PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک کمک کمک برای فرمت کردن USB

majid10
17th March 2011, 21:46
به نام خدای بی همتا
سلام و خسته نباشید به همه عزیزان

دوستان گرامی:
من یه USB 7g دارم نمیدونم چرا فرمت نمیشه و اصلا باز نمیشه درخواست فرمت میکنه ولی بله را میزنی فرمت نمیشه
البته با نرم افزار hp usb disk storage...... هم فرمت نشد

لطفا از دوستان عزیز اگه کسی نرم افزاری یا روشی که بتونم این مشکل حل کنه داره یا میدونه لطفا در سایت قرار دهید

باتشکر فراوان از شما عزیزان

M_Repair
17th March 2011, 22:12
به نام خدای بی همتا

دوستان گرامی:
من یه USB 7g دارم نمیدونم چرا فرمت نمیشه و اصلا باز نمیشه درخواست فرمت میکنه ولی بله را میزنی فرمت نمیشه

لطفا از دوستان عزیز اگه کسی نرم افزاری یا روشی که بتونم این مشکل حل کنه داره یا میدونه لطفا در سایت قرار دهید

باسلام

بهتربود نام فلشتون روهم مطرح میکردید.

به پست زیربرویدوفایل پیوست شده رودانلود کنید وبااون یکبارامتحان کنید.

مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک (http://kiansat.kim/showthread.php?t=11272)
:lay:

حامد کیانمهر
17th March 2011, 22:25
به نام خدای بی همتا

دوستان گرامی:

با سلام از این دو نر افزار استفاده کنید

با تشگر

majid10
18th March 2011, 02:41
حامد خادمی;58408]با سلام از این دو نر افزار استفاده کنید

با تشگر

سلام
جهت اطلاع

باسلام دوباره وخسته نباشیدبه همه عزیزان و دوست عزیزمان که زحمت کشیدند و مشکل من و حل نمودن
باتشکر بی نهایت

دوست عزیز نرم افزار دوم جواب داد مشکل حل شد

عیدتان پیشاپیش مبارک
سال پر باری داشته باشید:lay::lay::lay::lay::lay::lay::lay::lay: :lay::lay::lay::lay::lay::lay: