PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فوري مرگ و زندگي هارد اكسترنال سگت

reza-fk
7th April 2011, 12:25
با سلام
لطفا كمك كنيد
حواسم نبود رفتم روي فرمت تيك Quick رو فعال كردم و start رو زدم ولي سريع كنسلش كردم
حالا هركار ميكنم درايو باز نميشه وپيغام Not formating ميزنه كلي اطلاعات حياتي داخلش
دارم به غير از ريكاوري كار ديگه اي هم ميشه كرد نرم افزاري هست كه بشه كاري كرد
ممنون ميشم
با سپاس از شما عزيزان

pal-electronic
7th April 2011, 12:50
با سلام
لطفا كمك كنيد
حواسم نبود رفتم روي فرمت تيك Quick رو فعال كردم و start رو زدم ولي سريع كنسلش كردم
حالا هركار ميكنم درايو باز نميشه وپيغام Not formating ميزنه كلي اطلاعات حياتي داخلش
ممنون ميشم
با سپاس از شما عزيزان

دوست عزیز سلام
اول از اینکه نام و مدل دستگاه را عنوان کنید تا بهتر راهنمایی شوید
دوم اینکه به هیچ وجه به آن دست نزنید و با هیچ برنامه ای آن را فرمت یا ریکاوری ننمایید تا جناب میثم عالیشاهی تشریف بیاورند و شما را کاملا راهنمایی نمایند
موفق باشید

Meisam-Alishahi
7th April 2011, 14:07
با سلام
لطفا كمك كنيد
ممنون ميشم
با سپاس از شما عزيزان

هوالعلیم

با سلام خدمت دوست عزیز ، اصلا ناراحت اطلاعات خود نباشید ، سایت بزرگ کیانست و عوامل و دست اندر کاران این سایت ، همه هم و غم شان این است که مشکلات مردم را حل کنند پس تا سایت کیانست هست شما خونسردی تان را حفظ کنید و به نکاتی که اشاره میکنم توجه و دقت داشته باشید.

1- طبق فرمایش دوست عزیزم جناب پناهی و به جهت اینکه کار در مرحله آسان تر قرار بگیرد تا خودتان کار را پیش ببرید ، از فرمت کردن ، ریکاوری ، یا ریختن مجدد اطلاعات پس از فرمت کردن ، و یا کار با هر نرم افزار DM دیگر جهت احیای اطلاعات خودداری فرمائید.

2- اگر همچنان هارد را فرمت نکرده اید با نرم افزار Active UNDELETE Enterprise Lite مشکلتان رفع میشود و تمامی اطلاعات با حفظ سرشاخه و اسامی قبلی آن برمیگرداند اساس کار این نرم افزار این است که بر اثر عملیاتی که شما انجام دادید بخش ROOT هارد شما که محل ذخیره آدرس نواحی اطلاعاتی شما در سطح DATA AREA بوده پاک شده و یا کاراکتر های آدرس شما در آن ناحیه دچار آسیب شده و این نرم افزار با اسکن سطح DATA AREA آدرس را در بخش ROOT باز سازی می نماید .

برای راحتی کار شما این نرم افزار را برای شما قرار دادم و شما میتوانید دانلود کنید و پس از نصب اقدام به رفع مشکل تان نمایید.

نکته بسیار مهمی که باید خدمتتان عرض کنم این است که اگر با این نرم افزار جواب نگرفتید بدون هماهنگی هیچ عملیاتی بر روی هارد انجام ندهید.

موفق باشید