PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا امکان طراحی اینترفیس وجود داره ...

مهدی چیت بند
18th March 2011, 05:32
آیا امکان طراحی اینترفیس وجود داره ...
یا در مواردی ارتقادادن ...
یا به عبارتی الهام (کپی) از یه مورد ؟؟؟؟:angel::0011::0011::0011:
کابلهای من هرروز دردسره روش نگهداری یا ساخت یه کابل مطمئن (مهاد)
کابلهای معمولی رو ساختم و ترمیم کردم منتها در OBD II مشکل دارم ...
ممنون

محمد دهقان
18th March 2011, 13:03
سلام
البته امكان كپي وجود داره اماپيگرد قانوني هم داره
الان هم دارن كپي فول ورژن مهاد رو با 2 تا 2.5 ميليون ميفروشن كه دستگاه اصليشحدود 9 ميليون درمياد
بهتره كه كابل درجه يك بگيري و تمام كابلهات رو كوتاه كني يا در صورت امكان دياگت رو با يك لب تاب همراه كني تا از شر كابلها راحت بشي

مهدی چیت بند
19th March 2011, 03:00
ایا کابل برای دستگاه مهادم رو از جای دیگه ای میتونم تهیه کنم ؟؟؟؟
در صورت امکان مشخصات این کابلها و نحوه سفارششون رو بفرمائید.
راستی کپی برد فکر کنم امر فوق تخصصی باشه !!! فقط جهت فصولی

محمد دهقان
19th March 2011, 10:07
سلام
بهتره در اين مورد با خود نمايندگي هاي مهاد صنعت صحبت كنيد
نه كپي برداري راحت ترين كاره تو ايران

yazd.diag
13th April 2011, 17:39
ایا کابل برای دستگاه مهادم رو از جای دیگه ای میتونم تهیه کنم ؟؟؟؟
در صورت امکان مشخصات این کابلها و نحوه سفارششون رو بفرمائید.
راستی کپی برد فکر کنم امر فوق تخصصی باشه !!! فقط جهت فصولی

سلام دوست عزیز

اگر کپی کردن کار فوق تخصصی بود حالا با این مشکل زیر روبرو نبودیم :

دستگاه هایی که با نامهای ( رایان صنعت –رایان صنعت پژواک- رایان موتور – رایان موتور اندیش – رایان موتوراندیش صنعت - رایان دیاگ – رایان الکترونیک ) معرفی و فروخته می شوند دستگاههای کپی شرکت پردازش موتور می باشد

ضمنا جالبتر از این باید به شما بگم همه از یک نفر می گیرند و همه به اسم خودشون عیب یاب می فروشند به قول معروف همه یک شبه دیاگ ساز شدند.:(81):

این ها فقط یک نمونه بود اگر خواستید آمار بیشتری بدم .:0014:

موفق باشید

ebrahimtop
29th April 2011, 08:13
سلام دوستان من خودم دیاگ مهاد و دارم دوستان اگه امکانش هست برنامه دیاگ ریو / ال90 /برنامه گاز نیسان توسایت یا ایمیل بزارن که دوستان دیگه ام استفاده کنند .
با تشکر

rasty
12th April 2012, 16:53
سلام دوستان من خودم دیاگ مهاد و دارم دوستان اگه امکانش هست برنامه دیاگ ریو / ال90 /برنامه گاز نیسان توسایت یا ایمیل بزارن که دوستان دیگه ام استفاده کنند .
با تشکر
با سلام
دوست عزیز فکر نکنم امکان این کار باشه.چون چند روز پیش برنامه تیبا را میخواستم گفتن سریال دستگاه را بدم تا برام بفرستن.

yazd.diag
13th April 2012, 00:25
با سلام
دوست عزیز فکر نکنم امکان این کار باشه.چون چند روز پیش برنامه تیبا را میخواستم گفتن سریال دستگاه را بدم تا برام بفرستن.
.

سلام
دوست عزیز
بله این امکان وجود ندارد . حتما باید از مهاد خرید کنید .
پیروز باشید

حميد ذوالعلا
13th April 2012, 01:18
با تشکر
دوست عزيز اگر به همين راحتي بود كه شركتهاي سازنده دياگ خيلي وقت پيش بايد ورشكست ميشدند.

hfmicro
3rd November 2012, 15:40
با سلام خدمت همه دوستان عزیز ،

کپی کردن دستگاه بستگی به اطلاعات و تسلط طراح آن دارد و وقتی طراحی پیش پا افتاده و ساده باشد دستگاه کپی میشود .
دستگاههایی که از پشتوانه طراحی خوبی بهره میبرند قبل از هرجیز راه کپی شدن را میبندند .
آیا تاکنون کپی دستگاههای مهاد صنعت ، پردیس صنعت یزد و ... را دیده اید؟

asefkarimi
30th April 2013, 12:04
با تشکر

سلام من دیاگ مهاد ندارم ولی دوستم نرم افزاری رو بهم داده که خیلی از محصولات جدید ایران خودرو روشه بهم ایمیل بزن تا برات بفرستم
راستی ببین کار میکنه با اینتر ***ت یا باید مهاد واردش کنه روی اینتر***ت

اگه اینجوری کار کنه خوب میشه دیگه نمیخواد پول زور ودی......حتما خبرشو بهم بده دوست عزیز

TuneUp_Vahab
30th April 2013, 12:31
[QUOTE=asefkarimi;309543]سلام من دیاگ مهاد ندارم ولی دوستم نرم افزاری رو بهم داده که خیلی از محصولات جدید ایران خودرو روشه بهم ایمیل بزن تا برات بفرستم
راستی ببین کار میکنه با اینتر ***ت یا باید مهاد واردش کنه روی اینتر***ت

اگه اینجوری کار کنه خوب میشه دیگه نمیخواد پول زور ودی......حتما خبرشو بهم بده دوست عزیز

i

با سلام :

كاربر گرامي ،‌ ارسال ايميل و شماره تلفن خلاف قوانين اين سايت ميباشد .

asefkarimi
30th April 2013, 12:40
با سلام :

كاربر گرامي ،‌ ارسال ايميل و شماره تلفن خلاف قوانين اين سايت ميباشد .

ممنون ولی به جهت ارتباط ضروریه در ضمن سایت امکان آپ لودو دانلود نداره

M.Salehi
30th April 2013, 12:50
ممنون ولی به جهت ارتباط ضروریه در ضمن سایت امکان آپ لودو دانلود نداره

سلام
دوست خوبم شما برای ارتباط می تونید از پیام خصوصی استفاده کنید
در ضمن برای آپلود فایل می تونید از یکی از آپلود سنترها استفاده و لینک اونو قرار بدید

موفق باشید

ebi n1
7th June 2013, 21:49
بله من کسی را دارم که هر دیاگ ایرانی را حک کند 25000000 تومان میگره و نمونه دستگاه را اگر کامل باشد بهتره

ebi n1
7th June 2013, 21:55
بله من کسی را دارم