PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نرم افزار pc suiteودرایور سونی اریکسون مدل c902

مهدی نصرتی
25th March 2011, 18:42
سلام وتبریک عید
لطفا نرم افزار pc suiteودرایور سونی اریکسون مدل c902
ضمنا چطوری میتونم با لپتاپ وگو شی به اینترنت وسل بشم
سپاسگزارم:10:

omid.akbari
25th March 2011, 21:16
دوست من یک راه ساده برای اتصال از طریق بولوتوث گوشی و لپ تاپه.من بارها اینکارو کردم.هردورو روشن کن.ی کانکشن بساز و وقتی لپتاپت گوشیتو شناخت براحتی کانکت شو.البته اگر متوجه نشدی بگو تا واضحتر بگم
برکت خداوند با شما باد
آمین

علي اصلاني
26th March 2011, 00:22
سلام وتبریک عید
لطفا نرم افزار pc suiteودرایور سونی اریکسون مدل c902
ضمنا چطوری میتونم با لپتاپ وگو شی به اینترنت وسل بشم
سپاسگزارم:10:

خدمت شما
از اين قسمت (http://ptf.com/skype/skype+sony+ericsson+c902+pc+suite/)مي تونيد دريافت كنيد

مهدی نصرتی
26th March 2011, 09:40
سلام
لطفا بیشتر تو ضیح بدین

ARIYA
27th March 2011, 06:11
سلام
لطفا بیشتر تو ضیح بدین

درود
لطفا سئوال خود را کلی مطرح نکنید ! شما در چه موردی راهنمایی میخواهید ؟ اگر در مورد لینکی که جناب اصلانی زحمت کشیده اند و قرار داده اند است
که لینک دانلود نرم افزار Sony ericsson Pc suite 6 است که برای اتصال گوشی های سونی به رایانه است که با این نرم افزار میتوانید به اطلاعات گوشی
از قبل اس ام اس ها - حافظه و ... دسترسی داشته باشید همچنین با این نرم افزار میتوانید از طریق گوشی به اینترنت نیز متصل شوید که هم با استفاده از کابل
رابط و هم با بلوتوث امکان پذیر است . بعد از اتصال سیم رابط یا فعال کردن بلوتوث گوشی و لب تاپ با استفاده از نرم افزار گوشی را شناسایی کنید و به
قسمت کانکشن اینترنت نرم افرزار بروید و سرویس دهنده و ... (ایرانسل و همراه اول) را انتخاب کنید که معمولا اتوماتیک انتخاب میشود و زیاد مشکل نیست . بعد روی
کانکت که کلیک کنید گوشی به اینترنت متصل میشود و میتوانید از طریق رایانه از اینترنت گوشی استفاده کنید . پیشنهاد میکنم از طریق بلوتوث این کار را
انجام دهید چون تجربه شخصی بنده این است که سرعت انتقال بیشتری دارد . در ضمن نرم افزار در سایت آپلود شد از این لیک دریافت کنید :

نرم افزار Sony Ericsson PC Suite 6.011.00 - مجمع و انجمن تعمیرکاران و متخصصین الکترونیک (http://kiansat.kim/showthread.php?p=59908#post59908)

.