PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست برنامه برای Vivaz

omid.akbari
22nd March 2011, 00:47
سلام بر دوستان.ممنون میشم چند برنامه خوب برای ویواز اینجا بزارین.البته من خیلی برنامه دارم.بیشترشون Erorr میدن.نمیدونم چرا.بیشترشونم خطای تاریخ انقضا میدن
برکت خداوند با شماباد

علي اصلاني
22nd March 2011, 17:55
سلام بر دوستان.ممنون میشم چند برنامه خوب برای ویواز اینجا بزارین.البته من خیلی برنامه دارم.بیشترشون Erorr میدن.نمیدونم چرا.بیشترشونم خطای تاریخ انقضا میدن
برکت خداوند با شماباد

دوست عزيز اگر برنامه مورد نظر رو درخواست مي كرديد خيلي بهتر بود .به هر حال بنده چند برنامه براي شما در اين قسمت ارسال خواهم كرد اميدوارم مفيد واقع بشه.

علي اصلاني
22nd March 2011, 17:57
برنامه قفل گذاری روی قسمتهای مختلف گوشی!

یک برنامه بسیار خوب برای قفل کردن پوشه ها و قسمت هایی از گوشی که دوست ندارید دیگران ببینند!
روی ویواز پرو تست شده و به خوبی کار میکنه!
با کد 12345 رجیستر میشه! نیاز به ساین ندارد.
این نرم افزار همه چی رو میتونه فایلهایی که توی گالری هست رو داخل خودش بکشونه جوری که توی گالری نشون داده نشه .....مثل یک گاوصندوق عمل می کنه ....همه چیز اونجا تفکیک شده هست.
فقط کافیه که به قسمت مربوط رفت و گزینه importe بزنید خودش اتوماتیک میره تو گالری و فایل رو بعد از انتخاب کردن میکشونه توی خودش ... برای برگردوندن اون هم از گزینه exporet استفاده می کنیم...در کل نرم افزار ساده ایه باهاش کار کنی خیلی زود یاد میگیری

علي اصلاني
22nd March 2011, 18:00
برنامه بسیار ناز برای تغیر کلی ظاهر گوشی خیلی باحال است.

علي اصلاني
22nd March 2011, 18:02
تراز مخصوص سونی اریکسون!

با این برنامه میتونید میزان صافی و درجه دار بودن هر سطحی رو بفهمید. برنامه فوق از سایت سونی اریکسون دانلود شده و روی ویواز پرو تست شده .

علي اصلاني
22nd March 2011, 18:04
با این برنامه میتوانید فیلمهای dvd را بر روی ویواز اجرا کنید

omid.akbari
23rd March 2011, 13:20
دوست خوبم علی اصلانی واقعا ممنون از توجهت
اگر امکانش هست من تقاضای چند برنامه دیگه دارم.
1: برنامه ای برای باز کردن PDF.البته چندتا گرفتم که هیچ کدوم رجیستر نمیش..2:player ای که اکولایزر داشته باشه.وبعدشم یک سوال دیگه
این اروری که میده و میگه برنامه Expire شده رو باید چیکارش کنم؟جالبه برنامه هایی که میگیرم از نت بیشترشون این خطارو میده
بازم ممنون از تجهت داداش گلم
فیض و برکت خداوند با شما باد
آمین

omid.akbari
23rd March 2011, 17:00
برنامه قفل گذاری روی قسمتهای مختلف گوشی!

یک برنامه بسیار خوب برای قفل کردن پوشه ها و قسمت هایی از گوشی که دوست ندارید دیگران ببینند!
روی ویواز پرو تست شده و به خوبی کار میکنه!
با کد 12345 رجیستر میشه! نیاز به ساین ندارد.
این نرم افزار همه چی رو میتونه فایلهایی که توی گالری هست رو داخل خودش بکشونه جوری که توی گالری نشون داده نشه .....مثل یک گاوصندوق عمل می کنه ....همه چیز اونجا تفکیک شده هست.
فقط کافیه که به قسمت مربوط رفت و گزینه importe بزنید خودش اتوماتیک میره تو گالری و فایل رو بعد از انتخاب کردن میکشونه توی خودش ... برای برگردوندن اون هم از گزینه exporet استفاده می کنیم...در کل نرم افزار ساده ایه باهاش کار کنی خیلی زود یاد میگیری
اشکان جان منظور از قسمت مربوط رفت و گزینه importe بزنید چیه؟
وقتی برنامه رو نصب میکنی تو قسمت نص2ب برنامه ها نمیبینیش.از کجا باید این برنامه رو روی گالری اعمال کرد؟لطفا یک مقداری بیشتر در مورد نحوه کارکردن با این برنامه توضیح بده
با تشکر
برکت خداوند با شما باد
آمین

علي اصلاني
24th March 2011, 01:20
اگر امکانش هست من تقاضای چند برنامه دیگه دارم.
1: برنامه ای برای باز کردن PDF.البته چندتا گرفتم که هیچ کدوم رجیستر نمیش..2:player ای که اکولایزر داشته باشه.

جناب اكبري عزيز ، دو برنامه PDF خوان براتون پيوست كردم و يك برنامه كه اكولايزر به گوشي شما اضافه ميكنه .

اعلام نتيجه فراموش نشه:shad1:

علي اصلاني
24th March 2011, 01:29
یک سوال دیگه این اروری که میده و میگه برنامه Expire شده رو باید چیکارش کنم؟جالبه برنامه هایی که میگیرم از نت بیشترشون این خطارو میده
بازم ممنون از تجهت داداش گلم
فیض و برکت خداوند با شما باد
آمین

دوست عزيز شما براي نصب نرم افزار روي گوشي خودتون بايد مثل گوشي هاي سري 5 نوكيا نرم افزار مربوطه رو ساين و بعد نصب كنيد .براي اطلاع بيشتر به پست زير سري بزنيد.

ساين چيست؟ و چرا بايد ساين كنيم؟ (http://kiansat.kim/showthread.php?t=17543)

omid.akbari
24th March 2011, 01:43
واااااااااااااااااااااااا ااااااااو
واقعا دست گلتون درد نکنه

علي اصلاني
24th March 2011, 12:02
اشکان جان منظور از قسمت مربوط رفت و گزینه importe بزنید چیه؟
وقتی برنامه رو نصب میکنی تو قسمت نص2ب برنامه ها نمیبینیش.از کجا باید این برنامه رو روی گالری اعمال کرد؟لطفا یک مقداری بیشتر در مورد نحوه کارکردن با این برنامه توضیح بده
با تشکر
برکت خداوند با شما باد
آمین

جناب اكبري شما بعد از نصب بايد براي اولين بار كه وارد برنامه مي شويد يك پسورد به نرم افزار معرفي كنيد .
بعد از ورود شما با 4 گزينه روبرو هستيد
1-عكسها
2-آهنگها
3-متن ها
4-وديوها
كه با توجه به موردي كه مي خواهيد پنهان شود وارد يكي از چهار مورد بالا شويد. و با كليك روي آپشن گزينه importe رو كليك كنيد
نرم افزار به طور مستقيم به بخش مربوطه خواهد رفت و فقط شما فايل مورد نظر رو انتخاب كرده و مجدد گزينه آپشن رو كليك كنيد و از بالا اولين آيتم رو انتخاب .
حالا فايل مورد نظر در نرم افزار قرار دارد و فقط شما كه پسورد رو در اختيار داريد مي توانيد از اين فايل استفاده كنيد.

omid.akbari
24th March 2011, 14:04
آقای اصلانی ممنون از توجهتون
هیچکدوم از Acrobad ها جواب نداد.یکی از اونها وقتی که نصب میشه تو قسمت اپلیکیت دیده نمیشه و اصلا نتونستم پیداش کنم و وقتی یک PDF را هم بازمیکنم مثل قبل باز نمیکنه.و دومیش هم همون ارور Cert.... رو میده
ولی بازم ممنون از توجهتون.برکت خداوند با شما باد
آمین

علي اصلاني
24th March 2011, 19:23
آقای اصلانی ممنون از توجهتون
هیچکدوم از Acrobad ها جواب نداد.یکی از اونها وقتی که نصب میشه تو قسمت اپلیکیت دیده نمیشه و اصلا نتونستم پیداش کنم و وقتی یک PDF را هم بازمیکنم مثل قبل باز نمیکنه.و دومیش هم همون ارور Cert.... رو میده
ولی بازم ممنون از توجهتون.برکت خداوند با شما باد
آمین

دومي كه ارور ميده رو ساين و بعد نصب كنيد و نتيجه رو اعلام كنيد.

omid.akbari
24th March 2011, 20:51
ممنون از لطفت دوست خوبم
دوتا برنامه دیگه هم میخوام اگر امکانش هست
1: برنامه ای که بشه چت با صدا کرد برای ویواز
2: تقویم سال 90
برکت و فیض خداوند باشما باد
آمین

علي اصلاني
24th March 2011, 23:09
ممنون از لطفت دوست خوبم
دوتا برنامه دیگه هم میخوام اگر امکانش هست
1: برنامه ای که بشه چت با صدا کرد برای ویواز
2: تقویم سال 90
برکت و فیض خداوند باشما باد
آمین

براي دريافت تقويم سال 90 به اين قسمت (http://kiansat.kim/showpost.php?p=53509&postcount=1) مراجعه كنيد ولي در مورد چت با صوت چيزي تا به حال نداشتم.

omid.akbari
3rd May 2011, 12:35
سلام بر استاد عزیزم
دوتا برنامه برای Vivaz میخواستم.تو اینترنت هم نتونستم اونی که میخوام پیدا کنم
1:برنامه ای برای ظبط مکالمه
2: منشی تلفنی
ممنون میشم.من سه تا برنامرو دارم ولی باید رجیستر بشن.وقتی هم میرم برای رجیستر میگه باید برنامه رو بخری.
برکت خداوند با شما باد
آمین

علي اصلاني
4th May 2011, 09:02
سلام بر استاد عزیزم
دوتا برنامه برای Vivaz میخواستم.تو اینترنت هم نتونستم اونی که میخوام پیدا کنم
1:برنامه ای برای ظبط مکالمه
2: منشی تلفنی
ممنون میشم.من سه تا برنامرو دارم ولی باید رجیستر بشن.وقتی هم میرم برای رجیستر میگه باید برنامه رو بخری.
برکت خداوند با شما باد
آمین

با سلام

اين دو برنامه رو كه در پست هاي زير معرفي شده تست و نتيجه رو اعلام بفرمائيد.

برنامه ضبط مکالمه بسیار عالی برای گوشی های نوکیا سری 60 ورژن3و5 (http://kiansat.kim/showthread.php?t=19713)

منشي با منو فارسي (http://kiansat.kim/showpost.php?p=37837&postcount=8)

omid.akbari
1st June 2011, 20:46
سلام علی آقای گل.خسته نباشید دوست خوبم
دوتا برنامه درصورت امکان میخواستم برای ویواز
برای عبور از ف ی ل ت ر از Opera استفاده کردم ولی جواب نداد.خیلی از ورژنهاشو امتحان کردم.حتی مینی اپرا را ولی فایده ای نداشت.میخوام ببینم برنامه ای و یا وی پی ان مخصوصی برای اینکار هست؟
2 : برنامه ای برای باز کردن PDF ها.ورژنهای مختلف Acrobat را تست کردم.ولی جواب نداده.داخل گوشی هم ادوب داره ولی نسخه آزمایشی بود و حالا منقضی شده
ممنون از توجهت دوست خوبم

علي اصلاني
2nd June 2011, 20:18
سلام علی آقای گل.خسته نباشید دوست خوبم
دوتا برنامه درصورت امکان میخواستم برای ویواز
برای عبور از ف ی ل ت ر از Opera استفاده کردم ولی جواب نداد.خیلی از ورژنهاشو امتحان کردم.حتی مینی اپرا را ولی فایده ای نداشت.میخوام ببینم برنامه ای و یا وی پی ان مخصوصی برای اینکار هست؟
2 : برنامه ای برای باز کردن PDF ها.ورژنهای مختلف Acrobat را تست کردم.ولی جواب نداده.داخل گوشی هم ادوب داره ولی نسخه آزمایشی بود و حالا منقضی شده
ممنون از توجهت دوست خوبم

سلام عزیزم
نرم افزار PDF خوانی که در این پست (http://kiansat.kim/showpost.php?p=59407&postcount=9) ارسال کردم تست کردم مشکلی نداره.
برا ف ی ل ت ر ش ک ن هم برات ببینم چیکار میتونم بکنم

omid.akbari
9th October 2011, 18:19
سلام
ممنون میشم از عزیزان اگر کسی برنامه ای برای چت بصورت صوتی دارن ارائه بدهند.البته اسکایپ هست.ولی دنبال برنامه دی
ری هستم به غیر از اسکایپ

omid.akbari
18th October 2011, 20:40
درود بر عزیزان
ممنون میشم اگر کسی نقشه ترکیه رو برای سیمبین داره آپلود کنه یا لینک دانلودشو بده.خیلی تو نت گشتم ولی متاسفانه نتونستم پیداش کنم
با تشکر بسیار از عزیزان

داوودی فر
20th December 2012, 01:51
با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید عزیز
با این دو برنامه میشه گوشی را هک کرد و خیلی از برنامه ها را که خطا میدهند روی گوشی ویواز نصب کرد. فایل مورد نظر پیوست می باشد .