PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در مودم D-link2450U

Ho3in_evil
31st March 2011, 19:16
سلام بر جامعه مهندسین

راستش من نمیدونستم این پست کجا بزنم..اگر اشتباه این پست در مکان نامناسبی زدم لطفا منو ببخشید...

مودم من D-LINK 2540U هست 3 روزه هست که وقتی روشنش میکنم یک لحظه چراغ هاش روشن میشه بعد مدت کوتاهی چراغ پاورش قرمز میشه و دیگه سبز نمیشه..

فک میکننین مشک اون چی میتونه باشه؟!

آیا سوخته؟!

من restart کردم ولی بازم درست نشد!!!

ARIYA
2nd April 2011, 03:08
درود
با یک آداپتور دیگر تست کنید و نتیجه را اعلام کنید

Ho3in_evil
7th April 2011, 13:02
سلام
من با یک آداپتور دیگه هم امتحان کردم ولی نشد..چراق قرمز میشه بعد از چند ساعت سبز میشه ولی وقتی سبز میشه داخل تنظیمات اون برای وارد کردن پسورد نمیشه

ARIYA
8th April 2011, 03:16
سلام
من با یک آداپتور دیگه هم امتحان کردم ولی نشد..چراق قرمز میشه بعد از چند ساعت سبز میشه ولی وقتی سبز میشه داخل تنظیمات اون برای وارد کردن پسورد نمیشه

درود
باید مودم را باز کنید و قسمت پاور ان را بررسی کنید .
احتمالا در این قسمت قطعه ای ایراد دارد که معمولا خازنها خراب میشوند
این نوع مودم ها اگر درست راه اندازی نشوند (ولتاز مناسب به قسمتها نرسد)
ایرادهای مختلفی بروز میدهند پس ابتدا قسمت پاور ا کاملا بررسی کنید و از آداپتوری
که برای راه اندازی استفاده میکنید مطمئن باشید که ولت وآمپراژ مناسب داشته باشد

Ho3in_evil
18th April 2011, 09:57
سلام ممنونم از راهنماییتون متاسفانه یکی از قطعاتش سوخته بود و دیگه درست نمیشه:dash1:

davodpor
8th May 2011, 23:30
سلام ممنونم از راهنماییتون متاسفانه یکی از قطعاتش سوخته بود و دیگه درست نمیشه:dash1:
با سلام دوست عزیز اول ریست کنید بعد برای وارد شدن به تنظیمات سعی کنید از فایر فاکس استفاده کنید

pal-electronic
8th May 2011, 23:40
با سلام دوست عزیز اول ریست کنید بعد برای وارد شدن به تنظیمات سعی کنید از فایر فاکس استفاده کنید

جناب داوود پور سلام
اول اینکه این سوال خیلی قدیمی است !
در ثانی ایشان فرمودند که مودمشان را ریست کرده اند !
ثالثا وقتی مودم عمل نکند و کانکت نشود ، فرقی نمیکند که با چه مرورگری وارد شود !
رابعا از پاسخگویی شما متشکریم
موفق باشید