PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کم شدن آب رادیاتور سمند بعد از تعویض واشر سر سیلندر

salami
6th April 2011, 21:30
سلام به همکاران محترم
کم شدن آب رادیاتور سمند بعد از تعویض واشر سر سیلندر
لطفا راهنمایی بفرمایید
با تشکر

rostam57
7th April 2011, 09:34
با سلام .
دوست عزیز اگر واشر شما تعویض شده باز هم آب کم میکته مشکل یا از کف تراشی هست یا اورینگ های بوش پیستون خراب شده که باید تعویض شوند.

reza_zolfi2005
7th April 2011, 14:06
سلام دوست عزیز
شما دقت کنید صبح که ماشینو روشن میکنید ایا تاچند لحظه بد کار میکنه؟
اگر تا چند ثانیه بد کار کرد سرسیلند را باز کنید ببینید در مسیرابراه ان خوردگی که وجود نداره
و در صورت خرابی کف تراشی کنید و از اورینگ زیر بوش هم قافل نشید

قیصر
7th April 2011, 15:38
سلام به همکاران محترم
کم شدن آب رادیاتور سمند بعد از تعویض واشر سر سیلندر
لطفا راهنمایی بفرمایید
با تشکر
یه نگاه به واتر پمپ کن شاید ایراد از اون باشه

hz_hamed
7th April 2011, 17:39
سلام علاوه بر مطالبی که دوستان فرمودند این را هم عرض کنم که شل بودن یا سفت نکردن پیچهای سرسیلندر با ترکمتر و همچنین نگذاشتن بوش پیچ آخر پشت سرسیلندر سمت تسمه تایم هم میتواند باعث کم شدن آب رادیاتور شود.

hossein206
7th April 2011, 21:27
با اجازه من یه چیز ساده تر بگم:
اگه باز شدن سرسیلندر به دلیل سوختن واشر بوده احتمال خراب شدن اورینگ بخاری خیلی زیاده. چون توی خانواده ی پژو وقتی واشر در حال مرخص شدنه فشار کمپرس میزنه اورینگ بخاری رو خراب میکنه و آب میاد تو کابین. ممکنه نشت آب خیلی کم باشه و راننده متوجه نشه...

amin mtn
8th March 2013, 03:47
با سلام
همه نظرات دوستان را تایید میکنم.ولی دوست عزیز پولکهای آب روی سرسیلندر را هم چک کنید.چون این مشکل یکبار برای من پیش آمده

vafadar
8th March 2013, 15:59
اگه اب روغن قاطی میکنه اورنگی بوش پیستون .اگه بعد از چند ساعت خاموش بودن بد روشن بشه ایراد از اببندی سرسیلندره یا خود سر سیلندر خوردگی داره یا واشر موقع نصب سر سیلندر ضربه خورده...قبل از همه اینها نشتی نداشته باشه . درب رادیات .خود رادیات ...رادیات بخاری .. اگر دوگانست رگولاتور گاز ..

iman2866
1st November 2015, 00:11
دمتون گرم با این همه پشتکار شما متشکرم ؛

ASALAK
16th November 2015, 18:32
با اجازه من یه چیز ساده تر بگم:
اگه باز شدن سرسیلندر به دلیل سوختن واشر بوده احتمال خراب شدن اورینگ بخاری خیلی زیاده. چون توی خانواده ی پژو وقتی واشر در حال مرخص شدنه فشار کمپرس میزنه اورینگ بخاری رو خراب میکنه و آب میاد تو کابین. ممکنه نشت آب خیلی کم باشه و راننده متوجه نشه...

ممنون دوست عزیز
بنده مدتی بود در گیر این قضیه بودم
به پیشنهاد شما قسمت لوله های اب و3 راهی بخاری رو بررسی کردم دیدم حق با شماست نشتی داشت که بر طرف گردید
بازم از شما متشکرم