PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : CI4 -خام زیمنس پراید

m.aminifar
10th April 2011, 23:52
CI4 -خام زیمنس پراید

keyantic
17th August 2011, 12:05
سلام
یه پراید ci4 هست که esu قفل کرده اگه این فایل بریزم باید با کد خود ماشین تعریف کلید کنم دوباره

m.aminifar
17th August 2011, 12:41
سلام
یه پراید ci4 هست که esu قفل کرده اگه این فایل بریزم باید با کد خود ماشین تعریف کلید کنم دوباره

سلام :درست دوست گرامی باید با کد فابریکی تعریف سوییچ کنین

keyantic
17th August 2011, 20:04
سلام خسته نباشید دوستان عزیز
یه پراید زیمنس CI4 هست پمپ بنزینش کارنمکنه وقتی یه سره می کنیم کار میکنه وماشین روشن میشه ایراد 100% از ECU هست چون کامل هم با ماشین دیگه تست کردم هم با ECU دیگه
خطا رله پمپ بنزین میده فلش هم کردم چه قسمتی از ECU مربوط به پمپ بنزین هست
لطفا راهنمایی کنید

0111mohammad
17th August 2011, 20:26
سلام دوست عزیز
آی سی IATIC39-B4 مربوط به پمپ بنزینه.
موفق باشی

keyantic
17th August 2011, 20:39
سلام ممنون این آی سی توبازار هست بخرم با تعویض این آی سی فکر می کنید مشکل حل بشه قیمتش چند هست

keyantic
18th August 2011, 09:46
کسی از دوستان نظری راجب این ایراد ecu نداره

حميد ذوالعلا
18th August 2011, 23:46
سلام خسته نباشید دوستان عزیز
یه پراید زیمنس CI4 هست پمپ بنزینش کارنمکنه وقتی یه سره می کنیم کار میکنه وماشین روشن میشه ایراد 100% از ECU هست چون کامل هم با ماشین دیگه تست کردم هم با ECU دیگه
خطا رله پمپ بنزین میده فلش هم کردم چه قسمتی از ECU مربوط به پمپ بنزین هست
لطفا راهنمایی کنید
دوست عزيز اينكه ميفرماييد (چون کامل هم با ماشین دیگه تست کردم هم با ECU دیگه)هر دو مورد ازمون خطا است.
ecu اين خودرو خودرو ديگري روشن نميكند.وecu ديگر اين خودرو را روشن نميكند.
به احتمال زياد پايه 1 رله دوبل كه برق پمپ بنزين را تامين ميكند در بين مسير تا پمپ قعطي دارد.
در اولين اقدام به محض اينكه سوئيچ را باز كرده ببينيد هر دو رله در رله دوبل بايد فعال شود و بعد از 3 ثانيه يكي از رله ها اف ميكند.(رله دوبل را نزديك گوش بچسبانيد و كس ديگر سوئيچ باز كند تا بهتر متوجه شويد).
اگر هنگام سوئيچ باز هر دو رله فعال شد.ecu مشكلي ندارد وبايد قعطي سيم پمپ بنزين (پايه 1 رله دوبل تا پمپ بنزين)را برطرف كنيد.كه صد در صد هم همينطور است.چون اگر رله دوبل فعال نميشد شما برق كويل هم نداشتيد وبا يكسره كردن پمپ هم خودرو روشن نميشد..
موفق باشيد.

keyantic
19th August 2011, 11:36
سلام وممنون از اینکه جواب دادید
من با یه ecu icu و سویچ یه ماشین دیگه این ماشین روشن کردم وبدون ایراد کارکرد بعد یه ecu دیگه که داشتم خام کردم دوباره تعریف کلید کردم و اون هم قشنگ کار کرد
ولی با ecu خودشه ماشین پمپش کار نمیکنه وقتی برق میدم کارمیکنه و ماشین روشن میشه وقتی سیم رو برمیدارم ماشین چند لحظه بعد خاموش میشه
ممنون از شما اگه کسی تجربه ای در مورد این ایراد داره بگه

ali_j
19th August 2011, 12:43
سلام
احتمال زیاد یک ترک قطع کرده مسیرش تا ایسی ATIC39-B4 چک کن . فکر کنم به پایه 3 از طریق یه دیود وصل میشه .

اگه ecu ایموبلایزر داره پایه 69 وصل کن به 41 وگرنه 6 وصل کن به 41 . (پمپ بنزین با رله اصلی با هم فعال میشه فقط برق 3 ثانیه ای یه سره میشه که مهم نیست)

keyantic
21st August 2011, 12:49
سلام ممنون از شما ماشین ضدسرقت میتونید پایه هایی روکه فرمودین تو عکس نشون بدین

keyantic
24th August 2011, 13:07
سلام و خسته نباشید
کسی که پیدا نشد از روی عکس این پایه هارو به ما بگه
یه سعال دیگه:این ecu رو خام کردم بعد تعریف کلید کردیم ماشین روشن شد حالا بعد از چند روز دوباره مشتری برگشته
میگه وقتی ماشین خاموش میکنم بعد از چند دقیقه که میام استارت بزنم ماشن روشن نیشه
دستگاه زدیم خطا پردازش ecu رو نشون میده
مشکل از چیه؟
از فایل ci4 خود سایت استفاده کردم
ممنون از شما

m.aminifar
24th August 2011, 15:13
سلام و خسته نباشید
یه سعال دیگه:این ecu رو خام کردم بعد تعریف کلید کردیم ماشین روشن شد حالا بعد از چند روز دوباره مشتری برگشته
مشکل از چیه؟
ممنون از شما

سلام:دوست گرامی فایل ایرادی نداره کاملا تست شده و چندین خودرو بااین فایل روشن شده بدون ایراد

omeed_1355
24th August 2011, 16:39
سلام و خسته نباشید
مشکل از چیه؟
ممنون از شما

سلام
ecu رو بی کد کن ببین مشکل حل میشه

omeed_1355
24th August 2011, 16:44
سلام و خسته نباشید
مشکل از چیه؟
ممنون از شما

این هم پایه ها که خواستید خدمت شما

keyantic
25th August 2011, 12:43
ممنون از شما دوست عزیز
ecu ci4 هست که فقط یک بار اشتباهی کد دادیم حالا خام کردیم ecu هیچ مشکلی نداره ماشین هم همین طور فقط وقتی ماشین خاموش میکنه میاد روشن کنه روشن نمیشه
خطا پردازش ecu میزنهاگه فکر میکنید از فایل بود یه فایل سالم که تست کردید برای من بزارید ممنون از شما
اگه نظر دیگه ای داری بگید

omeed_1355
25th August 2011, 16:07
ممنون از شما دوست عزیز
ecu ci4 هست که فقط یک بار اشتباهی کد دادیم حالا خام کردیم ecu هیچ مشکلی نداره ماشین هم همین طور فقط وقتی ماشین خاموش میکنه میاد روشن کنه روشن نمیشه
خطا پردازش ecu میزنهاگه فکر میکنید از فایل بود یه فایل سالم که تست کردید برای من بزارید ممنون از شما

سلام
دوست من ببین زمانی که استارت میزنید استارت رو نگه دارید ببین همراه استارت زدن چراغ ایمو هم جشمک میزنه یا نه

حميد ذوالعلا
26th August 2011, 00:44
ممنون از شما دوست عزیز
دوست عزيز (وقتی ماشین خاموش میکنه میاد روشن کنه روشن نمیشه )بعد بايد كد بدي تا خودرو روشن بشه؟

TuneUp_Vahab
14th February 2012, 00:28
سلام دوستان خسته نباشيد :

آيا اين برنامه رو ميتونم به ايسيو پرايد SIEMENS VOD CI4 انتقال بدم .

m.aminifar
14th February 2012, 00:50
سلام دوستان خسته نباشيد :

آيا اين برنامه رو ميتونم به ايسيو پرايد SIEMENS VOD CI4 انتقال بدم .

سلام:بله دوست گرامی میتونین برنامه روی ایسیو مورد نظر استفاده کنید تعریف سوییچ فراموش نشود

shidasp
7th June 2012, 18:16
سلام من يه ecu ci4 رو برنامه خام دادم acu خام گذاشتم ولي سوئيچ قديميشو استفاده كردم ولي كد نميگيره كد 14 تا 1 زدم لطفا راهنمائي بفرمائيد ممنون از محبت شما.

m.aminifar
7th June 2012, 18:25
سلام من يه ecu ci4 رو برنامه خام دادم acu خام گذاشتم ولي سوئيچ قديميشو استفاده كردم ولي كد نميگيره كد 14 تا 1 زدم لطفا راهنمائي بفرمائيد ممنون از محبت شما.

شما باید یک کلید خام تهیه کنید یا کد قدیم که کلید با اون معرفی شده استفاده کنید