PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال:کوئل miner4

admh39
5th April 2011, 17:57
سلام خدمت اساتید عزیز
بهترین کوئلی که میشه ساخت واسه ماینر4 چی هست لطفا از نظر تئوری بفرمایین تا بیشتر و بهتر فیض ببریم از اطلاعات شما اساتید عزیز

2-مانیتور و قطعات مهم ماینر4 رو از کجا تهیه کنم...؟؟

iraj_kh
5th June 2011, 01:47
سلام خدمت اساتید عزیز
بهترین کوئلی که میشه ساخت واسه ماینر4 چی هست لطفا از نظر تئوری بفرمایین تا بیشتر و بهتر فیض ببریم از اطلاعات شما اساتید عزیز

2-مانیتور و قطعات مهم ماینر4 رو از کجا تهیه کنم...؟؟

با سلام دوست عزیز شما به لینک زیر بروید پاسخ سوال خود را میابید

http://kiansat.kim/images/modernheaven/misc/tag.png http://kiansat.kim/images/modernheaven/misc/subscribed.gif توضیح کامل فلزیاب کوئل 4 منظوره <<PROTON COIL 9900>> (http://kiansat.kim/showthread.php?t=26280)

behrouz_t
19th September 2012, 15:38
دوستان عزیز بهترین کویلی که میشه برای هر فلزیاب مخصوصا نوع pi و هر مدل تک کویلی ساخت ،کویل تخت هست که معمولا بنام کویل تسلا هم نامیده میشوند و بصورت مارپیچ و فلت پیچیده میشه البته این کار چندان آسانی هم نیست ولی تاثیر زیادی در عملکرد دستگاه دارد. در این حالت تغییراتی در اهم و اندوکتانس کویل ایجاد میشه که باید با استفاده از محاسباتی که معمولا پیچیده اند و یا ماشین حساب آنلاینی که در بخش مربوط به توضیح نحوه ساخت این کویل لینکش رو قرار خواهم داد،تغییرات را اعمال نمود.بعنوان یک توضیح مختصر باید عرض کنم علت افزایش کارایی این کویل،ارسال امواج الکترومغناطیس بصورت منظم و در یک راستا است که مسلما باعث افزایش برد نفوذ آنها خواهد شد.البته نظر شخصی من اینه که فلزیابهای دارای نرم افزار و پردازنده البته در حد آماتور به هیچ وجه قابل اعتمادنیست و ارزش کار را ندارد.

59580

59581

59582

59583

iraj_kh
19th September 2012, 22:51
دوستان عزیز بهترین کویلی که میشه برای هر فلزیاب مخصوصا نوع pi و هر مدل تک کویلی ساخت ،کویل تخت هست که معمولا بنام کویل تسلا هم نامیده میشوند و بصورت مارپیچ و فلت پیچیده میشه البته این کار چندان آسانی هم نیست ولی تاثیر زیادی در عملکرد دستگاه دارد. در این حالت تغییراتی در اهم و اندوکتانس کویل ایجاد میشه که باید با استفاده از محاسباتی که معمولا پیچیده اند و یا ماشین حساب آنلاینی که در بخش مربوط به توضیح نحوه ساخت این کویل لینکش رو قرار خواهم داد،تغییرات را اعمال نمود.بعنوان یک توضیح مختصر باید عرض کنم علت افزایش کارایی این کویل،ارسال امواج الکترومغناطیس بصورت منظم و در یک راستا است که مسلما باعث افزایش برد نفوذ آنها خواهد شد.البته نظر شخصی من اینه که فلزیابهای دارای نرم افزار و پردازنده البته در حد آماتور به هیچ وجه قابل اعتمادنیست و ارزش کار را ندارد.

59580

59581

59582

59583

یه نمونه کوئل به همین صورت اما اگر به صورت cupped یا فنجونی شکل باشه که فوکوس روی یه نقطه باشه دقت و عملکرد روی پیدا کردن بهتر خواهد شد ولی وقت بیشتری میبره که اگر سیم پیچ هارو کامل و به یه اندازه دقیق دور یه مدار تشکیل بدیم.نظرت چیه بهروز جان

behrouz_t
22nd September 2012, 22:58
در عمل هرگونه تغییر شکلی در موقعیت کویل تخت مثل حالت فنجانی که شما فرمودید باعث تغییر در فلوی ایجاد شده حول کویل میشه یعنی بجای اینکه فلوی مغناطیس جمع بشه بخاطر تغییر فاصله خطوط فرضی این جریانها تضعیف میشه.البته این فقط نظر منه باید توعمل تست بشه.

135600
30th April 2014, 02:42
دوست عزیز برای ماینر من که ساختم سیم لاکی 50به قطر 50 اهم 3اهم ایسی 8055 5534بزار بهترین برد و برای طلا حساس تر میشه موفق باشین