PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اروزمان بالا اومدن کامپیوتر

mostafa2010
28th March 2011, 12:13
با سلام وخسته نباشید
دوستان سیستم من زمان بالا اومدن یه همچین اروری می دهد لطفا" راهنمایی فرمایید چه جوری میشه ترمیمش کنم .

البته جدیدا" زمان بالا اومدن خیلی طول می کشه نرم افزار آنچنان سنگینی هم نصب نکردم ولی زمانی که صفحه آبی رنگ welcome می آید قبل ار اونی که صفحه دسک تاپ بیاد بالا صدای روشن شدن کامپیوتر می آید وچند لحظه روی همون صفحه آبی رنگ welcome می ماند .

ممنون

reza_zolfi2005
28th March 2011, 13:10
سلام دوست عزیز
سیستم من هم هر مدت همینطوری میشه که ویندوزشو عوض میکنم مشکل کاملا رفع میشه
در این جور مواقع معمولا سیستم ویروسی میشه

M_Repair
28th March 2011, 13:10
با سلام وخسته نباشید
دوستان سیستم من زمان بالا اومدن یه همچین اروری می دهد لطفا" راهنمایی فرمایید چه جوری میشه ترمیمش کنم .

البته جدیدا" زمان بالا اومدن خیلی طول می کشه نرم افزار آنچنان سنگینی هم نصب نکردم ولی زمانی که صفحه آبی رنگ welcome می آید قبل ار اونی که صفحه دسک تاپ بیاد بالا صدای روشن شدن کامپیوتر می آید وچند لحظه روی همون صفحه آبی رنگ welcome می ماند .

ممنون

باسلام

دوست عزیزعکس ونوشته خیلی ریزدیده میشود.

اما فکرکنم استارت آپ شما سنگین میباشد.

این اروری که داده هم واضح نیست.اما فکرکنم یکی ازفایلهای ویندوزویا یک نرم افزاری معیوب شده حالا یاکرکش ازبین رفته یا تخریب شده.

عماد عموئي
28th March 2011, 13:45
هوالرزاق

با سلام خدمت mostafa2010 ، اول بگویم که روی سیستمتان نود 32 نصب است دوم اینکه ویندوز شما MRT است ، این فایل یکی از فایلهای مهم سیستم عامل است و زمانی که این فایل حذف یا غیر فعال شود این ارور در هنگام بالا آمدن ویندوز نمایان میشود چون در ویندوز های MRT این فایل را زیاد دستکاری میکنند آنتی ویروس نود 32 که در گند زدن و خراب یا پاک کردن فایلهای اساسی ویندوز تبحر فراوانی دارد ، این فایل را هم به عنوان ویروس شناسایی کرده و آن را حذف میکند ، در سیستم شما هم همین اتفاق افتاده است ، شما دو راه دارید 1- سیستم عامل خود را هر چیزی به غیر از MRT بگذارید 2- آنتی ویروستان را عوض کنید.

موفق باشید

mostafa2010
28th March 2011, 14:02
به نظرم این فایل واضح تره .

mostafa2010
28th March 2011, 14:04
هوالرزاق

با سلام خدمت mostafa2010 ، اول بگویم که روی سیستمتان نود 32 نصب است دوم اینکه ویندوز شما MRT است ، این فایل یکی از فایلهای مهم سیستم عامل است و زمانی که این فایل حذف یا غیر فعال شود این ارور در هنگام بالا آمدن ویندوز نمایان میشود چون در ویندوز های MRT این فایل را زیاد دستکاری میکنند آنتی ویروس نود 32 که در گند زدن و خراب یا پاک کردن فایلهای اساسی ویندوز تبحر فراوانی دارد ، این فایل را هم به عنوان ویروس شناسایی کرده و آن را حذف میکند ، در سیستم شما هم همین اتفاق افتاده است ، شما دو راه دارید 1- سیستم عامل خود را هر چیزی به غیر از MRT بگذارید 2- آنتی ویروستان را عوض کنید.

موفق باشید

ممنونم جناب عمویی
باید بگم که ویندوزم MRT نیست بلکه XP پروفشیوناله من فقط یه تم روش نصب کردم .
شما به غیر از نود 32 چه آنتی ویروسی رو معرفی می نمایید ( هم سبک باشه وهم راحت ) ؟
ممنون

عماد عموئي
28th March 2011, 14:29
ممنونم جناب عمویی
باید بگم که ویندوزم MRT نیست بلکه XP پروفشیوناله من فقط یه تم روش نصب کردم .
شما به غیر از نود 32 چه آنتی ویروسی رو معرفی می نمایید ( هم سبک باشه وهم راحت ) ؟
ممنون

هوالرزاق

اول شما بهتر است ویندوز سیستم خود را عوض کنید در مورد آنتی ویروس هم به غیر از نود 32 میتوانید از Avira هم استفاده کنید هم سبک است هم راحت.....

موفق باشید

soran102
28th March 2011, 14:51
دوست عزیز سعی کنید از ویندوز هایی استفاده کنید که دستکاری نشده باشند این نوع ویندوزها اکثرا کیفیت افتضاحی دارند. این دستکاری هام چیز زیاد عجیبی نیست برنامه هایی هستند که ویندوز را سفارشی می کنند.