PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فلش مموری خراب

mostafa2010
3rd April 2011, 11:05
سلام
دوستان توی تعطیلات عید فرصتی نصیب ما شد رفتیم مسافرت بندر عباس وسه تا فلش مموری (یک عدد 32 گیگ پاورسلکون و دو عدد فلش مموری ترسند 16 و 8 گیگ ) گرفتم خونه که اوردم سیستم هیچ کدوم رو نمی شناسه .
ایا راهی هست که اونها رو راه بیاندازم ؟

ممنونم

حامد شکوهی
3rd April 2011, 11:19
نه نه نه نه نه نه

M_Repair
3rd April 2011, 12:31
سلام
دوستان توی تعطیلات عید فرصتی نصیب ما شد رفتیم مسافرت بندر عباس وسه تا فلش مموری (یک عدد 32 گیگ پاورسلکون و دو عدد فلش مموری ترسند 16 و 8 گیگ ) گرفتم خونه که اوردم سیستم هیچ کدوم رو نمی شناسه .

ممنونم

بـــاســلام

دوست عزیزبه نظربنده فلش مموری قلابی هستش وچینی.برای امتحان روی کامپیوتردیگرهم تست کن ببین جواب میده.

mostafa2010
3rd April 2011, 12:36
روی یه کامپیوتردیگه امتحان کردم جواب نداد
خودم بازش کردم پلم بود من که می دونستم این چینیها مشکل دارن ولی شنیده بودم مثلا" از 32 گیگ 5 گیگ حداقل بایدجواب بده .اصلا" نمی شناسه !!!

M_Repair
3rd April 2011, 12:53
روی یه کامپیوتردیگه امتحان کردم جواب نداد
خودم بازش کردم پلم بود من که می دونستم این چینیها مشکل دارن ولی شنیده بودم مثلا" از 32 گیگ 5 گیگ حداقل بایدجواب بده .اصلا" نمی شناسه !!!

بـــاســلام

اگـــر روی کامپیوتردیــگه ای هــم نمــیشنــاســه پــس مشـــکل ســخت افزاریه.برای امتحان روی ویندوزسون هم امتحان کنید.

حامد شکوهی
3rd April 2011, 13:38
دوست عزیز فلش های چینی مدل های مختلفی داره منم خریدم هنگامی که اطلاعات داخلش می ریختم بعد فلش از سیستم می کشیدم اطلاعات همه پاک شده بودن.اگر یکی از فلش ها شما جواب می داد امکانش بود که بگی مشکل داره اون فلش دیگه شما ولی هر 2 فلش شما چینی هست موفق باشید

ARIYA
4th April 2011, 05:46
تــــــــــــــــــــــــ قــــــــــــــــــــــــ ــلــــــــــــــــــــــ ـبـــــــــــــــــــــــ ـــی

یاور
20th May 2011, 18:36
[QUOTE=mostafa2010;61673]روی یه کامپیوتردیگه امتحان کردم جواب نداد
سلام:منهم یه فلش 32 گیگ توشیباخریدم اما بازنمیشه فرمت هم نمیشه<ایاراه حلی
دارد>

majidHD
20th May 2011, 21:15
سلام

ممنونم

اين نوع فلشها تقلبي است و به هيج عنوان به ان اعتماد نكنيد و اطلاعات مهم خود را روي ان نريزيد و تماما حافظه مجازي ميزند و واقعي نيست

rezaelevator
20th May 2011, 21:25
اين نوع فلشها تقلبي است و به هيج عنوان به ان اعتماد نكنيد و اطلاعات مهم خود را روي ان نريزيد و تماما حافظه مجازي ميزند و واقعي نيست

دقیقا درسته ، این فلشها کاملا تقلبی هستن ، من هم قبلا همین گول رو خوردم
ضمنا شما گول کم قیمت بودن فلش رو خوردی خوب باید شک میکردی ، حالا مهم نیست چون فکر میکنم مبلغ زیادی هزینه نکردی .

قاسم حسنایی
4th May 2014, 14:36
خودم هم از بندر عباس از دست فروشهها کلی فلش خریدم هیچ کدومشون کار نداد

kami 2015
4th May 2014, 16:47
دورد

من خودم آلان چندت فلش مموري دارم همه قلابي هست زده 250 كيك