PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : DE-CODE VALEO J34

m.aminifar
18th March 2011, 01:10
سلام : دوستان این فایل به اسم DE-CODE VALEO J34 از کسی گرفتم مطمن نیستم سالم هست یا نه متاسفانه از این مدل ایسیو پیدا نکردم تست کنم اگر کسی از دوستان امکان تست داره امتحان کنه و نتیجه کار اعلام کنه با تشکر

ali_j
3rd April 2011, 23:12
سلام
من اين فايل امتحان كردم ماشين روشن نكرد . اين فايل خام جهت تعريف سويچ يا فايل بدون كد شده ؟

A.shahryar
20th April 2011, 15:39
سلام : دوستان این فایل به اسم DE-CODE VALEO J34 از کسی گرفتم مطمن نیستم سالم هست یا نه متاسفانه از این مدل ایسیو پیدا نکردم تست کنم اگر کسی از دوستان امکان تست داره امتحان کنه و نتیجه کار اعلام کنه با تشکر

با سلام ECU J34 بعد از جابجائي دو پايه از سوكت ECU وايپرام فايل بدون كد روشن مي شود ولي موتور به خوبي كار نمي كند (مانند ECU VALEO ايموبلايزر پرايد) وتنها راه ايپرام اين مدل ECU جهت تعميرات استفاده از فايل خام و تعريف سوئيچ مي باشد.
فايل زير مربوط به ECU VALEO J43 وخام مي باشد.

IKCO_CNG
20th April 2011, 15:59
با سلام ECU J34 بعد از جابجائي دو پايه از سوكت ECU وايپرام فايل بدون كد روشن مي شود ولي موتور به خوبي كار نمي كند (مانند ECU VALEO ايموبلايزر پرايد) .
با سلام
دوست عزیز شما این دوپایه کدام هستند؟
چون بعضی وقتها برای اطمینان از سالم بودن دیگر قسمتهای خودرو روشن بشود هر چند به خوبی کار نکند ارزش داره.

احمد برقکار
20th April 2011, 21:45
با سلام ECU J34 بعد از جابجائي دو پايه از سوكت ECU وايپرام فايل بدون كد روشن مي شود ولي موتور به خوبي كار نمي كند (مانند ECU VALEO ايموبلايزر پرايد) وتنها راه ايپرام اين مدل ECU جهت تعميرات استفاده از فايل خام و تعريف سوئيچ مي باشد.
با سلام این فایلی که گذاشتید خودتون تست کردین و یک چیز خودم یک بار فایل خام رو یک ایسیو ریختم ومیخواستم با دستگاه مهاد صنعت تعریف سویچ کنم نشد از شرکت مهاد پرسیدم گفتند که فقط ایسیو نو

m.aminifar
21st April 2011, 00:19
با سلام این فایلی که گذاشتید خودتون تست کردین و یک چیز خودم یک بار فایل خام رو یک ایسیو ریختم ومیخواستم با دستگاه مهاد صنعت تعریف سویچ کنم نشد از شرکت مهاد پرسیدم گفتند که فقط ایسیو نو

سلام:احمد اقا تعریف سوییچ با تعریف ایسیو با هم فرق می کنن فکر نکم با دستگاه های ایرانی بشه این کار کرد بطور مثال اگر با دستگاه پردازش موتور بخواهین این کار انجام بدین حتما باید با شرکت مربوطه در تماس باشین فکر کنم 1 ساعتی زمان ببره ولی با دستگاه pps درعرض 2دقیقه ایسیو موتور به bsi معرفی می کنین

مهدی چیت بند
21st April 2011, 01:24
من توی منوهای فروش مهاد دیدم قسمتهایی وجود داره که برای تعریف ایسیوی جدیده
این امکان وجود داره اما طبق فرمایش شما pps ساخته شده برای همین کار جناب امینی فر ساخت چین رو شما باهاش کار کردید ؟
ارزش پول دادن داره ؟

A.shahryar
21st April 2011, 11:18

با سلام دوست عزيز شركت مهاد قابليت تعريف ECU را ندارد (طبق آخرين اطلاعات بنده) و در خصوص فايل بالا بنده اين فايل را از ecu نو و سوكت نخورده كپي كرده و حداقل با اين فايل 10 مورد ecu را با دستگاه PPS تعريف نموده ام .
( و در حال حاضر دو عدد ecu j34 را موجود دارم و دوستاني كه نياز به اين مدل ECU دارند مي توانند طي پيام خصوصي درخواست نمايند)

m.aminifar
21st April 2011, 11:34
من توی منوهای فروش مهاد دیدم قسمتهایی وجود داره که برای تعریف ایسیوی جدیده
این امکان وجود داره اما طبق فرمایش شما pps ساخته شده برای همین کار جناب امینی فر ساخت چین رو شما باهاش کار کردید ؟
ارزش پول دادن داره ؟

سلام:من با ppsچینی کار نکردم ولی یکی از دوستان که وارد کننده این دستگاه هست میگه تنها فرقی که با هم دارن اپدیت نشدن دستگاه چینی از طریق اینترنت هست

omeed_1355
23rd April 2011, 11:48
سلام:من با ppsچینی کار نکردم ولی یکی از دوستان که وارد کننده این دستگاه هست میگه تنها فرقی که با هم دارن اپدیت نشدن دستگاه چینی از طریق اینترنت هست

سلام
خدمت دوستان گرامی
اگر کسی از محل قرار گرفتن آی سی پروگرام والو j34 اطلاعاتی داره یا نقشه ای در این مورد داره ممنون میشم راهنمایی کنه

A.shahryar
23rd April 2011, 12:45
سلام
خدمت دوستان گرامی
اگر کسی از محل قرار گرفتن آی سی پروگرام والو j34 اطلاعاتی داره یا نقشه ای در این مورد داره ممنون میشم راهنمایی کنه

با سلام فايل زير نقشه ECU VALEO J34 مي باشد

omeed_1355
25th April 2011, 20:24
سلام
میشه بگید اون دوسیمی که فرمودید باید دست کاری بشه تا بی کد بشه کدومند

Arash_323
18th June 2011, 01:19
سلام
میشه بگید اون دوسیمی که فرمودید باید دست کاری بشه تا بی کد بشه کدومند

سلام
ایپرام بدون کد پروگرام کنید و پین F3 و F4 سوکت وسط رو قطع کنید.
نتیجه رو اعلام کنید

mtco
19th August 2011, 23:53
سلام من pps چینی دارم و حدود سه ماهه خریدم تا حالا ایرادی نداشته همه کار هم باهاش کردم.

حميد ذوالعلا
20th August 2011, 02:40
سلام .
بنده هم pps چینی دارم و حدود يكسال دارم و بسيار هم راضيم.و3 ورژن هم با سي دي اپديت كردم.
اكثر دانلودها و مقادير اوليه را هم به وفور انجام دادم ومشكلي ندارد.

h_ecu
20th August 2011, 16:35
سلام:احمد اقا تعریف سوییچ با تعریف ایسیو با هم فرق می کنن فکر نکم با دستگاه های ایرانی بشه این کار کرد بطور مثال اگر با دستگاه پردازش موتور بخواهین این کار انجام بدین حتما باید با شرکت مربوطه در تماس باشین فکر کنم 1 ساعتی زمان ببره ولی با دستگاه pps درعرض 2دقیقه ایسیو موتور به bsi معرفی می کنین
سلام دوست عزیز ،فرمایش شما درست ، ولی کلا با دستگاه پردازش موتور 2 دقیقه زمان لازم است که ایسیو را تعریف کنیم من خودم بارها این کار را انجام دادم با تشکر از شما:0018: