PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گاز نخوردن وگرفتن موتور206تيپ2موقع حرکت

modern
14th April 2011, 14:05
باعرض سلام وخسته نباشيد.پژو206تيپ2دارم موقع شروع حرکت خاموش ميشود يابيشترمواقع که کمي بادنده سبک حرکت ميکنم(مخصوصا لحظهاي که دنده1 مي خواهد ولي با دنده 2هستيم.گاز نميخوردوموتور حالت گرفتگي ميگيرد.شمعها وصافي بنزين وفيلتر هوا وSTPR(گازبرقي)عوض شده.بنزين سوپر مرتب استفاده شده.ولي برطرف نشد.لطفا کمک کنيد.متشکرم:10:

علي اصلاني
14th April 2011, 14:38
باعرض سلام وخسته نباشيد.پژو206تيپ2دارم موقع شروع حرکت خاموش ميشود يابيشترمواقع که کمي بادنده سبک حرکت ميکنم(مخصوصا لحظهاي که دنده1 مي خواهد ولي با دنده 2هستيم.گاز نميخوردوموتور حالت گرفتگي ميگيرد.شمعها وصافي بنزين وفيلتر هوا وSTPR(گازبرقي)عوض شده.بنزين سوپر مرتب استفاده شده.ولي برطرف نشد.لطفا کمک کنيد.متشکرم:10:

چرا با دستگاه دياگ سيستم برقي ماشين رو چك نمي كنيد؟

hossein206
14th April 2011, 15:54
به تازگی تسمه تایم رو عوض نکردید؟
با بنزین معمولی هم امتحان کردید؟
مپ سنسور تمیزه؟
دود سیاه نمیکنه؟

modern
14th April 2011, 17:57
باعرض سلام.بابنزين معمولي هم همينطوره.با دستگاه دياک نمايندگي چک وتنظيم شد2روزي کمي بهتر بود.دوباره مثل قبل شد.ضمنا صبحهاي زمستان که هوا خيلي سردبود.استارت ميخورد ولي روشن ميشد سري خاموش ميشد.اگه کمي هم گاز مي دادم ديگه بدتر حالت خفگي ميگرفت.مپ سنسور رونميدونم چيه راستش من فني ماشين نيستم.لطفا راهنمايي کنيد.متشکرم

hossein206
14th April 2011, 22:05
اینا نشونه ی این موارد میتونه باشه:
کثیف بودن مپ (عکسشو براتون ضمیمه کردم) محلش هم روی منیفولد هوا هست
کثیفی انژکتور
تاپ داشتن فلای ویل یا ایراد در سنسور دور موتور (توی گرما و تابستون مشکل برطرف میشه به دلیل انبساط فلای ویل).
هیچکدوم از این ایرادهارو دیاگ نشون نمیده !
یه کار دیگه هم بکنید ( اگه دریچه گازتون برقیه)
قبل از روشن کردن ماشین سویچ رو تا قبل از استارت باز کنید و پیاده بشید و دقت کنید یه صدایی شبیه سوت از توی کاپوت میاد . بعد از حدود 40 ثانیه صدایی مثل تق ..... تق میاد. بعد استارت بزنید ببینید مشکل حل میشه؟
نتیجه رو بگید لطفا...

hossein206
14th April 2011, 22:09
پس عکسه کو؟ !
دوباره ضمیمه میکنم
راستی مپ در واقع دو تا سنسوره
مت و مپ

behnamtps
15th April 2011, 01:39
سلام.
دوست عزیز شما دهانه شمع ماشین رو با فیلر 70 جمع کنید به احتمال زیاد مشکلتون حل میشه.

tiba
15th April 2011, 07:08
با سلام
لطفا كويل و تميز بودن انژكتور ها را چك كنيد...
حتما نتيجه ميگيريد.

modern
16th April 2011, 18:01
باعرض سلام وخسته نباشيد.مپ سنسورو با اسپري خشک شستم وبا باد خشک کردم.زياد فرقي نکرد.لطفا راهنمايي کنيد بي نهايت متشکرم

m.aminifar
16th April 2011, 19:30

سلام:دوست گرامی این ایراد از سوختگی و خشگ شدن اورینگ های منیفول ها هم میتونه باشه برای تعویض اورینگ ها باید منیفول هوا کامل باز کنید و 4 عدداورینگ نارنجی رنگ تعویض کنید

sookhtegi
5th August 2011, 23:33
با عرض سلام
دوست خوب شما باید ecu را دانلود کنید من هم این مشکل را داشتم تمام زندگی ماشین را عوض کردم و جواب نداد

حميد ذوالعلا
6th August 2011, 15:18
بله با دانلود ECU مشكل برطرف ميشود.

gholamali
10th August 2011, 15:41
با سلام خودرو 206 تيپ2 هنگام سردبودن وحركت اوليه كپ كرده وگاز نميخورد عيب از پمپ بنزين است با تعويض عيب بر طرف ميشود صد در صد

tiba
30th May 2012, 23:38
با عرض سلام
دوست خوب شما باید ecu را دانلود کنید من هم این مشکل را داشتم تمام زندگی ماشین را عوض کردم و جواب نداد

با سلام
اي سي يو را به چي دانلود كنيم؟ (يك سنسور؟ دو سنسور؟)
با دستگاه مهاد هم ميشه يا فقط pps؟

حميد ذوالعلا
31st May 2012, 00:11
با سلام
اي سي يو را به چي دانلود كنيم؟ (يك سنسور؟ دو سنسور؟)
با دستگاه مهاد هم ميشه يا فقط pps؟
سلام
فقط pps