PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پارتیشن بندی رم هشت گیگ و عدم شناسایی گوشی

مهدی چیت بند
12th March 2011, 05:15
سلام من رم 8 گیگ گوشیم رو پارتیشن بندی کردم
یه ex2 ساختم الان گوشی هم نمیشناسه و خلاصه بی استفاده مونده
امیدوارم جای درستی پست زده باشم (بجهت موضوع)
ممنون میشم راهتمائیم کنید

حامد شکوهی
12th March 2011, 09:39
سلام دوست عزیز از بوت ویندوز زمانی که قسط ویندوز نصب کردن داری از بوت (رم خودتو) پاک کن و یک درایو بساز بعد ریست کن سیستم بعد از خود ویندوز یک بار همون درایو فرمت کن درست شد........ ولی windows عوض نکنی ها. با یک برنامه هم درست میشه که اسان تر از همه هست .

مدیریت پارتیشن هارد دیسک Norton Partition Magic 8.05 (http://www.downloadha.com/1388/07/%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%AA%DB%8C%D8%B4%D9%86-%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%D8%AF%DB%8C%D8%B3%DA%A9-norton-partition-magic-8-05/#more-834) دانلود

عماد عموئي
12th March 2011, 13:25
سلام من رم 8 گیگ گوشیم رو پارتیشن بندی کردم
یه ex2 ساختم الان گوشی هم نمیشناسه و خلاصه بی استفاده مونده
امیدوارم جای درستی پست زده باشم (بجهت موضوع)
ممنون میشم راهتمائیم کنید

هوالرزاق

باسلام خدمت مهدی چیت بند شما با يك كار ساده ميتوانيد مشكلتان را حل كنيد شما براي اين كار فقط به سي دي ويندوز نياز داريد ، اول اگر اطلاعاتي داريد از داخل آن برداريد ،شما بايد فلشتان را به سيستم نصب كنيد و به نصب ويندوز برويد و در قسمت پارتيشن ها ، پارتيشن هاي فلش را Delete كنيد تا فلشتان را آنلوكيتد كنيد وبعد سيستمتان را ريستارت كنيد و در ويندوز روي My Computer راست كليك كنيد و به قسمت Manage / Disk Managment رفته و در اين قسمت فلشتان را New Partition كنيد و كل حجم را فرمت كنيد تا مشكلتان حل شود.

موفق باشيد

-=n.-.a.-v-.i.-.d=-
12th March 2011, 15:05
درود
اینو دوستان خوب میدونن که رم هیچ زمان پارتیشن بندی نمیشه
چون رم یه حافظه موقته
دوست خوبمون آقای شکوهی برنامه خوبی معرفی کردن
پارتیشن ماجیک ماجیک تو پارتیشن بندی حرف اول میزنه کارش حرف نداره
اینم یه نسخه پرتابل برای کسای که نمیخوان نصب کنن

.لینک دانلود با حجم 8 مگ

Pass=< www.dl4all.com>
.
http://rapidshare.com/files/52190561/742PM.v8.0.5.rar

MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service (http://www.megaupload.com/?d=HFS3L7HD)

.

مهدی چیت بند
18th March 2011, 05:49
دوستان ممنون از محبت بیکرانتون
همه این کارا انجام شده جواب نداد
پارتشن مجیک بیچارم کرد ...
اگر روش کار و با پارتشن مجیک بصورت عنوانهای انتخابی برام بزاری ممنون میشم
بوتهای 7 جواب ندادن
با مجیک از کدوم گزینه استفاده کنم ...
پارتشن دوم اصلا تکون نمیخوره
ممنون

عماد عموئي
19th March 2011, 18:45
دوستان ممنون از محبت بیکرانتون
همه این کارا انجام شده جواب نداد
پارتشن مجیک بیچارم کرد ...
اگر روش کار و با پارتشن مجیک بصورت عنوانهای انتخابی برام بزاری ممنون میشم
بوتهای 7 جواب ندادن
با مجیک از کدوم گزینه استفاده کنم ...
پارتشن دوم اصلا تکون نمیخوره
ممنون

هوالرزاق

با سلام خدمت مهدي چيت بند، ببخشيد دوباره سوال ميكنم شما مراحلي را كه گفتم انجام داديد يا نه ؟ طبق معمول بايد جواب بگيريد اگر نگرفتيد اعلام كنيد.

موفق باشيد

مهدی چیت بند
20th March 2011, 02:26
سلام
بله همه رو تست کردم
یادم رفت بگم اصلا فرمت نمیشه - حذف هم نمیشه
فقط ارور

عماد عموئي
20th March 2011, 13:39
هوالرزاق

با سلام خدمت آقاي مهدي چيت بند ، پيشاپيش سال جديد را به شما تبريك عرض ميكنم ، اول بگم كه در همان مرحله نصب ويندوز دستور فرمت داديد يا در ويندوز ؟ شما وقتي با نرم افزار hp format فرمت ميكنيد آيا حجم داريد يا نه ؟ اگر حجم داشتيد اما فرمت نمي شود با نرم افزار OnLine Recovery فرمت كنيد اگر باز هم فرمت نشد با نرم افزار Dr.UFD فلشتان را repier كنيد بعد با نرم افزار hp format آن را فرمت كنيد ان شاءالله درست ميشود.

اگر اين نرم افزار ها را نداريد برايتان مي گذارم تا بگيريد

نرم افزار hp usb format

31554

نرم افزار OnLine Recovery

31555

نرم افزار Dr.UFD

31556

موفق باشيد