتان عرض كنم كه هارد شما ويروسي شده و چون سيستم شما هم همان ويروس را دارد هارد شما داراي چنين اشكالاتي شده است و فرمت هم قبول نميكند و ... شما در وهله اول بايد ويندوز خود را تعويض نماييد و پس از تعويض ويندوز آنتي ويروس بروز شده در سيستم نصب نماييد و كل سيستم را توسط آنتي ويروس اسكن نماييد دقت داشته باشيد تا قبل از نصب آنتي ويروس دبل كليك نكنيد و داخل my computer نرويد پس از ويروس زدايي كل سيستم آنوقت هارد اكسترنال را به سيستم وصل نماييد و سپس فرمت يا ويروس زدايي نماييد اگر مجددا فرمت قبول نكرد با اين نرم افزاري كه براي شما قرار دادم هارد اكسترنال خود را فرمت سطح پايين نماييد تا ان شاالله مشكل تان رفع شود ، لطفا پس از رفع مشكل و يا عدم رفع مشكل نتيجه را اعلام فرماييد.

موفق باشيد