PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد رم کامپیوتر

kochande
25th March 2011, 15:52
سلام خدمت دوستان خوبم
من 1سوال داشتم ولی ندونستم باید کجا مطرح کنم
می خواستم روش تغییر درصد استفاده کامپیوتر از رم رو برام بزارید
من سیستمم 64 بیتی و 12 گیگ رم دارم میخوام برای سیستم تعریف کنم که چه مقدار از رم برای اجرای برنامه ها و رندر هام استفاده کنه
ممنون میشم اگه راهنمای کنید

حامد شکوهی
25th March 2011, 17:12
سلام اگر از میندوز xp استفاده میکنی که ویندوز 2 یا 3 رم نیاز نداره و استفاده ایی نمی کند .بله در system properties تعریف شده که چه مقدار رم دارید ولی بیشتر از 3 استفاده نمی کند. ولی در خصوص ویندوز سون بله امکان داره از طریق ریجستر و با بعضی از برنامه ها خاص امکان دارد .

kochande
27th March 2011, 20:35
ممنونم حامدجان نه ویندوزم سونه اگه امکان داره روش تغیر دادنش رو برام بگید،یعنی سیستم از 12 گیگ رم استفاده کنه ،ممنونم

علي اصلاني
27th March 2011, 21:27
ممنونم حامدجان نه ویندوزم سونه اگه امکان داره روش تغیر دادنش رو برام بگید،یعنی سیستم از 12 گیگ رم استفاده کنه ،ممنونم

اينطور كه من متوجه شدم شما روي سيستم خود 12 گيگ رم داريد ولي سيستم از 12 گيگ استفاده نمي كنه! درسته؟

kochande
28th March 2011, 21:29
بله همینطوره- وقتی با سیستم رندر میگیرم 100درصد cpu استفاده میشه ولی فقط از 3 گیگ رم استفاده میکنه_مشخصات سیستمم ایناست
m.b x58 extrem
cpu: core i7 930
graphic: gefors gtx 460

Meisam-Alishahi
30th March 2011, 11:33
سلام خدمت دوستان خوبم
من 1سوال داشتم ولی ندونستم باید کجا مطرح کنم
می خواستم روش تغییر درصد استفاده کامپیوتر از رم رو برام بزارید
من سیستمم 64 بیتی و 12 گیگ رم دارم میخوام برای سیستم تعریف کنم که چه مقدار از رم برای اجرای برنامه ها و رندر هام استفاده کنه
ممنون میشم اگه راهنمای کنید

بله همینطوره- وقتی با سیستم رندر میگیرم 100درصد cpu استفاده میشه ولی فقط از 3 گیگ رم استفاده میکنه_مشخصات سیستمم ایناست
m.b x58 extrem
cpu: core i7 930
graphic: gefors gtx 460

هوالعلیم

با سلام ، دوست عزیز برنامه CPU-Z را اجرا کرده و دو شات از تبهای memory و SPD  را به نمایش بگذارید تا ابتدا وضعیت RAM و تایمینگ آن را بررسی کنم و سپس راهنمایی تان کنم

موفق باشید